Obrazy industrialne i plakaty industrialne w GRAFIKIOBRAZY.PL

Obrazy industrialne

 Obrazy industrialne, nowoczesne plakaty industrialne, grafiki industrialne przygotowaliśmy z myślą o surowych pomieszczeniach typu loft. Proponujemy oryginalne, unikatowe obrazy artysty plastyk Renaty Bułkszas Nowak, które podkreślą styl i klimat loftu, industrialnego wnętrza. Autorskie grafiki cyfrowe drukowane są w najwyższej jakości na płótnie, papierze i oferowane są w atrakcyjnej cenie. Betonowe ściany lub zbudowane z cegły wspaniale wyeksponują duże obrazy z ciekawą tematyką, dekoracyjne obrazy geometryczne, obrazy abstrakcyjne lub nowocześnie stylizowane pejzaże. Na szczególną uwagę zasługują obrazy z butami-szpilkami i autami.

Obrazy do salonu w stylu loftowym - Grafiki Obrazy

grafikiobrazy.pl, obraz graffiti industrialny Cegła i kwiaty

Obrazy do loftu

 W surowym wnętrzu industrialnym możemy sobie pozwolić na szaleństwo w dodatkach. Wielki potencjał tkwi we wzornictwie, kolorach. Naturalne materiały ścian, takie jak beton i cegła wspaniale wyeksponują duże obrazy loftowe, industrialne plakaty, pełne kolorów i oryginalnych motywów. Mocne, nasycone barwy, seledyn, turkus, żółć, czerwień na obrazach nadadzą wnętrzu osobistego charakteru. Czarno białe obrazy z oryginalnym motywami również się sprawdzą. Eksperymentowanie, fantazja są mile widziane, bo przecież chodzi o efekt! Jakie obrazy wybrać do loftu?

  • Obrazy abstrakcyjne, oferujące wzory geometryczne i niegeometryczne, pełne emocjonalnych wzruszeń i emocji.
  • Obrazy czarno białe przyciągające wzrok do tematu, kolor gra drugorzędna rolę.
  • Obrazy z nowoczesnymi pejzażami, gdzie sam widok jest punktem wyjścia do stworzenia unikatowej kompozycji. Pasowe układy zapożyczone z natury wyglądają awangardowo i pozwalają się relaksować.
  • Obrazy z Marilyn Monroe i Audrey Hepburn, wniosą element nostalgii i historii.
  • Obrazy powiązane z modą, piękne grafiki butów, zmysłowych szpilek w bogatej kolorystyce i różnorodnej stylizacji, obrazy nawiązujące do reklam perfum, kosmetyków itd.
  • Obrazy z naturą, tą znaną i dziką.

Obrazy industrialne, grafiki industrialne do salonu - Grafiki Obrazy

grafikiobrazy.pl, obraz loftowy Kobieta jak wino

Styl industrialny we wnętrzu

 Wnętrze w stylu industrialnym można urządzić nie tylko w apartamencie typu loft, ale w dowolnym, w mieszkaniu, w bloku, kamienicy. Brak wysokich ścian i rozległej powierzchni można skutecznie ukryć. Zlikwidowanie ścianek działowych pozwala stworzyć jednolitą przestrzeń bez stref. Optycznie ją powiększymy, umieszczając lustra na wybranej ścianie. Styl industrialny obok dużej przestrzeni wykorzystuje stonowane kolory, cegłę, beton, szkło proste meble i minimalistyczne dekoracje pozbawione ozdobników.

Industrialne obrazy na ścianę - Grafiki Obrazy

grafikiobrazy.pl, obraz w stylu loft Srebrzysta łąka

Styl loftowy, industrialny klimat

Wnętrza loftów utrzymane w industrialnym klimacie mają wielkie grono miłośników. Urządzone w myśl zasady mniej znaczy więcej, są surowe i pozbawione dekoracyjności. Widok kabli na ścianach, rur, instalacji jest pożądany. Odsłonięte elementy konstrukcyjne mile widziane. Ściany z cegły mogą być w naturalnym kolorze lub pomalowane.

Obrazy, plakaty, grafiki w stylu industrialnym - Grafiki Obrazy

grafikiobrazy.pl, obraz w stylu industrialnym Poranek na łące

Styl industrialny to styl wyniesiony z przedwojennych fabryk. Czuć w nim upływ lat i historię. Idealny jest do aranżacji wnętrz pofabrycznych z ogromnymi przeszkleniami. Powstał jako wynik recesji lat 50. w Stanach Zjednoczonych. Upadło wiele przedsiębiorstw, a na rynku nieruchomości pojawiło się wówczas mnóstwo opuszczonych pomieszczeń fabrycznych, hal, magazynów. W latach 60. i 70. w pomieszczeniach pofabrycznych, nazywanych od XII wieku loftami, półlegalnie osiedlali się artyści. W dzielnicach Soho, Chelsea i Brooklyn tworzyły się mieszkania łączone z pracownią i sale wystawowe. Jednym z nich było atelier Andy`ego Warhola w dawnej wytwórni kapeluszy, Silver Factory, pomalowane na srebrno. Było to miejsce spotkań nowojorskiej awangardy, niepokornych artystów otwartych na nowe rozwiązania.

W Polsce moda na styl industrialny pojawiła się w latach 90., kiedy zamknięte w wyniku przekształceń gospodarczych fabryki zaczęto przekształcać w przestrzeń mieszkalną.

Jest 384 produktów.

Pokazano 1-15 z 384 pozycji

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password