Plakaty Banksy, plakat Banksy, plakaty street art, plakat street art, plakaty graffiti, Dziewczynka z balonikiem, street art plakat, street art plakaty, Banksy plakaty, Banksy plakat, Banksy street art, prace Banksy'ego, banksy art - Grafiki Obrazy

Banksy Street art

Streat art to kierunek w sztuce współczesnej, polegający na wyrażaniu siebie jako części społeczności o określonych potrzebach. Jego rozkwit w latach 80. tych XX wieku ma związek z amerykańskim Bronksem. Kolorowe i czarno białe graffiti, murale powstawały za pomocą farb w sprayu, szablonów, zawierały teksty komentujące wydarzenia, politykę, zjawiska społeczne.

Nasze plakaty z kolekcji Banksy Street art inspirowane są znanymi dziełami artystów tworzących w przestrzeni publicznej, przede wszystkim Banksy'ego. Brytyjski artysta ze swoimi pracami pojawia się na ulicach Londynu i w innych miejscach na świecie. Niemal wszyscy znają jego szczury (Banksy rat), szympansy, Mona Lisę, Dziewczynkę z balonikiem, Dziewczynkę z parasolem. Plakaty Banksy w salonie, sypialni, Banksy reprodukcje w przedpokoju lub biurze? Zdecydowanie tak, nasza oferta obejmuje modne, fajne grafiki Banksy oprawione w ramy aluminiowe, z passe-partout (kartonowa ramka) lub bez.

Jest 218 produktów.

Pokazano 1-15 z 218 pozycji

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password