Nowoczesne obrazy do biura i przestrzeni publicznej w sklepie grafikiobrazy.pl

Obrazy do biura

Sklep grafikiobrazy.pl oferuje obrazy do biura. Doskonale dopełniają przestrzeń, wnoszą pozytywny ładunek, dobry nastrój, motywują do działania iinspirują. Wiemy jak niezwykle ważne jest dobranie odpowiedniej dekoracji. Każdy wzór w pomieszczeniu jest odbierany przez osoby zatrudnione i goszczące.

  • Nasze obrazy charakteryzują się przyjaznym designem i neutralnością. W kolekcji obrazów na płótnie i szkle do biura znajdują się propozycje grafik artystycznych do każdego rodzaju wnętrza. Można znaleźć przyciągające uwagę obrazy kwiatowe, kompozycje realistyczne i geometryzujące i kwiaty abstrakcje idealne niemal dla każdej firmy.
  • Dla modernistycznych pomieszczeń firmowych proponujemy abstrakcje kolorystyczne, geometryczne, przestrzenne, obrazy 3d, które ożywiają pomieszczenia biurowe i sprzyjają kreatywności, dynamice pracy. Do firm gdzie kolor nie jest atutem, polecamy grafiki czarno białe. Obrazy utrzymane w szarościach równie  doskonale spełniają swoje zadanie, inspirują, uruchamiają wyobraźnię i podkreślają charakter firmy.
  • Do klasycznych wnętrz biurowych mamy relaksujące pejzaże. Pozwalają oczom odpocząć, odprężyć się szarym komórkom. Dają poczucie przestrzeni. Pasowe kompozycje wody na obrazach wyciszają, zmniejszają napięcie gałek ocznych, ze względu na równomierne rozłożenie akcentów kolorystycznych. Osoby lubiące sztukę syntetyczną znajdą dla siebie grafiki wody w artystycznym uproszczeniu.

Dbamy by nasze obrazy na płótnie a także na szkle pozytywnie były postrzegane przez pracowników i klientów.

Nowoczesne obrazy do biura

Dobrze zaaranżowane biuro jest narzędziem pracy. Równowaga w biurze to harmonia we wnętrzu. Nie trzeba nikogo przekonywać jak ważny jest image, pierwsze wrażenie. Wystrój wnętrza mówi o wyczuciu smaku i profesjonalnej postawie. Dodatkowo przyjazna przestrzeń sprzyja miłej atmosferze, wydajności pracy. Przestrzeń biurowa odzwierciedla osobowość ludzi ich prywatne zamiłowania i zachowania biznesowe. Dekoracje do biura są ważną częścią aranżacji. Do przestrzeni biurowej pasują obrazy o uniwersalnym przekazie, powszechnie uznawane za pozytywne. Nowoczesne obrazy do biura są drukowane na różnym materiale. Najczęściej wybierane są obrazy na płótnie nawiązujące splotem, fakturą do dobrej tradycji malarstwa warsztatowego i obrazy na szkle postrzegane jako bardziej modernistyczne. Szkło z grafiką pięknie gra w świetle dziennym i sztucznym. Jest to ważne ze względu na długie godziny pracy w biurze. Często też do aneksów kuchennych wybierane są panele szklane z grafikami.

Jakie obrazy do biura?

Obrazy w biurze  poza dekoracyjną funkcją mają siłę marketingową. Można ich użyć w sali konferencyjnej, w recepcji czy holu głównym. Dobrze wyeksponowany obraz o pozytywnym ładunku emocjonalnym może być kojarzony z firmą.

Inspirujące obrazy do biura:

  • pejzaże - pozwalają odpocząć, przenieść się daleko myślami, uruchamiają wyobraźnię
  • abstrakcje - uruchamiają wrażliwość i otwarte, kreatywne myślenie
  • grafiki czarno białe - trafnie wykorzystują współczesny design w tworzeniu wizerunku
  • obrazy z kwiatami - wnoszą pierwiastek wrażliwości, delikatności do przestrzeni biznesu, ostrych reguł

Terapeutyczne pejzaże do biura

Obrazy z pejzażami odgrywają w wystroju biura kluczową rolę. Kontakt z nimi ma działanie terapeutyczne. Pracujemy w zamkniętych czterech ścianach i brakuje nam kontaktu z naturą. Człowiek od zawsze ma szczególny związek z przyrodą i czerpie z niej siłę, energię. Ma potrzebę przestrzeni.  Gdy ją realizuje to czuje się wolny i szczęśliwy. Stąd w biurowcach są duże przeszklenia. Z jednej strony naturalne światło pobudza do pracy, z drugiej szerszy widok daje  psychiczną niezależność. Nie jesteśmy niewolnikami w pracy i mamy  motywację do działania.

Rozciągające się widoki aż po horyzont, krajobrazy uchwycone w grafikach, pełne niuansów, przecierek, dynamicznych zwrotów akcji są balsamem dla wzroku i ciszą dla umysłu. W wolnej chwili przyciągną uwagę, pozwolą podążyć wyobraźni nieznanymi szlakami. Magii nie ma końca, każdego dnia ten sam pejzaż na obrazie wygląda inaczej przykryty cieniutką warstwą ludzkich emocji. Oferowane obrazy na płótnie i szkle z widokami to absolutnie niezbędne dekoracje w przestrzeni biurowej. A im są bardziej syntetyczne to lepiej. Umysł kocha niedopowiedzenia. Uogólnienia to wyzwanie dla szarych komórek. Powstaną nowe połączenia pomiędzy neuronami a osoba kontemplująca poczuje się lepiej.

Opinia eksperta:

W miejscu pracy czasami brakuje energii. Zarówno w biurze jak i w gabinecie, małym czy dużym, warto posiłkować się obrazami.

 Doskonałym pomysłem jest stworzenie na firmowych korytarzach wystawy z obrazami. Ekspozycja może nawiązywać do profilu firmy albo i nie. Można się posiłkować neutralnym tematem lub powiesić obrazy w jednym kolorze.

W domowym biurze urządzonym w salonie lub sypialni również należy pamiętać o obrazach. Mają wyjątkowe zadanie do spełnienia w tej strefie, sprzyjają kreatywności i niwelują napięcie.

Jest 94 produktów.

Pokazano 1-15 z 94 pozycji

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password