Obrazy w stylu francuskim - grafiki obrazy w GRAFIKIOBRAZY.PL

Obrazy styl francuski

 Obrazy w stylu francuskim proponowane przez galerię grafikiobrazy.pl zachwycą osoby kochające sztukę i malarstwo. Nasze obrazy mają klasę i francuski szyk. Każdy motyw przedstawiony jest subtenie i z artystyczną fantazją. Na pierwszy rzut oka możemy poczuć związek autorki obrazów z przyrodą. Artystka-malarka Renata Bułkszas Nowak, która stworzyła te obrazy, doskonale odnajduje się w malowaniu kwiatów, ogrodów, także tych wodnych czy też martwych natur. W stylu francuskim szyk i niebanalne rozwiązania przeplatają się z rustykalną prostotą. Stąd proste tematy traktowane są przez nią po królewsku.

 Proponujemy obrazy w stylu francuskim do wnętrz, gdzie jest miejsce dla pięknego malarstwa, postimpresjonistycznych obrazów pełnych światła i tworzonych z duszą. Wiemy, że wnętrza francuskie z łatwością łączą stare z nowym. Ludwikowskie, tapicerowane meble biorą ślub z jasnymi barwami a wszystko jest spowite dużą ilością światła. Nasze obrazy stworzone są z myślą o francuskich salonach i sypialniach w domach i mieszkaniach.

Jeżeli lubisz w wystroju salonu i sypialni połączenia starego z nowym to spodoba Ci się aranżacja w stylu francuskim. Proponujemy dla miłośników Francji, Paryża, okolic Bertanii i Prowansji, wszystkiego co francuskie, obrazy na ścianę, które wspaniale wydobędą charakterystyczne niuanse stylu francuskiego i zbudują elegancki, subtelny klimat we wnętrzu. Polecamy wyrafinowane obrazy z liliami na wodzie, lotosami we wszystkich kolorach, obrazy ze zmysłowymi kobietami a dekoracji w stylu francuskim jest oczywiście znacznie więcej.

Jest 120 produktów.

Pokazano 1-15 z 120 pozycji

Aktywne filtry

Portret Monroe

Od 199,00 zł
Autor: Renata Bułkszas Nowak Ponadczasowy portret Marilyn Monroe urzeka interpretacją, ornamentem i kolorem. Artystka Renata Bułkszas Nowak...

Hepburn Audrey

Od 179,00 zł
Autor: Renata Bułkszas Nowak Hepburn Audrey (2019 rok), grafika cyfrowa Renaty Bułkszas Nowak, która jest dostępna jako wydruk na płótnie lub...

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password