Obrazy na ścianę - Obraz czarno czerwony Makowa panienka (1-częściowy) szeroki

Obraz czarno czerwony Makowa panienka (1-częściowy) szeroki

109,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

Autor: Renata Bułkszas Nowak

Nowoczesny obraz czarno czerwony na białym tle z kolekcji Obrazy maki Makowa panienka (2019) to dekoracja na płótnie dedykowana do sypialni, salonu, jadalni, gabinetu czy hotelu. Twarz młodej kobiety zanurzona jest w makach. Ciekawa jest kolorystyczna zamiana, motyw maków jest czarno biały a kobieta, dziewczyna podkreślona jest kolorem czerwonym. Obraz z ciekawą kompozycją i graficznym rysunkiem udekoruje przestrzeń. Przez wyrafinowaną stylizację pasuje do nowoczesnych, minimalistycznych aranżacji, mieszkań, loftów urządzonych z pomysłem, niestroniących od eksperymentów.

Autorski obraz z makami Makowa panienka wydrukowany jest na płótnie (boki są zadrukowane) z widocznym splotem, satynowym połyskiem i naciągniety jest na sosnowy blejtram. Sprzedawany jest bez ramy. Ujęcia na zdjęciach z oprawą mają wartość wyłącznie poglądową. Możan także zamówić grafikę drukowana na papierze (plakat).

Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rozmiar
Ilość

  Obrazy, grafiki, plakaty na ścianę artystki Renaty Bułkszas Nowak w galerii GRAFIKIOBRAZY.PL

Obraz drukowany na płótnie canvas, plakat w ramie jest gotowy do powieszenia. Grafika wymaga oprawy.

  Wysyłka: w ciągu 5-7 dni roboczych

Wysyłka za granicę jest możliwa do wybranych krajów UE. W razie wątpliwości proszę o kontakt.

  Kontakt: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Masz pytanie, potrzebujesz porady, chcesz zmienić rozmiar, kolor, sposób oprawy? Skontaktuj się.

00556
2099-12-31

Opis

DESIGN
• Obraz na płótnie lub grafika na ścianę ze szlachetnym, nowoczesnym designem udekoruje wnętrze w każdym stylu. Unikatowe dzieło sztuki wykonanne w najwyższej jakości na najlepszych materiałach.
AUTORSKI OBRAZ GRAFIKA
• Unikatowy obraz/grafika stworzony przez polską artystkę Renatę Bułkszas Nowak ( należy do Związku Polskich Artystów Plastyków) w technice cyfrowej specjalnie na potrzeby druku na płótnie i papierze. Dostępny tylko u nas. Objęty prawami autorskimi.
JAKOŚĆ DRUKU
• Obrazy i grafiki drukujemy na drukarkach z serii HP LATEX 300, atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification HP Latex Inks. Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach, są całkowicie bezwonne, bezpieczne dla zdrowia.
SPOSÓB WYKONANIA OBRAZU
• Zadrukowane 100% bawełniane markowe płótno canvas renomowanego holenderskiego producenta o gramaturze 380 g/m2 o połysku satynowym naciągamy na drewnianą sosnową ramę o grubości 2 cm. Boki są zadrukowane i obraz jest gotowy do powieszenia na ścianę.
CZAS REALIZACJI
• Obrazy, plakaty wysyłamy w 7 dni roboczych. W okresie świątecznym czas może zostać wydłużony. Produkty są zabezpieczane folią bąbelkową, a następnie pakowane w twarde opakowanie kartonowe.
Rodzaj produktu
• Grafika (plakat bez ramy) wymaga oprawienia, drukowana jest na profesjonalnym papierze tuszami lateksowymi, całkowicie bezwonnymi, bezpiecznymi dla zdrowia i środowiska.
• Obraz na płótnie bawełnianym canvas najwyższej jakości o wysokiej gramaturze 360 g/m2 z satynowym połyskiem. Płótno naciągnięte jest na sosnową ramę. W dużych rozmiarach jest dodatkowa poprzeczka. Boki są starannie zadrukowane. Nie wymaga oprawy.
Główny kolor
biały
czarny
czerwony
Dostępne rozmiary
50cm x 30cm
80cm x 50cm
100cm x 60cm
120cm x 70cm
150cm x 90cm

Inni kupili również

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password