Obrazy w stylu francuskim - grafiki obrazy w GRAFIKIOBRAZY.PL

Obrazy styl francuski

 Obrazy w stylu francuskim proponowane przez galerię grafikiobrazy.pl zachwycą osoby kochające sztukę i malarstwo. Nasze obrazy mają klasę i francuski szyk. Każdy motyw przedstawiony jest subtenie i z artystyczną fantazją. Na pierwszy rzut oka możemy poczuć związek autorki obrazów z przyrodą. Artystka-malarka Renata Bułkszas Nowak, która stworzyła te obrazy, doskonale odnajduje się w malowaniu kwiatów, ogrodów, także tych wodnych czy też martwych natur. W stylu francuskim szyk i niebanalne rozwiązania przeplatają się z rustykalną prostotą. Stąd proste tematy traktowane są przez nią po królewsku.

 Proponujemy obrazy w stylu francuskim do wnętrz, gdzie jest miejsce dla pięknego malarstwa, postimpresjonistycznych obrazów pełnych światła i tworzonych z duszą. Wiemy, że wnętrza francuskie z łatwością łączą stare z nowym. Ludwikowskie, tapicerowane meble biorą ślub z jasnymi barwami a wszystko jest spowite dużą ilością światła. Nasze obrazy stworzone są z myślą o francuskich salonach i sypialniach w domach i mieszkaniach.

Jeżeli lubisz w wystroju salonu i sypialni połączenia starego z nowym to spodoba Ci się aranżacja w stylu francuskim. Proponujemy dla miłośników Francji, Paryża, okolic Bertanii i Prowansji, wszystkiego co francuskie, obrazy na ścianę, które wspaniale wydobędą charakterystyczne niuanse stylu francuskiego i zbudują elegancki, subtelny klimat we wnętrzu. Polecamy wyrafinowane obrazy z liliami na wodzie, lotosami we wszystkich kolorach, obrazy ze zmysłowymi kobietami a dekoracji w stylu francuskim jest oczywiście znacznie więcej.

Jest 316 produktów.

Pokazano 1-15 z 316 pozycji

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password