obrazy kwiaty Grafika Czarno biała lawenda z kolorem

Grafika Czarno biała lawenda z kolorem

99,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

Autor: Renata Bułkszas Nowak

Grafiki na ścianach doskonale prezentują się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnie urządzonych mieszkaniach, domach. Grafika na białym tle z motywem lawendy w koszyku i polem lawendy w drugim planie Czarno biała lawenda z kolorem (2020), najlepiej by została powieszona na stonowanej (niebiałej) powierzchni, by nie zlała się z nią. Grafika z kolorowym akcentem rustykalnej lawendy jest doskonała do wystroju salonu industrialnego, skandynawskiego i urządzonego w stylu prowansalskim.

Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rozmiar
Ilość

  Obrazy: ekologiczne tusze lateksowe, markowe bawełniane płótno renomowany holenderski producent

Piękny satynowy połysk płótna o gramaturze 380 g. Obrazy i plakaty w ramie są gotowe do powieszenia

  Plakaty są drukowane w jakości GICLEE: rozdzielczość 2400dpi 12 tuszy pigmentowych dających idealne

odwzorowanie koloru o trwałości do 200 lat. Standard GICLEE jest standardem dla muzeów i galerii.

  Realizacja: 7 dni roboczych

Wysyłka za granicę jest możliwa do wybranych krajów UE. W razie wątpliwości proszę o kontakt.

  Kontakt: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Urlop od 17.07.2024 -14.08.2024. Prosimy o składanie zamówień do 16.07.2024.

W internetowej galerii sztuki grafikiobrazy.pl oferujemy głównie grafiki z lawendą malowane cyfrowo, ręcznie i drukowane na dowolnym podłożu. W naszej bogatej , unikalnej ofercie znajdą Państowo dpowiednie grafiki lawendowe do rustykalnych, romantycznych, prowansalskich domów z duszą jak i miejskich, na wskroś nowoczesnych apartamentów.

996
2099-12-31

Opis

DESIGN
• Obraz na płótnie lub grafika na ścianę ze szlachetnym, nowoczesnym designem udekoruje wnętrze w każdym stylu. Unikatowe dzieło sztuki wykonanne w najwyższej jakości na najlepszych materiałach.
AUTORSKI OBRAZ GRAFIKA
• Unikatowy obraz/grafika stworzony przez polską artystkę Renatę Bułkszas Nowak ( należy do Związku Polskich Artystów Plastyków) w technice cyfrowej specjalnie na potrzeby druku na płótnie i papierze. Dostępny tylko u nas. Objęty prawami autorskimi.
JAKOŚĆ DRUKU
• Obrazy i grafiki drukujemy na drukarkach z serii HP LATEX 300, atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification HP Latex Inks. Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach, są całkowicie bezwonne, bezpieczne dla zdrowia.
SPOSÓB WYKONANIA OBRAZU
• Zadrukowane 100% bawełniane markowe płótno canvas renomowanego holenderskiego producenta o gramaturze 380 g/m2 o połysku satynowym naciągamy na drewnianą sosnową ramę o grubości 2 cm. Boki są zadrukowane i obraz jest gotowy do powieszenia na ścianę.
CZAS REALIZACJI
Obrazy, plakaty wysyłamy w 7 dni roboczych. W okresie świątecznym czas może zostać wydłużony.
Rodzaj produktu
• Grafika (plakat bez ramy) wymaga oprawienia, drukowana jest na profesjonalnym papierze tuszami lateksowymi, całkowicie bezwonnymi, bezpiecznymi dla zdrowia i środowiska.
• Obraz na płótnie bawełnianym canvas najwyższej jakości o wysokiej gramaturze 360 g/m2 z satynowym połyskiem. Płótno naciągnięte jest na sosnową ramę. W dużych rozmiarach jest dodatkowa poprzeczka. Boki są starannie zadrukowane. Nie wymaga oprawy.
Główny kolor
biały
czarny
zielony
Dostępne rozmiary
40cm x 30cm
60cm x 40cm
70cm x 50cm
80cm x 50cm
90cm x 60cm

Inni kupili również

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password