Grafika 3d - obrazy 3d kwiaty, zwierzęta, obrazy przestrzenne • grafikiobrazy.pl

Obrazy 3d

 Kolekcja Obrazy 3d obejmuje obrazy, plakaty, które postrzegane są jako przestrzenne, trójwymiarowe. Mamy unikatowe obrazy 3d kwiaty, obrazy 3d zwierzętaprzestrzenne widoki i obrazy 3d abstrakcje. Różnią się kolorystyką, stylizacją i stopniem iluzji przestrzeni. Nasze grafiki obrazy 3d dedykujemy do aranżacji prywatnych, do gabinetów, biur i lokali usługowych.

Obrazy trójwymiarowe na płótnie i plakaty 3d

 Obrazy trójwymiarowe na płótnie canvas i przestrzenne plakaty 3d do wystroju salonu, sypialni, kuchni, przedpokoju i łazienki to dobry pomysł. Oferowane przez sklep grafikiobrazy.pl plakaty i obrazy 3d przez swój unikatowy charakter odgrywają w aranżacji kluczową rolę. Świetnie dekorują, podkreślają charakter pomieszczenia a przez fakt, że operują efektem 3d sprawia, że wnętrza nabierają dodatkowej głębi, zyskują na przetrzeni. Plakaty 3d prezentują się niezwykle designersko w nowocześnie urządzonych domach a obrazy trójwymiarowe na płótnie wpierają tapety 3d. Ich atutem jest fakt, ze można je przewieszać, przestawiać i nie wymaga to kosztownego remontu.

Op art obrazy

Odmienną propozycją są nasze obrazy op art. Powieszone na ścianie wywołują interesujące przeżycia wzrokowe. Mają naturę matematyczną i nic dziwnego, że  powszechnie twórcy tworzą je częściej cyfrowo w komputerach i drukują niż malują ręcznie. Ich zadaniem jest oddziaływanie na oko widza. W naszych obrazach znajdą Państwo abstrakcyjne kombinacje linii dające złudzenie optyczne, dynamiczne, tworzące iluzję głębi oraz ruchu przez rozwibrowanie pola widzenia. Obrazy w stylu op artu tworzą powtarzające się geometryczne wzory, często porównuje się je do figur przesuwających się w kalejdoskopie. Obrazy Renaty Bułkszas Nowak wciągają widza w grę złudzeń, płaską powierzchnię płótna (paieru) zamieniają w trójwymiarową.

Op art obrazy w naszej autorskiej kolekcji są utrzymane w prostej kolorystyce opartej na kontrastujących kolorach, najczęściej na czerni i bieli. Skupiają uwagę na sobie i mają wielki potencjał dekoracyjny. Urozmaicają wystrój i wciągaja widza w optyczna grę. Ciekawe obrazy op art koloroweobrazy op art czarno białe polecane są do nowocześnie urządzonego wielkomiejskiego penthouse'u, biura, lokalu publicznego lub hotelu.

Jest 127 produktów.

Pokazano 1-15 z 127 pozycji

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password