obraz abstrakcyjny

Nasza historia

Inspiruje mnie natura, która tworzy niezrównane kształty. Natura, która wszystko miesza w barwach dnia i nocy. Podążając jej śladem kreuję własne obrazy z myślą o wystroju wnętrz. W ten sposób realizuję marzenie o moich obrazach dostępnych dla każdego kto kocha sztukę.

Proponując Państwu obraz kieruję się pasją, lecz nie zapominam o jego funkcji użytkowej. Realizując zamówienie zwracam uwagę na detale, które mówią o upodobaniach i estetycznych preferencjach. Dziękuję za zaproszenie moich prac do Waszych domów.

artysta plastyk Renata Bułkszas-Nowak

Nasze produkty

Bogata oferta ekologicznych grafik i obrazów do aranżacji pomieszczeń. Dostarczamy produkty w najwyższej jakości. Korzystamy z najlepszych materiałów drukarskich i zaawansowanej technologii druku.

01.
Obrazy na płótnie

Wyrafinowane drukowane obrazy do nowoczesnych wnętrz w różnym stylu.

02.
Obrazy na szkle

Dekoracyjne panele szklane na wymiar do kuchni i łazienki. Szkło Optiwhite hartowane z nadrukiem.

03.
Dzieła sztuki

Unikalne obrazy i grafiki malowane ręcznie przez artystę plastyk Renatę Bułkszas-Nowak.

Obejrzyj naszą kolekcję

Wymyślna tematyka w kolorowych i czarno-białych obrazach.

Produkty

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz fachowego doradztwa? Indywidualnego projektu? Jesteś projektantem wnętrz i chcesz z nami współpracować? Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Poznaj nasze obrazy

Sklep internetowy grafikiobrazy.pl oferuje obrazy z kobietami, z ikonami światowego kina Marilyn Monroe i Audrey Hepburn, akty, martwe natury, obrazy z kwiatami, piękne pejzaże, obrazy geometryczne i 3D, obrazy z butami, modą oraz abstrakcje. Drukujemy obrazy na płótnie i szkle.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password