Obrazy Audrey Hepburn i plakaty w GRAFIKIOBRAZY.PL

Obrazy Audrey Hepburn

Niepowtarzalne obrazy Audrey Hepburn na płótnie i plakaty Audrey Hepburn w najpiękniejszych stylizacjach oferuje nasza internetowa galeria sztuki . W kolekcji dedykowanej ikonie stylu znajdą Państwo prace artystki Renaty Bułkszas Nowak. Pasują do wnętrz, w których chcemy stworzyć niepowtarzalny, elegancki klimat i podkreślić dobry gust mieszkańców. Postać Audrey Hepburn kojarzona jest przede wszystkim z ponadczasowym klasycznym stylem. Obrazy i plakaty z jej wizerunkiem, portrety są pomyślane do wystroju salonów, sypialni, jadalni, eleganckich biur, gabinetów urządzonych szczególnie w stylu glamour, nowojorskim lub retro.

Obrazy na płótnie Audrey Hepburn i plakaty

Warto sięgnąć po obrazy na płótnie z Audrey Hepburn lub zdecydować się na plakat z gwiazdą Hollywood. Mamy nietuzinkowe propozycje dla miłośników jej talentu, malarstwa, sztuki współczesnej. Efektowny obraz lub plakat zainspirowany filmem Śniadanie u Tiffan'ego to nasza perełka. Wspaniała kolorystyczne praca z modowym akcentem aż się prosi by powiesić ją obok innego naszego obrazu z Audrey Hepburn w sukni zaprojektowanej przez Huberta de Givenchy. Wybierając plakaty Audrey Hepburn z naszej kolekcji otrzymają Państwo artystyczne grafiki stworzone ręcznie (cyfrowo) specjalnie na potrzebę druku. Nie proponujemy zdjęć z filmów (to raczej obrazy filmowe), bo zależy nam dostarczaniu dekoracji, z których będą Państwo dumni i usatysfakcjonowani.

Nowy Obraz Damy. Dama w turkusie

Patrząca zalotnie Audrey Hepburn z delikatnym uśmiechem na młodzieńczych ustach na obrazie Audrey Hepburn uśmiech to dama w naszej kolekcji. Uroda portretowanej podkreślona jest przez niebiańsko turkusowe tło. To piękny surrealistyczny portret z ciekawym wyeksponowaniem samej twarzy aktorki. Uwagę przyciągają oczy, które doskonale kontrastują z pozostałymi stonowanymi elementami. Intrygujący portret Audrey Hepburn z pogranicza jawy będzie z pewnością pięknym dodatkiem do salonu urządzonego w stylu francuskim, nowojorskim, glamour lub lindustrialnym.

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password