Obrazy geometryczne, plakaty, grafiki • grafikiobrazy.pl

Obrazy geometryczne

 Obrazy geometryczne oparte na wzorach geometrycznych, prostych podziałach, figurach, kolorach, proponowane przez grafikiobrazy.pl są wspaniałą dekoracją ścienną, która podkreśli nowoczesny charakter wnętrza.

Pasują zwłaszcza do salonu i sypialni urządzonej w stylu minimalistycznym i skandynawskim. Ich uniwersalny przekaz sprawia, że łatwo się adoptują do domów w niemal każdym stylu wystroju. Cieszą się także dużą popularnością w aranżacjach biurowych i polecane są do wystroju gabinetów.

Grafika geometryczna pełna uczuć

Grafiki geometryczne cieszą się zainteresowaniem wśród klientów urządzających domy w nowoczesnej konwencji. Na rynku jest wiele propozycji, ale warto wieszać na ścianie przede wszystkim dobrą sztukę. O wartości grafiki geometrycznej i ogólnie grafiki decyduje talent i pomysł artysty na konkretną pracę. Formy, kolory, kompozycja mają zdecydywany wpływ na jej odbiór. W naszej internetowej galerii sztuki mamy przyjemność proponować grafiki geometryczne tworzone cyfrowo przez Renatę Bułkszas Nowak. Jakie są? Niepowtarzalne bo autorka idzie własną ścieżką twórczości i czerpie zadowolenie z proponownia swoich nowoczesnych grafik, w których odbija się jej świat uczuć, przeżyć. Każda grafika geometryczna to inna artystyczna historia zapisana cyfrowo. Wierzymy, że bogata oferta grafik przepełnionych figurami geometrycznymi w naszej kolekcji, dostarczy Państwu wielu wzruszeń i poprowadzi do miłych skojarzeń.

Obrazy figury geometryczne i plakaty figury geometryczne

Renata Bułkszas Nowak sięga po geometrię i świadomie korzysta z deformacji i uogólnień. Obrazy, plakaty z figur geometrycznych są syntezą wielu skomplikowanych kształtów. Czesto pozornie proste kompozycje odnoszą się do natury, zahaczają o motywy roślinne, krajobrazy, ludzi i widoki a innym razem mają charakter czysto filozoficzny, abstrakcyjny. Artystka wykorzystuje zarówno proste figury geometryczne, jak koła, kwadraty, linie, kropki (kliknij i zobacz obraz/plakat) jak też geometryczne kształty bardziej skomplikowane i rozbudowane przestrzennie (zobacz obraz/plakat), które wymykają się jednoznacznemu nazewnictwu. W jej sztuce nie ma sztywnych założeń, obrazy i plakaty jak mówi sama autorka "się wydarzają a figury geometryczne dzielą przestrzeń z barwami, światłem i cieniem". W tym tkwi ich piękno i oryginalność.

Abstrakcja geometryczna obrazy. Malarstwo geometryczne

W obrazach abstrakcyjnych geometrycznych kluczową rolę odgrywa konstrukcja (układ) i obiekt, figura. Obrazy abstrakcje geometryczne w naszej bogatej i różnorodnej kolekcji osadzone są na rysunku i malarstwie. Zgeometryzowane formy obecne w pracach Renaty Bułkszas Nowak są wyrazem ekspresji artystycznej, obecnych emocji, są zapisem intuicji twórczej i wynikiem jej wrażliwości. Mamy nowoczesne obrazy z geometrycznymi podziałami, wspaniałe przykłady malarstwa geometrycznego, gdzie dominuje kolor, który efektownie wypełnia figury geometryczne lub obrazy abstrakcje geometryczne, gdzie barwne płaszczyzny istnieją obok geometrycznych kształtów. 

Serdecznie zapraszamy do zakupu naszych unikalnych obrazów, plakatów, rusunków geometrycznych, grafik gemetrycznych ze zwierzętami, krajobrazami, motywami abstrakcyjnymi i do śledzenia pojawiających się nowości. Nasze obrazy geometryczne, pozytywnie postrzegane przez wszystkich miłośników nowoczesnych dekoracji, wspaniale urozmaicą każdą aranżację. Polecamy.

Jest 153 produktów.

Pokazano 1-15 z 153 pozycji

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password