Obrazy lawenda, grafiki, plakaty z lawendą R. Bułkszas Nowak w grafikiobrazy.pl

Obrazy z lawendą

 W kolekcji Obrazy z lawendą oferujemy obrazy i plakaty z malarstwem, rysunkiem Renaty Bułkszas Nowak. Obrazy lawenda i plakaty lawenda cieszą się wielkim zainteresowaniem wśród inwestorów i architektów wnętrz. Wierzymy, że proponowane dekoracje lawendowe na ścianę przez naszą galerię internetową zachwycą Państwa stylizacją, kolorystyką i pozwolą stworzyć w domu, mieszkaniu czy też restauracji, hotelu przytulny, ciepły klimat. 

 Dekoracje lawendowe są niezbędne, gdy urządzamy dom w stylu prowansalskim, mieszkanie w stylu shabby chic czy przytulną restaurację w stylu vintage. Obrazy z lawendą polecane są także do wnętrz urządzonych w stylu romantycznym czy francuskim, gdy zależy nam na swojskim, sielskim klimacie i elegancji. Obrazy lawenda malowane cyfrowo (grafiki digital painting) przez Renatę Bułkszas Nowak i drukowane na różnym podłożu dostępne są tylko u nas, a ilość ich jest imponująca i stale się powiększa.

Obrazy grafiki lawenda - GrafikiObrazy.pl

grafikiobrazy.pl, obraz Dyptyk prowansalski

Obrazy z lawendą i plakaty lawenda w wystroju wnętrz

 Lawenda to niekwestionowana królowa kilku stylów obecnych we wnętrzarstwie. Bez niej dom prowansalski by był tylko domem wiejskim, w mieszkaniu shabby chic brakowałoby słodkiego koloru lawendowego, a w aranżacji vintage i retro na obrazach zniknęłyby motyle kuszone zapachem lawendy. Każdy styl czerpiący ze skarbca Prowansji jest doskonały, ma wiele do zaoferowania, a wśród nich znaleźć można motyw lawendy. Za sprawą autorskich obrazów na płótnie, grafik na płótnie, plakatów z lawendą w atrakcyjnej cenie dostępnych w grafikiobrazy.pl, mogą Państwo cieszyć się obrazami prowansalskimi, obrazami shabby chic czy też obrazami w stylu vintage. 

Wybierając obraz, pamiętajmy, że zależy nam na stworzeniu kameralnej atmosfery, która odpowiada za dobry nastrój. Francuska Prowansja kocha małe domki z kwiecistymi werandami, słoneczne łąki, pola lawendy. I takie są nasze obrazy z lawendą i plakaty lawenda.

 Obrazy z lawendą -GrafikiObrazy.pl

grafikiobrazy.pl, obraz Lawenda kwiaty

Lawenda grafika cyfrowa na płótnie i papierze

Do wystroju wnętrz polecamy nasze grafiki cyfrowe tworzone przez polską artystkę i drukowane na płótnie i papierze. W prowansalskich, rustykalnych aranżacjach lub w stylu vintage sprawdzą się romantyczne grafiki z lawendą zawieszone nad postarzanymi meblami, gdzie nad lawendą wirują roztańczone motyle lub rozpościera się fioletowe pole lawendy, lekko przecukrzone i słodkie. W  grafikach, obrazach lawendowych i plakatach znajdą Państwo  przede wszystkim biel, żółć, błękit i fiolet i róż. Te kolory są cenne i dostępne niemal na wszystkich obrazach z lawendą. Kolor lawendowy jest zdecydowanie najważniejszy. Polecamy nasze piękne martwe natury z lawendą, pejzaże krajobrazy z lawendą.

Lawenda grafika -GrafikiObrazy.pl

grafikiobrazy.pl, obraz Prowansja pola lawendy

Obrazy z lawendą do salonu a przede wszystkim obrazy lawenda do kuchni i jadalni

 Obrazy z lawendą to coś więcej niż romantyczne obrazki. Lawendowe obrazy cieszą się niesłabnącą popularnością i goszczą na ścianach sypialni, jadalni, a zwłaszcza salonu. Salon pełni funkcję przytulnego miejsca do spędzania czasu z rodziną, ale też jest reprezentacyjną przestrzenią do podejmowania gości. Lawendowy kolor czy też wrzosowy kolor, który jest podstawowy w obrazach z lawendą, sprawdzi się doskonale, gdy zależy nam na zaaranżowaniu pomieszczenia w rodzinnym klimacie. W kuchni w stylu prowansalskim także powinna królować lawenda, nie tylko na parapetach w doniczkach czy na stole lub porcelanie ale właśnie na obrazkach z kwiatami, porozwieszanymi gdzie się da i stojącymi na półkach.

Obrazy z lawendą -GrafikiObrazy.pl

grafikiobrazy.pl, obraz Tryptyk lawenda

Lawendowe dekoracje w stylu vintage i retro, pełne przecieranej bieli, romantycznych symboli, miłosnych serduszek, okraszone są często gałązką lawendy, a nawet całym wiankiem lub koszem. Dzięki takim obrazom wpuścimy nie tylko do mieszkania odrobinę prowansalskiej magii i będziemy mieszkać w domu z duszą. Motyw lawendy jest wręcz stworzony do wystroju kawiarni lub restauracji, w której podaje się kuchnię francuską.

Obrazy lawenda do kuchni -GrafikiObrazy.pl

grafikiobrazy.pl, obraz Tryptyk lawendowa Prowansja

Lawendowe dodatki do domu -małe obrazki z lawendą i duże

Obrazy i obrazki z motywem lawendy przy urządzaniu domu, mieszkania pojawiają się często. Dekoracje ścienne z lawendą pojawiają się praktycznie we wszystkich pomieszczeniach. Spotkamy je w salonie, sypialni, jadalni, kuchni. Nawet w łazience gdzie są lawendowe potpourii, mydełka, saszetki, tekstylia z haftowanymi lawendowymi bukiecikami, na ścianach wiszą obrazki z lawendą. Proponujemy małe i duże obrazy na ścianę, bo to pozwala na swobodę w aranżacji. Mamy tryptyki z lawendą, liczne obrazy dzielone, kilkuczęściowe a wszystkie z unikalnym, oryginalnym wzornictwem. Dzięki nim wnętrza Państwa nabiorą stylu i szyku.

Obraz lawenda -GrafikiObrazy.pl

grafikiobrazy.pl, obraz Lawenda dla Edgara Degasa

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z bogatą ofertą, grafik, plakatów, obrazów i obrazków lawenda.

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password