Obrazy na ścianę - Obraz sztuka nowoczesna - Pocałunek (pionowy)

Obraz sztuka nowoczesna - Pocałunek (pionowy)

99,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

Autor: Renata Bułkszas Nowak

 Obraz Pocałunek (2019) to doskonały przykład sztuki nowoczesnej, obraz na białym tle do salonu, jadalni, sypialni, biura. Artystyczna grafika obraz namalowana ręcznie w technice akwareli na papierze akwarelowym i drukowana na płótnie canvas w najwyższej jakości, z widocznym splotem i satynowym połyskiem lub na papierze (plakat). Grafika na białym tle sprzedawana jest bez ozdobnej oprawy. Zdjęcia w oprawie mają charakter poglądowy. Można ją oprawić w dowolny spsób, spójny z aranżacją (obraz na płótnie nie musi być oprawiany, bo boki są także zadrukowane). Pocałunek dostępny jest w kilku rozmiarach.

Współczesna grafika w minimalistycznym ujęciu przedstawia pocałunek, gorące uczucie, siłę zmysłów i ulotną chwilę. Czarno biała plama, kreska, forma opisuje miłość. Praca gra kontrastami i prowadzi do refleksji. Tutaj dwoje zakochanych ludzi staje się jednym.

Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rozmiar
Ilość

  Obrazy, grafiki, plakaty na ścianę artystki Renaty Bułkszas Nowak w galerii GRAFIKIOBRAZY.PL

Obraz drukowany na płótnie canvas, plakat w ramie jest gotowy do powieszenia. Grafika wymaga oprawy.

  Wysyłka: 5-7 dni roboczych od chwili wpłynięcia płatności. Nie wystawiamy faktury vat.

Wysyłka za granicę jest możliwa po uzgodnieniu kosztu transportu.

  Kontakt: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Masz pytanie, potrzebujesz porady, chcesz zmienić rozmiar, kolor, sposób oprawy? Skontaktuj się.

00530
2099-12-31

Opis

DESIGN
• Obraz na płótnie lub grafika na ścianę ze szlachetnym, nowoczesnym designem udekoruje wnętrze w każdym stylu. Unikatowe dzieło sztuki wykonanne w najwyższej jakości na najlepszych materiałach.
AUTORSKI OBRAZ GRAFIKA
• Unikatowy obraz/grafika stworzony przez polską artystkę Renatę Bułkszas Nowak ( należy do Związku Polskich Artystów Plastyków) w technice cyfrowej specjalnie na potrzeby druku na płótnie i papierze. Dostępny tylko u nas. Objęty prawami autorskimi.
JAKOŚĆ DRUKU
• Obrazy i grafiki drukujemy na drukarkach z serii HP LATEX 300, atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification HP Latex Inks. Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach, są całkowicie bezwonne, bezpieczne dla zdrowia.
SPOSÓB WYKONANIA OBRAZU
• Zadrukowane 100% bawełniane markowe płótno canvas renomowanego holenderskiego producenta o gramaturze 380 g/m2 o połysku satynowym naciągamy na drewnianą sosnową ramę o grubości 2 cm. Boki są zadrukowane i obraz jest gotowy do powieszenia na ścianę.
CZAS REALIZACJI
• Obrazy, plakaty wysyłamy w 7 dni roboczych. W okresie świątecznym czas może zostać wydłużony. Produkty są zabezpieczane folią bąbelkową, a następnie pakowane w twarde opakowanie kartonowe.
Rodzaj produktu
• Grafika (plakat bez ramy) wymaga oprawienia, drukowana jest na profesjonalnym papierze tuszami lateksowymi, całkowicie bezwonnymi, bezpiecznymi dla zdrowia i środowiska.
• Obraz na płótnie bawełnianym canvas najwyższej jakości o wysokiej gramaturze 360 g/m2 z satynowym połyskiem. Płótno naciągnięte jest na sosnową ramę. W dużych rozmiarach jest dodatkowa poprzeczka. Boki są starannie zadrukowane. Nie wymaga oprawy.
Główny kolor
biały
czarny
szary
Dostępne rozmiary
30cm x 40cm
40cm x 50cm
60cm x 80cm
70cm x 90cm
80cm x 100cm

Inni kupili również

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password