Obrazy boho - grafiki, plakaty w stylu boho w GRAFIKIOBRAZY.PL

Obrazy boho

Obrazy boho odzwierciedlają związek człowieka z naturą, przyrodą. Wzory na obrazach boho są zaporzeczone ze świata roślin a kolorystka jest naturalna. Stąd w naszych obrazach znajdą Państwo wiele kwiatów czy drzew. Temat obrazu boho może być dowolny. Liczy się natomiast w jaki sposób będzie odbierany, jakie wywoła uczucia i jak zapisze się w pamięci. Zobacz naszą ofertę oryginalnych obrazów na ściany do wnętrz w stylu boho. Znajdziesz obrazy w pozytywnych barwach, motywy orientalne.

Wnętrze w stylu boho to idealny mix wzorów, kolorów i form. Elementy w aranżacji zestawiane są ze sobą w twórczy sposób, a inwestor lub projektant salonu, sypialni często eksperymentuje. Obrazy stanowią ważną część wystroju. Podkreślają styl i pozwalają stworzyć unikatowe rozwiązania estetyczne. 

Wnętrze w stylu boho stawia na luz, komfort, wygodę. W takim wnętrzu niemal wszystko jest możliwe, wszystkie chwyty są dozwolone. Inspiracje czerpie z mody hipisowskiej, etnicznych motywów i orientu. Idealne dla osób znudzonych nowoczesnością.

 Nazwa boho lub bohemian pochodzi z francuskiego la boheme co dosłownie jest tłumaczone "cyganeria". Bohemą nazywa się środowisko artystyczne, które razem spędza czas wolny, tworzy, ma awangardowe podejście do norm i sztuki. Członkowie dawnej francuskiej bohemy podkreślali w swych wystąpieniach swobodę twórczą i wolność twórcy. Nie jest więc przypadkowe, że we wnętrzach boho najlepiej czują się buntownicy z zamiłowaniem do naturalnych materiałów. Przestrzeń jest bogata kolorystycznie, energetyczna. To praktycznie cała paleta barw. Kolory ziemi są mile widziane, ale należy je złamać amarantem, turkusem, zielenią. By nie przesadzić z kolorem aranżowanie musi przebiegać z wyczuciem i wrażliwością przypisaną artystom. Liczy się eksperymentowanie i odwaga. 

Jest 234 produktów.

Pokazano 1-15 z 234 pozycji

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password