Obrazy do wystroju łazienki drukowane na płótnie i szkle • sklep grafikiobrazy.pl

Obrazy do łazienki

Oferta sklepu internetowego obejmuje obrazy do łazienki. Nowoczesne obrazy dedykowane łazience przypominają dzieła sztuki. Nic dziwnego, bo nasze propozycje zostały namalowane w technice digital painting przez artystę plastyka, który czuwa nad tą kolekcją. Oferujemy grafiki na najwyższym poziomie i w najlepszej jakości wykonania. Artystyczne grafiki drukujemy do łazienki głównie na szkle ale nic nie stoi na przeszkodzie by umieścić je na płótnie lub papierze. Szkło z grafiką może być przyklejone bezpośrednio do ściany, być częścią kabiny prysznicowej czy też obrazu na szkle w aluminiowej ramie.

Obrazy na ściany do łazienki

Nasze nowoczesne obrazy do łazienki doskonale się sprawdzą jako dekoracja ścienna. Wzory zostały pomyślane do łazienek w różnych stylach i kolorach, rodzajach wykończenia.

Oaza luksusu i komfortu pociąga niemal wszystkich. Możemy ją stworzyć samodzielnie w łazience i mieć spa tylko dla siebie. Przestrzeń, w której odpoczywa nie tylko ciało ale ucztę mają wszystkie zmysły trzeba zaplanować w szczegółach. Drobiazgi są najważniejsze. Do prysznica, wygodnej wanny i toalety nie trzeba nikogo przekonywać. Wszyscy wiemy, że kąpiel wycisza stres, prysznic działa pobudzająco ale efekt terapeutyczny osiągamy dopiero w pięknym otoczeniu. Relaks z olejkami eterycznymi na świeżym powietrzu jest skuteczniejszy gdy mamy przed sobą widok zapierający dech. I to własnie ten widok musimy zaaranżować w łazience. Bo nawet w małej, potrzebujemy obrazu, za którym nasza wyobraźnia podąży i trafi do raju. 

Wzory obrazów w łazience

Przy urządzaniu salonu kąpielowego musimy się zdecydować na motyw przewodni. Jaki obraz pasuje do wystroju łazienki?

  • Obraz do łazienki nowoczesnej - w dużej, modernistycznej przestrzeni doskonale prezentują się grafiki czarno białe. Kolorem zahaczają o minimalizm i pozwalają skupić się na formie. Idealne są obrazy abstrakcyjne i z iluzją przestrzeni, czyli obrazy 3d . Realistycznym szklanym widokom też nie można odmówić uroku. Mogą być w szarościach lub naturalnych barwach. Na szczególną uwagę zasługują pejzaże z motywem wody i liliami wodnymi. W małej łazience najwięcej przestrzeni jest pod prysznicem. Zatem tutaj umieścimy szklany obraz. Powinien być z drobniejszym motywem by z bliska nas nie przytłaczał.
  • Obraz do łazienki klasycznej -  w klasycznej łazience uwagę przyciągną obrazy z lawendą, która jest składnikiem wspaniałych olejków eterycznych do relaksu lub obrazy z kamieniami i liliami czy nenufarami kwitnącymi na stawie. Odpowiedni nastrój  stworzą obrazy z łabędziami, żurawiami, kaczkami, płynącą wodą. Możemy wybrać obraz z wodospadem, strumieniem, lub spokojnymi falami morza.
Opinia eksperta:

Nietuzinkowy charakter łazience nadadzą artystyczne obrazy postaci kobiecych. Wspaniałe są obrazy z kobietami kąpiącymi się lub przy toalecie. Nawet niewielkich rozmiarów dekoracja z takim motywem zachwyci wchodzących a łazienka nabierze charakteru szykownego salonu kąpielowego.

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-15 z 23 pozycji

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password