Obrazy do kuchni i plakaty • grafikiobrazy.pl

Obrazy do kuchni

 Obrazy do kuchni proponowane przez grafikiobrazy.pl są nośnikiem dobrego designu i artystycznego smaku. Gotowanie, serwowanie posiłków w kuchni, urządzonej estetycznie daje więcej satysfakcji. Wrażliwość smakosza wymaga doskonałej oprawy, a obrazy pozwalają nadać kuchni oryginalny wygląd. Oferujemy obrazy na ścianę do kuchni nowoczesnej i urządzonej klasycznie.

Nowoczesne i stylowe obrazy do kuchni - GrafikiObrazy.pl

grafikiobrazy.pl, obraz Martwa natura wazon z kwiatami i owocami

Obrazy do kuchni duże i małe

Proponujemy duże obrazy na ścianę do kuchni małe obrazki, które mają charakter ponadczasowy, wpisują się w każdą stylizację wnętrza. Obrazy wyróżniają się niepowtarzalnym pięknem i szeroką gamą barw. Osoby, którym zależy na funkcjonalności, a nie zapominają o estetyce znajdą dla siebie odpowiednie dekoracje ścienne do kuchni dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Wybierając rozmiar obrazu, kierujmy się ilością dostępnego miejsca. Możemy zdecydować się na małe obrazki do kuchni na ścianę i powiesić kilka sztuk lub zdecydować się na jeden duży obraz.

Obrazy do kuchni - GrafikiObrazy.pl

grafikiobrazy.pl, obraz lawenda dla Edgara Degasa

Obrazy na płótnie do kuchni

Obrazy na płótnie wspaniale podkreślają klimat stylowych i modernistycznych kuchni. W naszej galerii obrazów mamy propozycje odpowiednie do jednych i drugich. Do prowansalskich, rustykalnych kuchni proponujemy obrazy z kwiatami, z polami lawendy a do surowych minimalistycznych i industrialnych mamy obrazy geometryczne, obrazy 3d i obrazy ascetyczne czarno białe.

Obrazy w kuchni, które są na płótnie, powinny pozostawać w pewnej odległości od kuchenki i zlewu. Dotyczy to zarówno obrazów drukowanych, jak i obrazów olejnych. Należy starannie wybrać miejsce i dopasować wielkość dekoracji ściennej do wybranego miejsca. Jeżeli zależy Państwu na obrazie w tej przestrzeni, to warto zdecydować się na obraz drukowany na szkle akrylowym (oferta dotyczy całej Polski) lub hartowanym (oferta dla Białegostoku).

Obrazy na płótnie do kuchni - GrafikiObrazy.pl

 grafikiobrazy.pl, obraz Bukiet w misie

 Plakaty i obrazy na ścianę do kuchni nowoczesnej

 Obrazy do kuchni nowoczesnej to zarówno awangardowe obrazy grafiki, jak i stylowe obrazy. Obecnie najmodniejsze jest łączenie stylów, zabawa dekoracjami, detalami. W nowocześnie urządzonej kuchni można wyeksponować stylową martwą naturę czy rustykalny obraz z owocami. Wielkim zainteresowaniem wśród klientów cieszą się plakaty do kuchni. Świetnie wpisują się w loftowe aranżacje. Powieszone na ceglanej lub betonowej ścianie komponują się z designerskimi meblami i dodatkami. Wybierają je osoby lubiące szklane dekoracje. Wieszając plakaty, powinno się zwrócić uwagę na oświetlenie, bo w przeciwnym razie możemy widzieć w miejscu grafiki odbicie całej kuchni.

Plakaty i obrazy do kuchni - GrafikiObrazy.pl

grafikiobrazy.pl, plakat Coffee time

Nowoczesne obrazy do kuchni

Zgodnie z obecnymi trendami do wystroju kuchennej przestrzeni proponujemy nowoczesne obrazy do kuchni.

Obrazy kuchenne to małe obrazki na ścianę do kuchni i w dużym rozmiarze. Nasze dekoracje ścienne do kuchni to często dzieła sztuki, malarstwa. Mamy obrazy do kuchni owoce, ciekawe obrazy kawa do kuchni, zioła, obrazy do kuchni kwiaty. Proponujemy nowoczesne obrazy do kuchni minimalistycznie urządzonej lub w lubianym przez wszystkich stylu skandynawskim, gdzie króluje drewno i prostota. Znajdą Państwo eleganckie obrazy do kuchni glamour.

Plakaty kuchenne i obrazy - GrafikiObrazy.pl

grafikiobrazy.pl, plakat Kobieta jak wino, plakat Grafika pocałunek 6

Stylowe obrazy do kuchni

W nowoczesnych i klasycznych kuchniach mogą Państwo powiesić stylowy obraz. W tradycyjnej kuchni dopełmi aranżację a w nowoczesnej zdecydowanie przełamie  sztywny wystrój i go ociepli. Nowoczesne kuchnie z reguły są zimne i lekko odpychające. Dobrze wyglądają, ale nie zachęcają do spędzania w nich czasu. Stylowy obraz lub nawet mały obrazek będzie dobrym dodatkiem. Zachęcamy serdecznie do mieszania stylów.

Stylowe obrazy do kuchni - GrafikiObrazy.pl

grafikiobrazy.pl, obraz Magnolie w wazonie

W naszym artykule na blogu, JAKI OBRAZ DO KUCHNI znajdą Państwo więcej inspiracji i ciekawych aranżacji kuchni z naszymi obrazami. Polecamy!

Obrazy na szkle do kuchni, panele szklane - Białystok

Obok druków na płótnie, plakatów, obrazów ręcznie malowanych, na specjalne zamówienie (tylko dla Białegostoku) wykonujemy grafiki drukowane na szkle i panele szklane do umieszczenia nad blatem kuchennym. Ze względu na transport oferta dotyczy tylko Białegostoku.

Drukowane grafiki na szkle coraz częściej zastępują ceramiczne dekoracje. Ściana między szafkami jest szczególnie narażona na zabrudzenia. Jednorodny panel szklany, pozbawiony fug łatwo się zmywa przy użyciu zwykłego detergentu a dodatkowo stanowi ciekawą dekorację kuchenną. W naszym sklepie zamawiany jest na wymiar podany przez klienta. Dysponujemy bogatą ofertą wzorów w najwyższej jakości. Ciekawym rozwiązaniem pozostaje nadal możliwość połączenia płytek ceramicznych ze szklanymi dekorami. Oferujemy małe obrazki, płytki szklane do przyklejania na ścianę. Wystarczy wybrać wzór i podać rozmiar szkła. Grafiki na ścianie w kuchni to idealne rozwiązanie nawet dla osób szczególnie wymagających. Zalecamy, by nasze wzory szklane zamawiać na szkle hartowanym.

Jest 144 produktów.

Pokazano 1-15 z 144 pozycji

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password