Artystyczne obrazy do jadalni, plakaty i grafiki • grafikiobrazy.pl

Obrazy do jadalni

 Obrazy do jadalni w naszej ofercie to artystyczne obrazy, namalowane przez artystę plastyk Renatę Bułkszas Nowak. Obrazy w jadalni są ważną częścią całego wystroju. Jadalnia najczęściej łączy kuchnię z resztą przestrzeni domu i stanowi obok salonu wizytówkę. To tutaj wpadają goście na domową kawusię, ciasteczko, oddają się ploteczkom i dają się wciągnąć w długą rozmowę. Jadalnia to centrum aktywności wszystkich mieszkańców. Przy wspólnym posiłku wszyscy mają czas by zauważyć świat wokół siebie. Zatem to w jadalni powinniśmy czuć się swobodnie przy jedzeniu i na luzie przy rozmowie. W pięknym otoczeniu wszystko lepiej smakuje a czas inaczej płynie. Jak zaaranżować jadalnię?

Nowoczesne obrazy do jadalni - GrafikiObrazy.pl

grafikiobrazy.pl, obraz Bukiet białych kwiatów 120x80

Nowoczesne obrazy do jadalni

 W kolekcji Obrazy do jadalni proponujemy artystyczne dekoracje ścienne na płótnie, na papierze. Nasze nowoczesne obrazy do jadalni wyróżniają się unikatowym, artystycznym wzornictwem. Obrazy polskiej malarki Renaty Bułkszas Nowak dostępne są tylko w naszej internetowej galerii. Nie proponujemy popularnych zdjęć z Fotolii. Zależy nam na tworzeniu razem z Państwem najpiękniejszych wnętrz. Posiadamy duży wybór wzorów zarówno do nowoczesnych domów, jak i tych bardziej klasycznych. Każdy może znaleźć swój ulubiony motyw.

 Obrazy do jadalni to szczególne dekoracje na ścianę, z takimi tematami jak martwa natura, pejzaż, kwiaty czy abstrakcja. Wszystkie są tak samo uniwersalne, dekoracyjne i przy wyborze trzeba kierować się własnymi preferencjami. Niektóre przeniesione z kuchni, owocowe martwe natury, obrazy z kawą, herbatą, lawendą i ciasteczkami szczególnie podkreślają charakter przestrzeni. Obecnie często w jadalni proponuje się dodatki, które eksponują styl, gust, a nie funkcję. Najlepiej jest to wyważyć i powiesić obrazy na ścianę do jadalni, które do nas pasują. Pamiętaj, że znakomite dania będą smakowały lepiej w sąsiedztwie pięknych dekoracji. Nasze motywy sprawią, że apetyt na jedzenie i dobre towarzystwo będzie dopisywał.

Artysyczne obrazy na ścianę do jadalni i plakaty

Można sięgnąć po artystyczne obrazy, nietypowe rozwiązania i zaskakujące odsłony obrazów, którymi można podkręcić aranżacje w jadalni. Doskonale w tej roli sprawdzą się nasze nastrojowe obrazy, plakaty miłosne, pejzaże, artystyczne grafiki fashion lub wzory geometryczne, które w syntetyczny sposób zbudują klimat i spersonalizują wnętrze. W każdym przypadku zwracajmy uwagę na kolorystykę. Umiar kolorystyczny na ścianie w jadalni jest mile widziany.

Obrazy do jadalni i kuchni - GrafikiObrazy.pl

grafikiobrazy.pl, obraz Miłość

Jaki obraz do jadalni ?

Obrazy w jadalni powinny nawiązywać do stylu wnętrza, a nawet domu. Zazwyczaj projektanci wnętrz sugerują jednorodny styl dla całego mieszkania. Jest to słuszne, ponieważ spójna koncepcja sprzyja harmonii, a o nią nam chodzi. Częściej jadalnia jest integralną częścią kuchni niż salonu. To sprawia, że interesują nas jednocześnie obrazy do jadalni i kuchni. Warto patrzeć całościowo.

