Obrazy do przedpokoju drukowane na płótnie sprawdzą się nawet gdy masz do dyspozycji małą przestrzeń. Sklep grafikiobrazy.pl realizuje zamówienia na wymiar.

Obrazy do przedpokoju

Obrazy do przedpokoju i korytarza oferowane przez grafikiobrazy.pl podnoszą rangę i uatrakcyjniają wygląd. Przedpokój przyjmuje reprezentacyjny charakter a korytarz nabiera elegancji. Przygotowana kolekcja dedykowana tej strefie, jest różnorodna i w dobrym guście. Obrazy są dobrane tematycznie tak, by były przez wszystkich, w różnym wieku, miło odbierane. Niewielkie obrazki i duże wyglądają jak dzieła sztuki w galerii. 

Nowoczesny przedpokój

Obrazy w przedpokoju to silny trend w wystroju wnętrz. Przedpokój spełnia funkcję komunikacyjną, łączy w jedną przestrzeń pomieszczenia o innym przeznaczeniu, podobnie jak korytarz. Od niego różni się wymiarami i proporcjami i rzadziej bywa nieregularny. Zazwyczaj przedpokój ma kształt kwadratu, prostokąta i jest bezpośrednio połączony z wyjściem z domu, lokalu. Pozwala na stopniowanie prywatności przestrzeni wewnątrz mieszkania ale przede wszystkim pełni funkcję reprezentacyjną. Wszyscy wchodzący do domu ludzie zobaczą go jako pierwszy i w oparciu o to co zobaczą, wyrobią sobie pierwsze zdanie o gospodarzach. Przedpokój powinien być przyjaznym, witającym miejscem. Powieszenie obrazów, plakatów jest doskonałym pomysłem, który to ułatwia. Wybór grafik nie może być przypadkowy. Jakie dekoracje do przedpokoju? Dekoracją muszą się cieszyć wszyscy domownicy a goście muszą się czuć mile widziani. 

Nowoczesny korytarz

Korytarz jest pomieszczeniem komunikacyjno-użytkowym, łączy ze sobą poszczególne pomieszczenia. Nie jest wizytówką domu ale prywatną przestrzenią  wszystkich domowników. Metraż ścian jest często spory a korytarz ciągnie się dodatkowo wzdłuż schodów. Ważne by oprawa holu uwzględniała preferencje estetyczne całej rodziny. Zwykle w nowoczesnym korytarzu mamy jasne ściany, które są idealnym tłem do stworzenia prywatnej galerii. Wieszanie obrazów w korytarzu  jest przyjemne, inspirujące. To doskonały pomysł, bo obrazy mogą być przewieszane, zdejmowane, zastępowane innymi a domowników czeka wiele wernisaży. Rodzina dorasta i na ścianach pojawiają nowe dekoracje, zgodne z oczekiwaniami, zainteresowaniami.

Co na ścianę do przedpokoju?

W przedpokoju ważny jest złoty środek. Dekoracje mają podobać się stałym domownikom i jednocześnie gościom. Najlepsze rezultaty uzyskamy sięgając po uniwersalne wzory. Przykładem są różnego rodzaje pejzaże, niezależnie czy pokazują majestatyczne góry, ciche jeziora, kwieciste łąki to podobają się wszystkim. Popularne są obrazy z kwiatami, ze słonecznikami, tulipanami,  królewskimi różami, martwe natury. Jeżeli szukamy unikatowych dekoracji to warto sięgnąć nie po zdjęcia drukowane na płótnie, czyli tzw. fotodruki ale po grafiki artystyczne przygotowane przez artystów. Nie są tak powszechne ale mamy gwarancję najwyższego poziomu. Przedpokój z klasą prosi się o więcej niż ładne zdjęcia. Grafika komputerowa jest grafiką artystyczną bo jest wynikiem talentu, pasji, wizji artysty. Technologia pozwala obecnie na posiadanie prac malarzy, grafików w domu. Możemy je nadrukować na niemal każdym materiale. Płótno canvas świetnie się do tego nadaje. Koneserzy sztuki mogą zakupić oryginały czy ikonografie.

Co na ścianę w korytarzu?

Aranżacja korytarza jest stosunkowo prosta. Trzeba podjąć kilka decyzji. Zdecydować co na podłogę, wybrać kolory na korytarz i powiesić obrazy. Nowoczesny hol kocha jasne kolory. Brak naturalnego oświetlenia w korytarzu narzuca pastelowe, delikatne barwy. Jasny korytarz otacza nas iluzją światła dziennego. Obrazy doskonale współgrają z białymi, szarymi, beżowymi ścianami. Możemy swobodnie wybierać pomiędzy czarno białymi obrazami i kolorowymi, które z łatwością ożywią korytarz. Długie korytarze kochają obrazy panoramy , obrazy 3d i zestawy obrazów. Modne są dyptyki, tryptyki, wieszanie w linii, po skosie i na mijankę. Gdy stworzony układ nie spełnia oczekiwań zawsze możemy zmienić kolejność, dołożyć kolejny obraz.

Opinia eksperta:

Obrazy przeznaczone do dekoracji przedpokoju czy korytarza powinny mówić o estetycznym smaku, dobrym guście mieszkańców. Zarówno przedpokój jak i hol są strefą wspólną i udostępnianą publicznie. Wybór obrazów na przedpokój czy korytarz nie jest mniej ważny niż znalezienie obrazu do salonu. Przedpokój jest pierwszym pomieszczeniem po przekroczeniu drzwi i wystrój zapadnie w pamięć osobie, która do nas trafi.

Jakie dodatki do przedpokoju? Obrazy mają przewagę nad tapetą. Można je swobodnie aranżować bez dewastacji ścian. Zmiana dekoracji nie wymusi remontu przedpokoju.

Jakie obrazy do przedpokoju?

  • Obrazy do nowoczesnego przedpokoju - piękny przedpokój jest połączeniem funkcji użytkowej i designu. Obrazy w modernistycznym, nowoczesnym przedpokoju muszą mieć wysokie walory artystyczne i przyciągać uwagę. Minimalistyczne meble kochają sztukę. Warto znaleźć coś wyszukanego. Grafiki artystyczne drukowane na płótnie są najlepszym pomysłem. Oryginalnie będzie gdy obrazy nawiążą do tematyki przedpokoju i pojawią się grafiki drukowane ze szpilkami, butami, okularami. Wzory geometryczne i abstrakcje współgrają z nowoczesnością.
  • Obrazy do klasycznego przedpokoju - stylowy przedpokój prosi się o sprawdzone motywy. Uwagę gości przyciągną nastrojowe pejzaże, obrazy z pięknymi kwiatami, z eleganckimi storczykami czy magicznymi różami.
  • Obrazy do jasnego przedpokoju - jasny przedpokój warto ożywić dekoracjami. Jeżeli jest mały to warto powiesić obraz 3d lub widok, który nam stworzy złudzenie szerszej perspektywy. Sprawdzą się pasowe obrazy wody, zachody słońca.
  • Obrazy do szarego przedpokoju - czarno białe grafiki na obrazach wspaniale zaaranżują przedpokój. Metalowe dodatki wprowadzą grę świateł. Można pomyśleć o metalicznych ramach przy obrazach i metalowej półce na buty. Temat obrazów musi być właściwy i możliwie uniwersalny.

Jest 36 produktów.

Pokazano 1-15 z 36 pozycji

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password