Obrazy do sypialni nad łóżko, grafiki i plakaty • grafikiobrazy.pl

Obrazy do sypialni

W internetowej galerii handmade grafikiobrazy.pl proponujemy obrazy do sypialni. Ofertę adresujemy do osób dbających o funkcjonalność przestrzeni i dobry wystrój. Nasze obrazy na ścianę do sypialni pozwalają na spersonalizowanie wnętrza zgodnie z osobowością mieszkańców. Dobrze dobrane tworzą całość ze strefą relaksu. Dekoracje w sypialni mają wyciszać emocje, neutralizować natłok myśli, wprawiać w dobry nastrój.

Obrazy do sypialni nowoczesne i piękne - GrafikiObrazy.pl

grafikiobrazy.pl, obraz Miłosne zatracenie

Nowoczesne obrazy do sypialni w pastelowych kolorach

Proponujemy nowoczesne obrazy do sypialni, które wyróżniają się przemyślaną stylizacją i starannie dobranymi motywami. Polecamy szczególnie obrazy w stonowanej kolorystyce i pastelowe obrazy do sypialni. Delikatnie rozbielone barwy mają w sobie romantyczną nutę i dlatego obrazy w pastelowej palecie są doceniane przez klientów urządzających sypialnie. Subtelna paleta barw w artystycznych obrazach Renaty Bułkszas Nowak w połączeniu z dobrym wzornictwem, stworzy harmonijną oprawę w Państwa sypialni. Obrazy na płótnie canvas z autorskimi grafikami cyfrowymi stanowią nowoczesną propozycję do wystroju ścian w sypialni. Mają wielką przewagę nad plakatami, bo można je powiesić bezpiecznie nawet nad łóżkiem. 

Obrazy pastelowe do sypialni - GrafikiObrazy.pl

grafikiobrazy.pl, obraz Magnolie

Obrazy do sypialni nad łóżko. Duży obraz do sypialni czy panorama?

Obrazy w sypialni obok tekstyliów stanowią najważniejszą dekorację, która odpowiada za klimat w pomieszczeniu. Najwięcej wolnej przestrzeni zwykle jest nad łóżkiem, stąd obrazy do sypialni nad łóżko są kupowane często w dużym rozmiarze lub wybierane są nad łóżko panoramy.

Obrazami w łatwy sposób można udekorować ściany w sypialni. Upiększanie powinno przebiegać zgodnie z mottem, że mniej znaczy więcej i nie dotyczy to tylko wnętrz minimalistycznych. Zagracenie i nadmiar przedmiotów pozostaje w sprzeczności z harmonią i spokojem. Zalecamy dyscyplinę kolorów, dobry design i duży format. Duży obraz do sypialni to świetny wybór. Powieszony nawet w małej sypialni da odczucie ładu i optycznie powiększy pomieszczenie. Warto pamiętać, że czasami kilka małych obrazków nad łóżkiem może przynieść efekt estetycznego bałaganu, a to napewno nigdy nie jest celem. Zwłaszcza gdy zdecydujemy się na zestaw niedopasowany idealnie lub powiesimy obrazki w chaotyczny sposób. Jeżeli ktoś wybiera obrazki do sypialni małej wielkości, to najlepiej zawiesić je obok siebie. Zdecydowanie ułożenie ich regularnie na ścianie w sypialni jest lepsze.

Obrazy do sypialni - GrafikiObrazy.pl

grafikiobrazy.pl, obraz Miłość łabędzia

Dobrym pomysłem są też obrazy panoramiczne. Długie, ale wąskie sprawdzają się wyjątkowo dobrze jako obrazy nad łóżko. Dlaczego? Wprowadzenie pasowych obrazów do aranżacji daje iluzję dodatkowej przestrzeni. Zyskujemy wrażenie, że ściana zyskała dodatkowe centymetry i pokój zdaje się szerszy a cała sypialnia przestronniejsza, większa. Są zatem idealne do małych i dużych sypialni. Obraz panoramiczny jest alternatywą dla małych obrazków w sypialni i dla dyptyków i tryptyków, czyli obrazów kilkuelementowych. Jeden, ale rozciągający się nad zagłówkiem obraz zawsze robi dobre wrażenie. Motyw obrazu panoramicznego to oczywiście wybór indywidualny. Naszymi faworytami są obrazy panoramiczne z krajobrazami, wzorami geometrycznymi i akty leżące. Dodanie jednego, ale dużego obrazu pozwala na uporządkowanie przestrzeni.

