Obraz panoramiczny wąski na ścianę  • grafikiobrazy.pl

Panoramy

  Obrazy panoramiczne na ścianę i plakaty panoramiczne są interesującą alternatywą dla dyptyków, tryptyków czyli obrazów wieloczęściowych, wieloelementowych gdy celem jest zaaranżowanie sporej wielkości przestrzeń. Powieszenie obrazu panoramicznego nad łóżkiem w sypialni lub nad kanapą, komodą w salonie jest doskonałym pomysłem. Warto staranie dobrać styl panoramy, temat, kolorystykę i wielkość, tak by końcowy efekt był satysakcjonujący.

Obraz na płótnie panoramiczny czy plakat panorama

 Panoramiczny obraz na płótnie odpowiednio dobrany do całej aranżacji pasuje zarówno do wnętrz urządzonych klasycznie jak i nowocześnie. Piękny obraz z panoramą morską lub panoramą gór będzie świetnie prezentował się w skandynawskim salonie lub sypialni jak i w lofcie. Podobnie jeżeli zdecydują się Państwo na wąski obraz z motywem kwiatowympanoramę geometryczną lub na panoramiczną abstrakcję. Obrazy na płótnie z łatwością dopasowują się do każdego stylu wnętrza.

Wybierając plakat panoramiczny trzeba zachować większą czujność. Długi wąski plakat na ścianie umieszczony za szkłem prezentuje się niezwykle efektownie ale też i modernistycznie. Plakat oprawiony w szkło i aluminiową ramę wywołuje skojarzenie ze szklanymi wieżowcami, koroporacyjnymi biurami. Stąd do nowoczesnych wnętrz idealnie pasują panoramiczne plakaty, które w stylowych domach, rustykalnych, retro i vintage mogą wyglądać nienaturalnie. 

Obrazy panoramiczne na ścianę

 Obrazy wąskie, czyli panoramy są ciekawą dekoracją ścienną. Sprawdzają się gdy mamy do zaaranżowania sporo wolnego miejsca lub odwrotnie mamy go z mało a chcemy uzyskać wrażenie przeciwne. Poziome panoramy pozwalają optycznie rozciągnąć nieduży pokój. Wystarczy sobie uświadomić fakt, że osoby bardziej puszyste powinny unikać ubrań w paski poziome bo te im dodają centymetrów. Natomiast pasy pionowe im służą i osoby wygladają na szczuplejsze. Więc jeżeli mają Państwo niskie mieszkanie to właściwym zabiegiem będzie powieszenie pionowej panoramy. Optycznie wyciągniemy wnętrze do góry. Obrazy panoramiczne pionowe sprawdzają się także gdy mamy do zaaranżowania wąskie pionowe powierzchnie.

W naszej galerii proponujemy następujące rozmiary obrazów panoramicznych i plakatów: 

  • plakat lub obraz 150x60
  • plakat lub obraz 120x60
  • plakat lub obraz 100x50
  • plakat lub obraz 80x40

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password