Dekoracje do biura, gabinetu. Obrazy do biura pejzaże.

Autor: Renata Bułkszas Nowak W: Biuro i gabinet Włącz: Comment: 4 Hit: 1976

 W miejscu pracy czasami brakuje energii. Zarówno w biurze, jak i w gabinecie, małym czy dużym, warto posiłkować się dekoracjami, obrazami i plakatami. Za sprawą dekoracji ściennych możemy wywołać u przychodzących i przebywających osób określone uczucia, emocje, skojarzenia, na których nam zależy. Dekoracje są częścią wizerunku firmy i należy o tym pamiętać. Ich brak w pomieszczeniu to świadoma lub nie ale rezygnacja ze sporego potencjału, jakie niosą ze sobą.

 Gabinet, a zwłaszcza biuro to zwykle nie tylko jedno wnętrze. Obok biura szefa są zwykle pokoje pracowników, korytarz, aneks kuchenny czy też łazienka. Wszędzie tam warto na ścianach wyeksponować odpowiednie obrazy i plakaty.

Doskonałym pomysłem może okazać się stworzenie na firmowym holu wystawy z obrazami. Ekspozycja może nawiązywać do profilu firmy albo i nie. Można wybrać temat lub powiesić obrazy w jednym kolorze. Jak zawsze liczy się pomysł!

Dekoracje na ścianę do biura, gabinetu - GrafikiObrazy.plgrafikiobrazy.pl, obraz Zachodzące słońce

Dzisiaj chcę polecić do wystroju biura i gabinetu obrazy pejzaże malowane przeze mnie. Mają uniwersalny charakter i w interesujący sposób dopełnią wystrój i wizerunek firmy.

Obrazy do biura pejzaże, krajobrazy, widoki

Obrazy do biura krajobrazy, czyli obrazy z pejzażami odgrywają w wystroju biura kluczową rolę. Kontakt z nimi ma działanie terapeutyczne. Pracujemy w zamkniętych czterech ścianach i brakuje nam kontaktu z naturą. Człowiek od zawsze ma szczególny związek z przyrodą i czerpie z niej siłę, energię. Ma potrzebę przestrzeni.  Gdy ją realizuje, to czuje się wolny i szczęśliwy. Stąd w biurowcach są duże przeszklenia. Z jednej strony naturalne światło pobudza do pracy, z drugiej szerszy widok daje  psychiczną niezależność. Nie jesteśmy niewolnikami w pracy i mamy  motywację do działania. Obrazy na ścianę do biura z motywami natury stworzą nam iluzję kontaktu z otoczeniem.

Obrazy do biura pejzaże krajobrazy - GrafikiObrazy.pl

grafikiobrazy.pl, obraz Drzewo wiosennej namiętności

Rozciągające się widoki aż po horyzont, krajobrazy uchwycone w grafikach, pełne niuansów, przecierek, dynamicznych zwrotów akcji są balsamem dla wzroku i ciszą dla umysłu. W wolnej chwili przyciągną uwagę, pozwolą podążyć wyobraźni nieznanymi szlakami. Magii nie ma końca, każdego dnia ten sam pejzaż na obrazie wygląda inaczej przykryty cieniutką warstwą ludzkich emocji. Oferowane obrazy do biura i plakaty do biura z widokami to absolutnie niezbędne dekoracje w przestrzeni biurowej. A im są bardziej syntetyczne to lepiej. Umysł kocha niedopowiedzenia. Uogólnienia to wyzwanie dla szarych komórek. Powstaną nowe połączenia pomiędzy neuronami, a osoba kontemplująca poczuje się lepiej.

Mam nadzieję, że przekonałam niezdecydowanych, że obrazy i plakaty na ścianach to dobra inwestycja w przyszłość każdej firmy.

Dekoracje obrazy plakaty do biura - GrafikiObrazy.plgrafikiobrazy.pl, obraz Polne kwiaty

Komentarze

Utworzony w dniu Saturday, June 27, 2020 Autor Wiktoria Link do komentarza
Świetny wpis. Kupiłam obraz z tego sklepu. Świetna jakość i profesjonalne wykonanie.
Utworzony w dniu Saturday, June 27, 2020 Autor Wiktoria Link do komentarza
Znakomity wpis. Pomógł mi wybrać odpowiedni obraz. Jestem zadowolona z zakupu, polecam!
Utworzony w dniu Friday, June 19, 2020 Autor Amelia Link do komentarza
Świetnie się te obrazy komponują w nowoczesnych wnętrzach, nie tylko biurach. Mam już upatrzony jeden do salonu :)
Utworzony w dniu Tuesday, June 9, 2020 Autor Adam Link do komentarza
Bardzo merytoryczny wpis, widać że autorka jest profesjonalistką nie tylko w malowaniu ale też zna się na urządzaniu wnętrz.

Leave your comment

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password