Obrazy czarno białe • nowoczesne grafiki drukowane na płótnie do wystroju salonu, sypialni, łazienki lub biura

Obrazy czarno białe

Sklep internetowy z grafikami grafikiobrazy.pl oferuje modne, czarno białe obrazy pasujące do każdego wnętrza i wszystkich kolorów ścian.  Do wyboru są obrazy biało czarne w atrakcyjnym dużym rozmiarze i małe obrazki czarno białe do mniejszych przestrzeni. Naszą kolekcję biało czarnych obrazów cechuje ponadczasowość a wzory kojarzą się z klasą i dobrym gustem. Dają możliwość swobodnego komponowania z innymi elementami wystroju i dopełniają styl wnętrza. Obrazy biało czarne można zaadoptować do minimalistycznego apartamentu, klasycznego mieszkania czy też bardzo nowoczesnego z ascetycznym wyglądem. Są niezastąpione we wnętrzu w stylu vintage, retro. Kochają je pomieszczenia industrialne, lofty i eklektyczne domy. 

W sklepie z obrazami czarno białe grafiki drukujemy na płótnie, szkle po wybraniu tematu i rozmiaru. Tematy są tożsame jak przy kolorowych obrazach. Na życzenie klienta oryginalna grafika kolorowa może być zamieniona na czarno białą. W celu ustalenia szczegółów należy przesłać mailową wiadomość. Klient otrzyma wizualizację czarno białą wzoru celem akceptacji.

Czarno białe grafiki

Obrazy czarno białe są bardzo ciekawe. Doskonale nawiązują do przeszłości i są zgodne z aktualnym trendem wnętrzarskim. Przez wszystkich postrzegane są jako wyjątkowo nowoczesne, awangardowe, choć większość z nas pamięta czarno białe fotografie i monochromatyczne ilustracje. Ograniczona kolorystyka jest ich atutem. Nie konkurują kolorem z innymi elementami wystroju a doskonale ściągają na siebie uwagę. Czarno białe grafiki drukowane w cyfrowej technologi druku, na różnym materiale, wyglądem często przypominają grafiki warsztatowe, wykonywane ręcznie(sucha igła, linoryt). Obecne możliwości powielania w bardzo wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie sprawiły, że obecnie grafika w wersji użytkowej, jako np. plakat jest powszechnie spotykana. Miłośnicy obrazów zamawiają swoje ukochane wzory na płótnie canvas czy szkle float, optiwhite.

Kwiaty czarno białe

Wśród licznych prac biało czarnych, obrazy z kwiatami mają największe grono zwolenników. Naturalnie bogate w kolor kwiaty, w graficznym ujęciu w szarościach, przyciągają uwagę zainteresowanych. Uproszczenie kolorystyczne podkreśla plastyczną formę. Linia storczyka lub tulipana jest uwypuklona i ascetyczna. Taka propozycja przypada do gustu miłośnikom czarno białych salonów, sypialni minimalistycznych i glamour.

 

Opinia eksperta:

Obrazy czarno białe na ścianach mają wielką siłę wyrazu. Moim zdaniem, są obrazami archetypowymi, które od zawsze istnieją w naszej świadomości. Pierwsze obrazy tworzone przez człowieka w prehistorii były czarno białe, tworzone kawałkiem zwęglonego drewna, ryte w skale, rysowane kredą. Potrzebę wyrażania się człowiek realizował w rysunku, który stopniowo nabierał cech malarstwa. Wraz z ucieraniem kruszców, skał pojawił się kolor. Obok czarno białego rysunku zaistniał równolegle rysunek kolorowy. Pierwotna, czarno biała sztuka jest zakorzeniona w świadomości. Wzornictwo przeszło ewolucję i obecne czarno białe motywy nie przypominają tych archaicznych ale mamy z nimi szczególną więź. Obrazy czarno białe są popularne i chętnie wykorzystywane do wystroju wnętrz.

Jest 41 produktów.

Pokazano 1-15 z 41 pozycji

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password