Obrazy, plakaty kobiety z kwiatami

Autor: Renata Bułkszas Nowak W: Dekoracje wnętrz Włącz: Comment: 0 Hit: 1963

Obrazy kobieta z kwiatami i plakaty kobieta z kwiatami. Nowe modne wzory dla nowoczesnych apartamentów i domów.

W naszej galerii pojawiły się nowe wzory zawierające motyw kobieta z kwiatami.

Kobieta z kwiatami

Plakat w ramie Kobieta Amy

Jest to obecnie najmodniejszy trend wystroju wnętrz. Zarówno obrazy na płótnie jak i plakaty z tym motywem są najczęściej poszukiwanym, wyświetlanym i kupowanym motywem w naszej galerii. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ motyw ten doskonale łączy i zaspokaja trzy główne potrzeby współczesnego wystroju wnętrz. Po pierwsze jest to motyw w swoim temacie oraz w swoje formie bardzo nowoczesny. Zastosowany tu zabieg połączenia formy obrazu i artystycznej fotografii nadaje pracy bardzo modernistyczny charakter. Po drugie to użycie klasycznego minimalizmu w oczywisty sposób zainspirowany techniką wziętą z fotografii. Minimalizm, polegający na prostocie ujęcia postaci kobiety w dużym stopniu zasłoniętej wielkim kwiatem w przeciwieństwie do czystego tła, którego ascetyczność podkreśla stalowo szary odcień, który ma skupić uwagę na głównym motywie zdjęcia, nie odciągając uwagi widza zbędnymi kolorami i ozdobnikami pokazanymi w tle. Należy przyznać, że autorka doskonale uzyskała zamierzony efekt.

plakat kobieta z kwiatami 

Plakat w ramie Słodka Amy

Powyżej pokazana jest kolejna praca w tej samej stylistyce. Użyte kolory są mocniejsze i bardziej wyraziste, podczas gdy tło nadal jest ascetyczne, podkreślając minimalistyczną formę pracy. Jednocześnie mocniejsze kolory pozwalają wybrać tę pracę osobom, które chcą ożywić swoje wnętrze.

Co ważne oba wzory doskonale się ze sobą zestawiają i świetnie wyglądają powieszone obok siebie. Oczywiście oba wzory tradycyjnie dostępne są jako obraz na płótnie oraz plakat i jak zawsze dla wygody naszych klientów również jako gotowy do powieszenia plakat w ramie. Co ciekawe te dwa wzory są również dostępne u nas w galerii w wersji z białym passe-partout. Interesujące, że tradycyjna forma passe-partout świetnie zestawia się z tymi nowoczesnymi wzorami i jest wybierana przez naszych klientów na równi z wersją plakatu w ramie bez passe-partout. Oba wzory nasi klienci preferują przede wszystkim jako plakaty w ramie, a jako obrazy na płótnie wybierane są w największych rozmiarach. Ze zdjęć przysyłanych nam przez klientów wiemy, że przepięknie się prezentują w ich nowoczesnych wnętrzach.

Komentarze

Brak komentarzy na ten moment!

Leave your comment

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password