Obraz 150x60 na ścianę do sypialni - GrafikiObrazy.pl

grafikiobrazy.pl, obraz Pole lawendy panorama

Tryptyki do sypialni

Jeszcze inną ciekawą opcją są tryptyki do sypialni, obrazy z trzech części. Jednoczęściowy obraz maksymalnie ma zazwyczaj 150 cm, a jak powiesimy obok siebie trzy obrazy w tym rozmiarze, to dekoracja będzie miała również unikatową wielkość - 450 cm. Nic więc dziwnego, że sypialnie kochają tryptyki, bo zwykle nad łóżkiem jest sporo wolnego miejsca, które można efektownie wykorzystać. Tryptyk to zestaw trzech różnych obrazów, które do siebie świetnie pasują i warto je razem prezentować. Powszechnie za odmianę tryptyku uważa się także obraz, który jest podzielony na trzy części.

Pojedyncze obrazy można dzielić na części i dzięki temu zyskać dekorację ścienną w bardzo dużym rozmiarze. Na naszych stronach najczęściej prezentujemy nasze obrazy jako jednoczęściowe, ale nic nie stoi na przeszkodzie i mogą Państwo zamówić je jako obrazy kilkuczęściowe, czyli dzielone. By złożyć zamówienie na obraz dzielony (trzyczęściowy) należy się skontaktować drogą mailową (renata.bulkszas@gmail.com). Otrzymają Państwo naszą propozycję podziału i wycenę.

Obrazy dzielone do sypialni - GrafikiObrazy.pl

grafikiobrazy.pl, obraz Lilia wodna, obraz Nocny pejzaż z liliami

Plakaty do sypialni i grafiki

Każda sypialnia urządzana jest pod gust właściciela. Odpowiedni nastrój zapewniają plakaty w sypialni z ciekawymi grafikami. Plakaty wybierają osoby zwłaszcza młode i nastawione na zdecydowanie nowoczesny design. Grafika umieszczona za szkłem prezentuje się modernistycznie, industrialnie. Naszym zdaniem najlepszym miejscem w sypialni na plakaty jest przestrzeń nad komodą, toaletką. Nie namawiamy do wieszania ich nad łóżkiem, bo zwykle po oprawieniu w ramę sporo ważą. Zahaczenie ich ręką na przykład przy ścieleniu łóżka nie jest sytuacją odosobnioną i nie zawsze dobrze się kończy. W naszej galerii handmade mamy wiele atrakcyjnych propozycji, które zostały pomyślane do wystroju sypialni. Plakaty akty lub plakaty z pocałunkami to absolutny hit.

Plakaty czarno białe do sypialni - GrafikiObrazy.pl

grafikiobrazy.pl, plakat Czarno biała miłość, plakat Grafika pocałunek 2

Szklane obrazy do sypialni

Grafikiobrazy.pl oferuje obok obrazów na płótnie do sypialni i plakatów obrazy do sypialni na szkle. Autorskie grafiki cyfrowe na indywidualne zamówienia drukujemy na szkle akrylowym. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu e-mailowego w celu ustalenia szczegółów.

Obrazy do sypialni nowoczesne - GrafikiObrazy.pl 

grafikiobrazy.pl, obraz Złote drzewo

Zastanawiasz się nad wyborem obrazu do sypialni? Przeczytaj koniecznie nasz artykuł na blogu JAKI OBRAZ DO SYPIALNI.

Jest 725 produktów.

Pokazano 1-15 z 725 pozycji

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password