Obrazy do przedpokoju • obrazy na wymiar • grafikiobrazy.pl

Obrazy do przedpokoju

 Obrazy do przedpokoju, dekoracyjne obrazy na korytarz oferowane przez grafikiobrazy.pl podnoszą rangę pomieszczenia i uatrakcyjniają wygląd. Przedpokój przyjmuje reprezentacyjny charakter a korytarz nabiera elegancji. Przygotowana kolekcja Obrazy do przedpokoju dedykowana tej strefie, jest różnorodna i w dobrym guście. Obrazy są dobrane tematycznie tak, by były przez wszystkich, w różnym wieku, miło odbierane. Niewielkie obrazki do przedpokoju i duże obrazy wyglądają jak dzieła sztuki w galerii. 

Nowoczesny przedpokój - dekoracje do przedpokoju

Jakie dekoracje do przedpokoju? Obrazy w przedpokoju to silny trend w wystroju wnętrz. Przedpokój spełnia funkcję komunikacyjną, łączy w jedną przestrzeń pomieszczenia o innym przeznaczeniu, podobnie jak korytarz. Od niego różni się wymiarami i proporcjami i rzadziej bywa nieregularny. Zazwyczaj przedpokój ma kształt kwadratu, prostokąta i jest bezpośrednio połączony z wyjściem z domu, lokalu. Pozwala na stopniowanie prywatności przestrzeni wewnątrz mieszkania ale przede wszystkim pełni funkcję reprezentacyjną. Wszyscy wchodzący do domu ludzie zobaczą go jako pierwszy i w oparciu o to co zobaczą, wyrobią sobie pierwsze zdanie o gospodarzach. Przedpokój powinien być przyjaznym, witającym miejscem. Powieszenie obrazów, plakatów jest doskonałym pomysłem. Elegancko będą wyglądały obrazy na płótnie i plakaty do przedpokoju za szkłem. Wybór dekoracji do przedpokoju nie może być przypadkowy. Dekoracją muszą się cieszyć wszyscy domownicy a goście muszą się czuć mile widziani.  

Obrazy na korytarz

Korytarz jest pomieszczeniem komunikacyjno-użytkowym, łączy ze sobą poszczególne pomieszczenia. Nie jest wizytówką domu ale prywatną przestrzenią  wszystkich domowników. Metraż ścian jest często spory a korytarz ciągnie się dodatkowo wzdłuż schodów. Ważne by oprawa holu uwzględniała preferencje estetyczne całej rodziny. Zwykle w nowoczesnym korytarzu mamy jasne ściany, które są idealnym tłem do stworzenia prywatnej galerii obrazów. Wieszanie obrazów w korytarzu  jest przyjemne, inspirujące. Obrazy na korytarz to doskonały pomysł, bo obrazy mogą być przewieszane, zdejmowane, zastępowane innymi a domowników czeka wiele wernisaży. Rodzina dorasta i na ścianach pojawiają nowe dekoracje, zgodne z oczekiwaniami, zainteresowaniami.

Co na ścianę do przedpokoju czyli pomysł na przedpokój

 Dekoracje do przedpokoju mają podobać się stałym domownikom i jednocześnie gościom. Najlepsze rezultaty uzyskamy sięgając po uniwersalne wzory. Przykładem są różnego rodzaje pejzaże, niezależnie czy pokazują majestatyczne góry, ciche jeziora, kwieciste łąki to podobają się wszystkim. Popularne są obrazy z kwiatami, ze słonecznikami, tulipanami,  królewskimi różami, martwe natury. Nam najbardziej podobają się obrazy z butami, szpilkami, botkami. W naszej ofercie znajdziesz sporą ilość propozycji.

Jeżeli szukamy unikatowych dekoracji to warto sięgnąć nie po zdjęcia drukowane na płótnie, czyli tzw. fotodruki ale po grafiki artystyczne przygotowane przez artystów. Nie są tak powszechne ale mamy gwarancję najwyższego poziomu dekoracji. Przedpokój z klasą prosi się o więcej niż ładne zdjęcia. Grafika cyfrowa jest grafiką artystyczną bo jest wynikiem talentu, pasji, wizji artysty. Technologia pozwala obecnie na posiadanie prac malarzy, grafików w domu. Możemy je nadrukować na niemal każdym materiale. Płótno canvas świetnie się do tego nadaje. Koneserzy sztuki mogą zakupić druki Giclee czy ikonografie gdy zależy im na dobrej inwestycji.

