Obrazy do biura i gabinetu, plakaty i grafiki • grafikiobrazy.pl

Obrazy do biura

Autorski sklep galeria grafikiobrazy.pl oferuje obrazy do biura, gabinetu, które także doskonale dopełnią wnętrze hotelu. Nasze obrazy w biurze wnoszą pozytywny ładunek, dobry nastrój, pozwalają wypocząć lub motywują do działania i inspirują. Wiemy, jak niezwykle ważne są odpowiednio dobrane dekoracje w biurze lub hotelu. Każdy wzór umieszczony w pomieszczeniu jest odbierany przez osoby zatrudnione i goszczące. Obrazy w biurze, w domowym gabinecie lub w hotelu są ważną częścią wystroju, a ich zadaniem jest przywołanie dobrych skojarzeń.

Obrazy do biura, gabinetu - GrafikiObrazy.pl

grafikiobrazy.pl, obraz Niebo w jeziorze

Obrazy na ścianę do biura

Nasze obrazy na ścianę charakteryzują się przyjaznym designem i neutralnością. W kolekcji Obrazy do biura i gabinetu (odpowiednie także do hotelu) znajdują się propozycje grafik obrazów i plakatów artystycznych do każdego rodzaju wnętrza, do gabinetu prezesa, do sali konferencyjnej, aneksu kuchennego, recepcji, na korytarz i nawet do firmowej lub hotelowej łazienki. Mamy przyciągające uwagę obrazy kwiatowe, kompozycje realistyczne i geometryzujące, kwiaty abstrakcje i wiele innych propozycji a wszystkie są idealne niemal dla każdej firmy.
Dla modernistycznych pomieszczeń firmowych proponujemy abstrakcje kolorystyczne, geometryczne, przestrzenne, obrazy 3d, które ożywiają pomieszczenia biurowe i sprzyjają kreatywności, dynamice pracy.

Obrazy na ścianę do biura - GrafikiObrazy.pl

grafikiobrazy.pl, obraz Abstrakcja geometryczna

Grafiki do biura i plakaty do biura

Do firm gdzie kolor nie jest atutem, jest zbędny, polecamy grafiki do biura czarno białe. Obrazy utrzymane w szarościach równie doskonale spełniają swoje zadanie, inspirują, uruchamiają wyobraźnię i podkreślają charakter firmy.
Obok obrazów do biura polecamy plakaty do biura.  Plakaty do biura drukowane na papierze, oprawiane w ramę ze szkłem lub akrylem. Szkło pięknie gra w świetle dziennym i sztucznym, ale z drugiej strony refleksy zakłócają patrzenie na grafikę. Jest to ważne ze względu na długie godziny pracy w biurze.

Grafiki plakaty do biura - GrafikiObrazy.pl

grafikiobrazy.pl, obraz Marilyn no. 4, plakat Pop art Monroe white, plakat Marilyn Monroe

Nowoczesne obrazy do biura

Dobrze zaaranżowane biuro jest narzędziem pracy. Równowaga w biurze to harmonia we wnętrzu. Nie trzeba nikogo przekonywać, jak ważny jest image, pierwsze wrażenie. Wystrój biura mówi o wyczuciu smaku i profesjonalnej postawie. Dodatkowo przyjazna przestrzeń sprzyja miłej atmosferze, wydajności pracy. Przestrzeń biurowa odzwierciedla osobowość ludzi ich prywatne zamiłowania i zachowania biznesowe. Dekoracje w biurze są ważną częścią aranżacji. Do przestrzeni biurowej pasują obrazy o uniwersalnym przekazie, powszechnie uznawane za pozytywne. Nasze nowoczesne obrazy do biura są drukowane na różnym materiale, oferujemy obrazy na płótnie i plakaty, które są ciepło przyjmowane przez klientów i właścicieli.

Nowoczesne obrazy do biura

grafikiobrazy.pl, obraz Drzewo i zachód słońca

Obrazy na płótnie do biura

Najczęściej są wybierane przez klientów obrazy do biura na płótnie nawiązujące splotem, fakturą do dobrej tradycji malarstwa warsztatowego (nie wymagają oprawy, ponieważ boki są starannie zadrukowane). Pozwala to na ograniczenie kosztów oprawy lub ich całkowite pominięcie co jest istotne, gdy dekorujemy biuro o sporej kubaturze i wielu pomieszczeniach. i plakaty do biura drukowane na papierze, oprawiane w ramę ze szkłem lub akrylem. Szkło pięknie gra w świetle dziennym i sztucznym, ale z drugiej strony refleksy zakłócają patrzenie na grafikę. Jest to ważne ze względu na długie godziny pracy w biurze.

Obrazy na płótnie do biura - GrafikiObrazy.pl

grafikiobrazy.pl, obraz Granatowe szpilki

Jakie obrazy do biura?

Obrazy w biurze poza dekoracyjną funkcją mają siłę marketingową. Można ich użyć w sali konferencyjnej, w recepcji czy holu głównym. Dobrze wyeksponowany obraz o pozytywnym ładunku emocjonalnym może być kojarzony z firmą.

Inspirujące obrazy do biura:

  • pejzaże - pozwalają odpocząć, przenieść się daleko myślami, uruchamiają wyobraźnię
  • abstrakcje - uruchamiają wrażliwość i otwarte, kreatywne myślenie
  • grafiki czarno białe - trafnie wykorzystują współczesny design w tworzeniu wizerunku
  • obrazy z kwiatami - wnoszą pierwiastek wrażliwości, delikatności do przestrzeni biznesu, ostrych reguł.

Obrazy do biura - GrafikiObrazy.pl

grafikiobrazy.pl, obraz Kwiaty w szklance

Obrazy do hoteli: obrazy do sal konferencyjnych, holi, recepcji

Hotele rokrocznie goszczą nie tylko osoby prywatne, ale i firmy. Organizują sympozja, pokazy, seminaria. Muszą zapewnić nie tylko przytulne miejsce do spania, ale i przestrzeń do spotkań biznesowych. Nasze obrazy, grafiki i plakaty do biura efektownie udekorują przestrzenie, w których przebywają goście biznesowi. Nowoczesny design naszych dekoracji będzie współgrał z dobrym wizerunkiem firm. Wśród propozycji są relaksujące obrazy pejzaże. Pozwalają oczom odpocząć, odprężyć się szarym komórkom a emocjom wyciszyć. Dają poczucie przestrzeni, co szczególnie ważne jest przy wystroju małych wnętrz w hotelu czy pensjonacie. Po całym dniu pełnym wrażeń goście hotelowi lubią wrócić do swoich pięknie udekorowanych pokoi i odpocząć. Nasze obrazy pejzaże to artystyczne dekoracje o uniwersalnym przekazie. Więcej o obrazach krajobrazach na ścianach przeczytać mogą Państwo w naszym artykule na blogu.

Obrazy do gabinetu - GrafikiObrazy.pl

grafikiobrazy.pl, obraz W modzie

Dbamy by nasze nowoczesne obrazy do biura, gabinetu i hotelu były postrzegane pozytywnie przez pracowników, klientów i gości. Możesz nam zaufać, jeżeli chodzi o wystrój. Znamy się na dekoracjach do biura i hotelu i z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania (renata.bulkszas@gmail.com).

Jest 494 produktów.

Pokazano 1-15 z 494 pozycji

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password