obrazy kwiaty Obraz Lawenda brama Prowansji (1-częściowy) szeroki

Obraz Lawenda brama Prowansji (1-częściowy) szeroki

99,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

Autor: Renata Bułkszas Nowak

Obrazy lawenda są kojarzone z Południową Francją, są lubiane i często wybierane przez naszych klientów. Obraz Lawenda brama Prowansji (2020)  będzie pięknie prezentował się we wnętrzu urządzonym w prowansalskiej stylistyce. Fioletowożółta kolorystyka będzie współgrać z bielonymi, drewnianymi meblami, sentymentalnymi bibelotami, ceramicznymi świecznikami. Ze względu na efektowną grę światła na obrazie, jest to także interesująca propozycja do pomieszczeń w stylu kolonialnym, francuskim. Doskonale odnajdzie się w nowoczesnym, skandynawskim salonie i klasycznej jadalni. Polecamy uwadze nasze obrazy prowansalskie i zapraszamy do przeczytania naszego wpisu na blogu o obrazach drukowanych na płótnie z motywem lawendy.

Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rozmiar
Ilość

  Obrazy: ekologiczne tusze lateksowe, markowe bawełniane płótno renomowany holenderski producent

Piękny satynowy połysk płótna o gramaturze 380 g. Obrazy i plakaty w ramie są gotowe do powieszenia

  Plakaty są drukowane w jakości GICLEE: rozdzielczość 2400dpi 12 tuszy pigmentowych dających idealne

odwzorowanie koloru o trwałości do 200 lat. Standard GICLEE jest standardem dla muzeów i galerii.

  Realizacja: 7 dni roboczych

Wysyłka za granicę jest możliwa do wybranych krajów UE. W razie wątpliwości proszę o kontakt.

  Kontakt: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Urlop od 17.07.2024 -14.08.2024. Prosimy o składanie zamówień do 16.07.2024.

Prowansja odwiedzana jest przez turystów z całego świata. Słynie z gajów oliwnych, antycznych zabytków a przede wszystkim z lawendowych pól. Mieszkańcy celebrują każdą chwilę, cieszą się słońcem niemal przez cały rok. Obrazy z lawendą Renaty Bułkszas Nowak zatrzymają dla Państwa lato i stworzą prywatny raj na ziemi.

993
2099-12-31

Opis

DESIGN
• Obraz na płótnie lub grafika na ścianę ze szlachetnym, nowoczesnym designem udekoruje wnętrze w każdym stylu. Unikatowe dzieło sztuki wykonanne w najwyższej jakości na najlepszych materiałach.
AUTORSKI OBRAZ GRAFIKA
• Unikatowy obraz/grafika stworzony przez polską artystkę Renatę Bułkszas Nowak ( należy do Związku Polskich Artystów Plastyków) w technice cyfrowej specjalnie na potrzeby druku na płótnie i papierze. Dostępny tylko u nas. Objęty prawami autorskimi.
JAKOŚĆ DRUKU
• Obrazy i grafiki drukujemy na drukarkach z serii HP LATEX 300, atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification HP Latex Inks. Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach, są całkowicie bezwonne, bezpieczne dla zdrowia.
SPOSÓB WYKONANIA OBRAZU
• Zadrukowane 100% bawełniane markowe płótno canvas renomowanego holenderskiego producenta o gramaturze 380 g/m2 o połysku satynowym naciągamy na drewnianą sosnową ramę o grubości 2 cm. Boki są zadrukowane i obraz jest gotowy do powieszenia na ścianę.
CZAS REALIZACJI
Obrazy, plakaty wysyłamy w 7 dni roboczych. W okresie świątecznym czas może zostać wydłużony.
Rodzaj produktu
• Grafika (plakat bez ramy) wymaga oprawienia, drukowana jest na profesjonalnym papierze tuszami lateksowymi, całkowicie bezwonnymi, bezpiecznymi dla zdrowia i środowiska.
• Obraz na płótnie bawełnianym canvas najwyższej jakości o wysokiej gramaturze 360 g/m2 z satynowym połyskiem. Płótno naciągnięte jest na sosnową ramę. W dużych rozmiarach jest dodatkowa poprzeczka. Boki są starannie zadrukowane. Nie wymaga oprawy.
Główny kolor
fioletowy
Dostępne rozmiary
40cm x 30cm
60cm x 40cm
70cm x 50cm
80cm x 50cm
90cm x 60cm
120cm x 80cm

Inni kupili również

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password