Dekoracja przedpokoju

Aranżacja przedpokoju jest stosunkowo prosta. Trzeba podjąć kilka decyzji. Zdecydować co na podłogę, wybrać kolory na korytarz i powiesić obrazy. Dekoracja przedpokoju jest ważną kwestią, gdy chcemy by nasz przedpokój się wyróżnił. Nowoczesny przedpokój kocha jasne kolory ze wzgledu na brak naturalnego oświetlenia. Cenne są jasne ściany, pastelowe, delikatne barwy które zastąpią światło słoneczne. Jasny korytarz stwarza iluzją światła dziennego. Obrazy doskonale współgrają z białymi, szarymi, beżowymi ścianami.

Z naszych obrazów można swobodnie wybierać pomiędzy czarno białymi obrazami i kolorowymi, które z łatwością udekorują korytarz. Warto pamiętać, że długie korytarze kochają obrazy panoramy, obrazy 3d i zestawy obrazów. Modne są dyptyki, tryptyki, wieszanie w linii, po skosie i na mijankę. Gdy stworzony układ nie spełnia oczekiwań zawsze możemy zmienić kolejność, dołożyć kolejny obraz.

Opinia eksperta:

Obrazy przeznaczone do dekoracji przedpokoju czy korytarza powinny mówić o estetycznym smaku, dobrym guście mieszkańców. Zarówno przedpokój jak i hol są strefą wspólną i udostępnianą publicznie. Wybór obrazów na przedpokój czy korytarz nie jest mniej ważny niż znalezienie obrazu do salonu. Przedpokój jest pierwszym pomieszczeniem po przekroczeniu drzwi i wystrój zapadnie w pamięć osobie, która do nas trafi.

Jakie dodatki do przedpokoju? Obrazy mają przewagę nad tapetą. Można je swobodnie aranżować bez dewastacji ścian. Zmiana dekoracji nie wymusi remontu przedpokoju.

Jaki obraz do przedpokoju ?

  • Jakie obrazy do przedpokoju nowoczesnego? Piękny przedpokój jest połączeniem funkcji użytkowej i designu. Obrazy do przedpokoju w modernistycznym, nowoczesnym stylu muszą mieć wysokie walory artystyczne i przyciągać uwagę. Minimalistyczne meble kochają sztukę. Warto znaleźć coś wyszukanego. Grafiki cyfrowe, artystyczne drukowane na płótnie są najlepszym pomysłem obok plakatów do przedpokoju. Oryginalnie będzie gdy obrazy czy też plakaty nawiążą do tematyki przedpokoju i pojawią się grafiki drukowane ze szpilkami, butami, okularami. Również wzory geometryczne na obrazach i abstrakcje współgrają z nowoczesnością.
  • Jakie obrazy do przedpokoju klasycznego? Stylowy przedpokój prosi się o sprawdzone motywy. Uwagę gości przyciągną nastrojowe pejzaże, obrazy z pięknymi kwiatami, z eleganckimi storczykami czy magicznymi różami.
  • Jakie obrazy do przedpokoju jasnego? Jasny przedpokój warto ożywić kolorowymi dekoracjami. Jeżeli jest mały to możemy powiesić obraz 3d lub widok, który nam stworzy złudzenie szerszej perspektywy. Sprawdzą się pasowe obrazy wody, zachody słońca.
  • Jakie obrazy do przedpokoju szarego? Czarno białe grafiki i obrazy wspaniale zaaranżują pomieszczenie. Metalowe dodatki wprowadzą grę świateł. Można pomyśleć o metalicznych ramach przy obrazach i metalowej półce na buty, na której możemy także ustawić obrazki. Temat obrazów musi być właściwie dobrany i możliwie uniwersalny.
  • Obrazy do przedpokoju pionowe poszukiwane są częściej od poziomych. Zwykle w przedpokoju mamy małą ilość miejsca na dekoracje i obrazy pionowe bardziej się sprawdzają. Możemy powiesić je obok drzwi, wieszaka na ubranie czy szafki na buty. Pionowa opcja obrazów czy plakatów to dobry pomysł na ścianę w przedpokoju, gdy jesteśmy ograniczeni przestrzenią a chcemy podkreślić swój styl aranżacji.

Jest 38 produktów.

Pokazano 1-15 z 38 pozycji

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password