Obrazy do łazienki i plakaty do łazienki • grafikiobrazy.pl

Obrazy do łazienki

Oferta grafikiobrazy.pl obejmuje obrazy do łazienki i toalety, eleganckiego salonu kąpielowego, a także wyrafinowane obrazy do spa. Nasze nowoczesne obrazy dedykowane strefie relaksu, urody i zdrowia wyglądają jak dzieła sztuki. Nic dziwnego, bo są malowane w technice digital painting (cyfrowej) przez artystkę Renatę Bułkszas Nowak, która czuwa nad tą kolekcją. Proponujemy obrazy na płótnie, grafiki, plakaty na najwyższym poziomie i w najlepszej jakości wykonania. 

Obrazy do łazienki czarno białe - GrafikiObrazy.pl

grafikiobrazy.pl, obraz Piękne łabędzie

Obrazy łazienkowe - obrazy na płótnie do łazienki i plakaty do łazienki

Nasze obrazy doskonale się sprawdzą jako dekoracje w salonie kąpielowym lub w spa. Obrazy łazienkowe są zgodne z trendami, obowiązującymi stylami. Dostępne są w bogatej kolorystyce i formie, by spełnić wciąż rosnące oczekiwania klientów. Łazienki zaskakują wystrojem tak jak salony czy sypialnie i są zdecydowanie częściej aranżowane przez projektantów wnętrz. Nic dziwnego, że to właśnie oni polecają do wystroju łazienki, toalety obrazy na płótnie i plakaty wiedząc, że mają wielki potencjał dekoracyjny, są wytrzymałe i efektowne.

Obrazy do łazienki - GrafikiObrazy.pl

grafikiobrazy.pl, obraz Pejzaż z różowymi nenufarami

Nasze obrazy na płótnie do łazienki nie tylko zachwycają wzornictwem, ale także są wykonane z trwałych materiałów. Bawełniane płótno canvas ma strukturę malarskiego płótna artystycznego a jest od niego wielokrotnie trwalsze. Artystyczne grafiki cyfrowe nanoszone są w technologii druku lateksowego (HP Latex) na podłoże, dzięki czemu są między innymi odporne na wilgoć, wysoką temperaturę. To sprawia, że nasze obrazy łazienkowe na płótnie można powiesić nad wanną lub obok prysznica.

Nowoczesne obrazy do łazienki - GrafikiObrazy.pl

 grafikiobrazy.pl, obraz Żurawie w locie

Dla osób mniej przekonanych do obrazów na płótnie polecamy plakaty do łazienki. Nasze grafiki cyfrowe drukowane są na profesjonalnym papierze, który ma specjalną ochronną powłokę, a przypomina strukturą papier czerpany. Plakaty po dostarczeniu wymagają oprawienia w ramy ze szkłem To praktyczne rozwiązanie, zwłaszcza że plakaty drukujemy na wymiar, a na rynku jest dużo producentów pięknych ram. Wierzymy, że Państwa łazienka udekorowana naszymi łazienkowymi obrazami, plakatami może stać się luksusowym salonem kąpielowym.

Plakaty do łazienki - GrafikiObrazy.pl

grafikiobrazy.pl, plakat Suknia Givenchy

Obrazy na ścianę do łazieki gdy liczy się efekt końcowy!

Obrazy na ścianie w łazience to designerskie rozwiązanie. Jeden powieszony obraz może odmienić całe wystrój. Duży obraz świetnie będzie prezentował się w sąsiedztwie wanny, na ścianie wyłożonej ceramicznymi kafelkami, a mały postawiony na półce obok buteleczek do aromaterapii, kolorowych gąbek i pachnących mydełek w koszyczkach. 

Warto zaznaczyć, że obecnie do łazienki na ścianę proponuje się nie tylko obrazy lub plakaty z motywem wody, grafiki z toczonymi kamieniami w towarzystwie egzotycznych orchidei, czyli obrazy zen. W praktyce mogą Państwo wybrać każdy obraz do łazienki, który pasuje do klimatu całej aranżacji. Warto więc poznać całą autorską ofertę grafik, obrazów i plakatów, zanim podejmą Państwo decyzję. Obraz z kategorii kwiatowej lub dla przykładu z kategorii. Obrazy pejzaże może okazać się tym, którego Państwo szukają.

Obrazy w łazience - GrafikiObrazy.pl

grafikiobrazy.pl, obraz Akt kobiety

Dekoracje do łazienki obrazy, plakaty i grafiki dopasowane do stylu

Przy urządzaniu łazienki, salonu kąpielowego musimy wybrać dekoracje na ścianę, zdecydować się na kolorystykę i motyw przewodni. Plakaty monochromatyczne, czarno białe obrazy do łazienki i wielobarwne pochodzące z naszej autorskiej kolekcji świetnie prezentują się zarówno w nowoczesnej, jak i klasycznej łazience. W ofercie mamy nawet plakaty, obrazy i obrazki do łazienki retro. Polecamy obrazy łazienkowe z aktami, z łabędziami, urokliwą lawendą kojarzoną słusznie z aromaterapią i relaksem. Nasze dekoracje do łazienki obrazy, plakaty mogą Państwo powiesić na kafelkowej ścianie, tynkowanej, kamiennej lub betonowej. Można je opierać o ścianę i stawiać na podestach. Zdecydowanie przełamią schemat nudnej łazienki i podkreślą wyrafinowany charakter. Nasze grafiki dostępne są w wielu rozmiarach i łatwo je dopasować do każdej kubatury wnętrza.

Więcej informacji, jaki wybrać obraz do łazienki i jak go dopasować do wystroju znajdą Państwo na naszym blogu KLIKNIJ TUTAJ

Grafiki do łazienki - GrafikiObrazy.pl

grafikiobrazy.pl, grafika Jezioro abstrakcja

Obrazy do łazienki na szkle

Nasze artystyczne obrazy do łazienki są głównie na płótnie, papierze, ale na zamówienie możemy je umieścić na szkle hartowanym (dotyczy Białegostoku). Szkło z grafiką może być przyklejone bezpośrednio do ściany, być częścią kabiny prysznicowej. Pięknie wyglądają obrazy na szkle w aluminiowej ramie. Osoby mieszkające w Białymstoku zainteresowane obrazami do łazienki na szkle prosimy o skontaktowanie się mailem (renata.bulkszas@gmail.com).

Wszystkie nasze obrazy łazienkowe proponujemy także na szkle akrylowym. Dostarczamy je na terenie całej Polski. W celu ustalenia szczegółów i złożenia zamówienia zapraszamy do kontaktu.

Masz pytanie? Zadzwoń, kto pyta, nie błądzi. Pomożemy Ci stworzyć strefę relaksu. Wybierz unikalne dekoracje na ścianę do łazienki.

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password