Plakat moda i obraz moda autor renata bułkszas nowak

Obraz moda Plakat moda

 Chyba juz nikt nie wyobraża sobie świata bez mody. Lubimy być dobrze ubrani i świetnie wyglądać. Dzięki modzie tworzymy swój wizerunek. Moda powala na wyrażanie osobowości więc nic dziwnego, że jest coraz częściej obecna także w aranżacjach wnętrz, które w sposób oczywisty są krojone na potrzebę odbiorcy.

Najmodniejsze dekoracje ścienne: obrazy moda i plakaty moda

Plakaty moda wieszane w eleganckich apartamentach, luksusowych mieszkaniach opowiadają o wysublimowanym guście mieszkańców i podkreślają elitarny wystrój. Odpowiednio wyeksponowane przez projektantów  pozwalają na stworzenie nietuzinkowych rozwiązań przestrzennych. Obrazy fashion ze względu na swój oryginalny charakter i unikalność są obecnie często poszukiwane przez kolekcjonerów. Na rynku sztuki nie ma zbyt wielu interesujących propozycji, a te które się zdarzają mają w cenie dużo zer. Nasza galeria online  proponuje niebanalne, wyrafinowane obrazy moda i grafiki tworzone przez polską artystkę Renatę Bułkszas Nowak, które dzięki cyfrowej technologii druku mają atrakcyjną, przystępną cenę. Decydując się na zakup tych wyjątkowych artystycznych grafik i obrazów otrzymują Państwo dzieła o wysokich walorach artystycznych i estetycznych, które upiększą i odróżnią urządzane przestrzenie od innych. Pozwolą na kreatywne dopełnienie stylizacji modnymi plakatami i podkreślenie obrazami na płótnie stylu salonu, sypialni czy też jadalni. Dedykowane są także pomieszczeniom publicznym, biurom, butikom, sklepom oferującym modę damską i męską. Nasze obrazy grafiki modowe na ścianę tworzone cyfrowo, ręcznie, inspirowane są postaciami ze świata mody, znanymi markami, modą i akcesoriami. 

Renata Bułkszas Nowak o obrazach modowych w grafikiobrazy.pl

O swojej pasji i modowej inspiracji autorka obrazów i grafik pisze tak:

"Moda jest obecna w życiu wszystkich. Dla jednych jest zabawą, stylem życia a dla jeszcze innych żródłem utrzymania. Dla mnie moda jest przede wszystkim inspiracją, tyle się w niej dzieje, często mnie zadziwia i przykuwa moją uwagę kolejnymi odsłonami. Moda jest wrażliwa jak kobieta, potrafi kochać w jednym sezonie a porzucać w drugim. Raz gloryfikuje kwiaty w stylu glamour innym razem za obiekt westchnień wybiera minimalistyczne desenie. Pokazy mody w Nowym Jorku, Londynie, Mediolanie czy tez Paryżu swatają odbiorców ze spektakularymi kolekcjami, jakie wyszły spod ręki dyrektorów kreatywnych Diora, Givenchy, Chanel, Valentino. Z sezonu na sezon kolekcje zachwycają formą, wyszukanym detalem i aż się proszą by je ktoś przytulił. To one nakręcaja sprzedaż. W modzie jak w sztuce nie ma sztywnych reguł ani nieprzekraczalnych granic. Teraz sztuka sprzedaje modę, a moda jest obecna w malarstwie, grafice, w branży filmowejm muzyce, wszystko się przenika. Ten brak ograniczeń sprawił, że prestiżowe galerie otworzyły się na nowinki, na to co jest obecne w modzie, jest kreatywne i nietuzinkowe.

Tworzenie grafik i obrazów modowych jest dla mnie niezwykłą twórczą przygodą. Moje pierwsze grafiki cyfrowe jakie stworzyłam w 2017 roku to właśnie grafiki fashion, w których jest mnóstwo odniesień do jednego z największych imperiów świata mody wartego ponad miliard dolarów. Słynna brytyjska marka Jimmy Choo ma już prawie dwie dekady i nie przestaje zaskakiwać. Obrazy fashion czy plakaty moda to zdecydowanie dużo więcej niż rysunek żurnalowy."

Plakaty fashion i obrazy jak moda najlepiej prezentują się na wybiegu czyli na ściane

 Warto zadbać o przejrzystość przy ekspozycji pięknych obrazów. Obrazy i grafiki fashion należą do niezwykle dekoracyjnych propozycji na ścianę i nie mogą być prezentowane w przypadkowy sposób. Bez względu na rozmiar wszystkie wymagają specjalnej oprawy, a chodzi tu o odpowiedni kolor tła (ściany) i o to by zadbać by nie kłóciły się z innymi elementami wystroju. Jeżeli wybiorą Państwo kolorowy obraz z Marilyn Monroe w kultowej sukni pełen dynamicznych barw to najlepiej gdy otoczenie będzie stonowane i jednorodne. Wówczas ten spektakularny obraz z gwiazdą Hollywood w słynnej kreacji nabierze szczególnej mocy i  zabłyśnie na ścianie jak na modelka na wybiegu w świetle reflektorów. Można oczywiście pokusić się o powieszenie obok innego fashion plakatu lub obrazu celem zwiększenia artystycznego wyrazu. W naszym sklepie z obrazami z łatwością odnajdą Państwo odpowiednią propozycję. Jednocześnie zachęcamy do zapozanania się z kolekcją Obrazy buty szpilki, która w sposób naturalny powiązana jest z modą.

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password