Obrazy do łazienki • dekoracje do łazienki •  grafikiobrazy.pl

Obrazy do łazienki

Oferta sklepu internetowego obejmuje obrazy do łazienki. Nowoczesne obrazy dedykowane łazience przypominają dzieła sztuki. Nic dziwnego, bo nasze dekoracje do łazienki zostały namalowane w technice digital painting przez artystę, który czuwa nad tą kolekcją. Oferujemy grafiki do łazienki na najwyższym poziomie i w najlepszej jakości wykonania. Artystyczne obrazy do łazienki są głównie na płótnie ale na zamówienie możemy je umieścić na szkle(dotyczy Białegostoku) lub papierze. Szkło z grafiką może być przyklejone bezpośrednio do ściany, być częścią kabiny prysznicowej czy też obrazu na szkle w aluminiowej ramie. Osoby mieszkające w Białymstoku zainteresowane obrazami do łazienki na szkle prosimy o skontaktowanie się mailem(renata.bulkszas@gmail.com).

Dekoracje do łazienki

Nasze nowoczesne obrazy do łazienki doskonale się sprawdzą jako dekoracja łazienki. Wzory zostały pomyślane do łazienek w różnych stylach i kolorach, rodzajach wykończenia. Główną nasza część oferty stanowią obrazy na płótnie do łazienki.

Oaza luksusu i komfortu pociąga niemal wszystkich. Możemy ją stworzyć samodzielnie w łazience i mieć spa tylko dla siebie. Przestrzeń, w której odpoczywa nie tylko ciało ale ucztę mają wszystkie zmysły trzeba zaplanować w szczegółach. Ozdoby do łazienki, drobiazgi są najważniejsze. Do prysznica, wygodnej wanny i toalety nie trzeba nikogo przekonywać. Wszyscy wiemy, że kąpiel wycisza stres, prysznic działa pobudzająco ale efekt terapeutyczny osiągamy dopiero w pięknym otoczeniu. Relaks z olejkami eterycznymi na świeżym powietrzu jest skuteczniejszy gdy mamy przed sobą widok zapierający dech. I to własnie ten widok musimy zaaranżować w łazience. Potrzebujemy obrazu w łazience, za którym nasza wyobraźnia podąży i trafi do raju. Obrazy na ścianach w łazience stworzą dla nas wymarzony klimat. Warto jest poświęcić czas i wybrać dekoracje łazienkowe.

Jaki obraz do łazienki?

Przy urządzaniu salonu kąpielowego musimy wybrać ozdoby do łazienki na ścianę i zdecydować się na motyw przewodni. Jakie dekoracje do łazienki pasują do wystroju nowoczesnego a jakie do klasycznego?

  • Obraz do łazienki nowoczesnej. W dużej, modernistycznej przestrzeni doskonale prezentują się grafiki czarno białe. Kolorem zahaczają o minimalizm i pozwalają skupić się na formie. Idealne są obrazy abstrakcyjne i z iluzją przestrzeni, czyli obrazy 3d . Realistycznym widokom też nie można odmówić uroku. Mogą być w szarościach lub naturalnych barwach. Na szczególną uwagę zasługują pejzaże z motywem wody i liliami wodnymi. W małej łazience najwięcej przestrzeni jest pod prysznicem. Zatem tutaj umieścimy szklany obraz a nie na płótnie. Powinien być z drobniejszym motywem by z bliska nas nie przytłaczał.
  • Obraz do łazienki klasycznej. W klasycznej łazience uwagę przyciągną obrazy z lawendą, która jest składnikiem wspaniałych olejków eterycznych do relaksu lub obrazy z kamieniami i liliami czy nenufarami kwitnącymi na stawie. Odpowiedni nastrój  stworzą obrazy z łabędziami, żurawiami, kaczkami, płynącą wodą. Możemy wybrać obraz z wodospadem, strumieniem, lub spokojnymi falami morza.
Opinia eksperta:

Dekoracje w łazienkach są istotnym elementem wystroju i warto sięgnąć po oryginalne obrazy z naszej kolekcji Obrazy do łazienki. Nietuzinkowy charakter łazience nadadzą artystyczne obrazy postaci kobiecych. Wspaniałe są obrazy z kobietami kąpiącymi się lub przy toalecie. Nawet niewielkich rozmiarów dekoracja z takim motywem zachwyci wchodzących a łazienka nabierze charakteru szykownego salonu kąpielowego. W małych łazienkach sprawdza się obrazki do łazienki, które są pięknymi miniaturkami dużych obrazów. Nadaja się jako ozdoby do łazienki na półki.

Jest 25 produktów.

Pokazano 1-15 z 25 pozycji

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password