  • Jaki obraz do jadalni nowoczesnej? W minimalistycznych i nowoczesnych jadalniach doskonale sprawdzą się geometryczne wzory, dekoracyjne abstrakcje, designerskie grafiki wielobarwne i czarno białe, surrealistyczne obrazy podkreślające modernistyczny look.
  • Jaki obraz do jadalni białej i szarej? Moda na szare i białe aranżacje nie przemija. Do jasnej jadalni pasuje wiele dekoracji ściennych. Polecamy zarówno obrazy minimalistyczne, obrazy skandynawskie z uproszczonym wzornictwem, czarno białe grafiki, jak i klasyczne obrazy nasycone kolorem, które w subtelny sposób będą kontrastowały z ascetycznym kolorem wnętrza. Faktem jest, że obrazy w jadalni urozmaicą aranżację i wyróżnią ją na tle innych. Mogą być eksponowane na ścianach, odkrytych półkach i stać na niskiej witrynie.
  • Jaki obraz do jadalni glamour? Jadalnia w stylizacji glamour operuje połyskiem, przepychem, ornamentem. Do jadalni w tym stylu warto pokusić się o wzory kojarzone z luksusem i oprawić je w srebrne lub metaliczne ramy. Wyrafinowanie będą prezentować się portrety Marilyn Monroe lub obrazy z Audrey Hepburn, surrealistyczne martwe natury lub obrazy z bukietami kwiatów w pięknych wazonach. Obrazy do jadalni glamour powinny zachwycać stylem, mieć klasę. W naszej galerii obrazów znajdziesz specjalnie wyselekcjonowane Obrazy do jadalni w stylu glamour, które Cię zainspirują i pozwolą dokonać właściwego wyboru.Obrazy do jadalni - GrafikiObrazy.plgrafikiobrazy.pl, obraz Tulipany w wazonie
  • Jaki obraz do jadalni klasycznej? W jadalniach klasycznych elegancko wyglądają klasyczne martwe natury z kwiatami, owocami, butelkami. Mogą być duże obrazy i małe obrazki do jadalni, możemy je zgrupować w jednym miejscu w jadalni lub "rozsypać" po pomieszczeniu. Pomiędzy obrazkami lub niezależnie warto zawiesić zegar, by mierzył szczęśliwe godziny z rodziną i przyjaciółmi. Zobacz nasze Obrazy do jadalni w stylu klasycznym i wybierz artystyczne dekoracje wnętrz dla siebie.
  • Jaki obraz do jadalni retro i vintage? Do jadalni retro i vintage właściwe jest wprowadzenie dekoracji ściennych o ponadczasowym uroku. Dekoracje wnętrz, które mają w sobie pierwiastek uniwersalny i wszyscy je kochają, są wręcz niezastąpione. Nie może zabraknąć obrazów z kwiatami, kwitnącymi łąkami, makami i kultową lawendą. Ciekawą opcją są obrazki ziół, obrazy z napisami udekorowane prostym wzorkiem.
  • Jaki obraz do jadalni loft? W surowych, industrialnych jadalniach jest zwykle sporo miejsca. To idealna przestrzeń dla dużych minimalistycznych obrazów i kulinarnych panoram. Nam jednak najbardziej podobają się kalejdoskopowe aranżacje, gdzie na ceglanej ścianie jest miejsce dla stylowego obrazu Maki dla Vincenta van Gogha czy też obrazu na płótnie Pole lawendy panorama Zobacz już teraz nasze Obrazy do jadalni industrialnej.Plakaty do jadalni - GrafikiObrazy.plgrafikiobrazy.pl, plakat Modny design, plakat Luksusowa kobieta, plakat Srebrny szampan i szpilka

Postaraliśmy się by oferta naszych obrazów, grafik i plakatów była inspirująca. Przygotowaliśmy propozycje zróżnicowane stylistycznie, które łatwo dopasowują się do charakteru pomieszczenia. Dzięki naszym wzorom jadalnia będzie wyrafinowana, unikatowa i stanie się ulubionym miejscem spotkań. Zapraszamy do naszej galerii obrazów, grafik i plakatów do jadalni.

Jest 646 produktów.

Pokazano 1-15 z 646 pozycji

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password