Obrazy maki, grafiki maki, plakaty z makami • Grafiki Obrazy

Obrazy maki

Oferujemy maki na obrazach do wnętrz w stylu vintage, boho, rustykalnych, prowansalskich i retro. Znajdą je Państwo w naszej popularnej kolekcji Obrazy maki. Drukowane na płótnie, papierze wielobarwne i czarno białe grafiki często z akcentem czerwieni, najpiękniejszych kwiatów polnych, są najpopularniejszą, nowoczesną dekoracją ścienną. Maki w malarstwie stylizowane są na tysiące sposobów. Maki dla Vincenta van Gogha, obraz z naszej galerii obrazów najlepiej odzwierciedla charakter prac, które proponujemy do aranżacji salonu, sypialni, jadalni, hotelu czy też biura. 

Obrazy z makami

Obrazy z makami w naszej kolekcji Obrazy kwiaty zajmują szczególne miejsce. Dedykowane są do wnętrz w stylu vintage, boho, ale nie tylko. Architekci wnętrz polecają je do domów prowansalskich, francuskich, mieszkań urządzonych w stylu romantycznym, retro czy rustykalnym. Maki to jedne z najpiękniejszych kwiatów, zazwyczaj czerwone, pomarańczowe, ale także w różnych barwach. Spotykamy maki białe, różowe, ciemnopurpurowe, żółte i fioletowe. Bukiet maków postawiony na stole potrafi ożywić wnętrze pozbawione koloru, surowe i zimne. Nic więc dziwnego, że obrazy z makami są znakomitą, poszukiwaną, współczesną dekoracją w salonie. Sprawdzą się także w sypialni, jadalni, hotelu lub biurze. Cechuje je bogactwo barw, kompozycji i różnorodna stylistyka. Motyw maków pojawia się w naszych martwych naturach (Obrazy martwa natura), pejzażach, obrazach z naturą.

Maki w malarstwie

 Maki, polne kwiaty rozsiane po polach, łąkach, często w towarzystwie chabrów i rumianków, wygrzewające się w słońcu znalazły swoje miejsce w malarstwie. Delikatne i nasycone kolorem są niezwykle dekoracyjne i jako motyw obrazów są cenione przez malarzy i grafików. Warto wspomnieć chociażby obrazy Vincenta van Gogha z makami: "Maki", "Maki i motyle", "Maki i irys", "Wazon z chabrami i makami", "Zielone kłosy pszenicy". "Czerwone maki i stokrotki w wazonie" van  Gogha, namalowane krótko przed śmiercią należą do nielicznych dzieł, które artysta sprzedał za swojego życia. W 2014 roku anonimowy kupiec z Azji nabył je za 61,8 mln dolarów. Docenił prostotę i wyrafinowanie prostego wazonu z polnymi kwiatami. Maki zainspirowały także Claude Moneta do namalowania wielu obrazów. Chyba wszyscy znają: "Maki w pobliżu Argenteuil", "Maki w kotlinie niedaleko Giverny". Przykładów może być znacznie więcej.

Sklep grafikiobrazy.pl proponuje obrazy maki namalowane przez polską malarkę Renatę Bułkszas Nowak. Namalowane ręcznie z wielką pasją, zamiłowaniem do sztuki, malarstwa i natury odznaczają się oryginalnością, mają swój własny styl i klimat. Stworzą romantyczny nastrój i spersonalizują aranżację w niebanalny sposób. Wielobarwne obrazy, stonowane, pastelowe a innym razem czarno białe grafiki są propozycją do nowoczesnych i klasycznych mieszkań, domów i hoteli. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą autorskich obrazów drukowanych na płótnie w najwyższej, ekologicznej jakości, z makami i innymi kwiatami, magnoliami, tulipanami, lawendą (Obrazy z lawendą). Znajdź już teraz swój wymarzony obraz z makami i udekoruj swoje mieszkanie, biuro lub gabinet.

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password