Obrazy buty szpilki i plakaty • grafika artystyczna na ścianę • grafikiobrazy.pl

Obrazy buty szpilki

 Obrazy buty szpilki w naszej kolekcji to grafiki cyfrowe artysty plastyk Renaty Bułkszas Nowak, które oferujemy na zamówienie na płótnie. Te same grafiki dostępne są jako plakaty buty. Mogą Państwo zamówić plakat z butami na indywidualy rozmiar.

Szukasz zmysłowych, intrygujących inspiracji do wnętrza? Motyw butów, kobiecych szpilek na obrazie w salonie lub sypialni zaskoczy wszystkich. Proponujemy oryginalne obrazy z botkami na wysokich obcasach. Buty szpilki stylizowane graficznie lub malarsko są oryginalną dekoracją na ścianę, dostępną w wielu kolorach i w wersji czarno białej. Grafiki obrazy z modnymi szpilkami pasują do nowoczesnego apartamentu, industrialnej sypialni, gabinetu w lofcie. Doskonale udekorują także przedpokój, garderobę, biuro, luksusowy butik.

Buty w malarstwie Renaty Bułkszas Nowak

Kolekcja obrazów z butami powstała jako pierwsza w naszej galerii. Po motyw butów do obrazów artystka Renata Bułkszas Nowak sięgnęła w 2017 roku. Od tamtej pory powstało wiele prac, które oddają jej zamiłowanie do butów i są artystycznym ukłonem dla słynnych domów mody jak Yves Saint Lauren (YSL), Christian Louboutin, Jimmy Choo. Wysokie szpilki doczekały się grona swoich wiernych wielbicielek. Są wśród nich takie gwiazdy i ikony seksapilu jak Jennifer Lopez, Kate Moss czy też Madonna. Artystka Renata Bułkszas Nowak maluje buty na obrazach przede wszystkim dla kobiet niezwykle przebojowych, pewnych siebie i nie stroniących od wyzwań. Sama autorka zwraca uwagę na fakt, że obrazy z butami na ścianach mogą sprawić, że apartamenty nabiorą wyrafinowania, klasy a same kobiety, mieszkanki poczują się zauważone, docenione, atrakcyjne.

Dzięki obrazom z butami, dobrej sztuce kobiety mogą zyskać pewność siebie i tworzyć swój wizerunek.

Renata Bułkszas Nowak

Buty. Obrazek dla trendsetterek i fashionistek

 Każdy może wbrać obraz z butami do wnętrza w stylu, który lubi i cieszyć się piękną, oryginalną dekoracją ścienną. Internetowa galeria sztuki zadbała by zamówiony obraz lub obrazek z butami był źródłem satysfakcji dla osób w każdym wieku, niezależnie czy są na bieżąco z nowinkami i śledzą poczynania projektantów obuwia. Małe obrazki buty i duże obrazy potrzebują dobrej ekspozycji. Można je wieszać w zestawach lub pojedynczo, ustawiać na półkach, komodach i podestach. Doskonale pasują do obrazów i plakatów z naszej innej kolekcji poświęconej modzie. Zachęcamy serdecznie do tworzenia unikalnych galerii obrazów i obrazków w przestrzeniach prywatnych i publicznych.

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password