Obrazy na ścianę - Obraz nowoczesny Wir (1-częściowy) pionowy

Obraz nowoczesny Wir (1-częściowy) pionowy

138,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

Autor: Renata Bułkszas Nowak

Obraz na ścianę Wir to artystyczny układ dyskretnych barw. Obraz wciąga widza w środek płótna canvas. Grafika namalowana cyfrowo z ogromna wrażliwością ujmuje finezją pędzla, kolorystyką. Doskonały obraz do wystroju wnętrz. W ciekawy sposób udekoruje przestrzeń i ascetyczne nowoczesne pomieszczenie uczyni przytulnym. Wir jest wysoko cenionym motywem i powszechnie docenia się jego siłę energetyczną. Obraz pomimo dyskretnej kolorystyki ma wielka siłę oddziaływania. Nadaje się zwłaszcza do miejsc, w których spędzamy aktywnie czas: do salonu, jadalni, przedpokoju. Obraz jest także dedykowany przestrzeni biurowej, salom konferencyjnym, hotelom czy gabinetom odnowy biologicznej. Można go eksponować w pozycji pionowej i poziomej.

Wybierz rozmiar
Ilość

  Obrazy: ekologiczne tusze lateksowe, markowe bawełniane płótno renomowany holenderski producent

Piękny satynowy połysk płótna o gramaturze 380 g. Obrazy i plakaty w ramie są gotowe do powieszenia

  Plakaty są drukowane w jakości GICLEE: rozdzielczość 2400dpi 12 tuszy pigmentowych dających idealne

odwzorowanie koloru o trwałości do 200 lat. Standard GICLEE jest standardem dla muzeów i galerii.

  Realizacja: 7 dni roboczych

Wysyłka za granicę jest możliwa do wybranych krajów UE. W razie wątpliwości proszę o kontakt.

  Kontakt: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Zamówienia można składać także telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu w przypadku wątpliwości, pytań.

Energetyczne obrazy do wystroju wnętrz

Aranżacja przestrzeni, w której liczy się nasza aktywność, kreatywność, nie może być pozostawiona przypadkowi. Wystrój takiego apartamentu czy biura ma za zadanie pobudzić komórki mózgowe do intensywnej pracy a ta powinna być łatwa i przyjemna. Czy to oznacza, że potrzebujemy intensywnych, agresywnych kolorów? Otóż nie! chyba, że w naszej naturze jest szokowanie i potrzebujemy dużej dawki adrenaliny. Wówczas wszelkie krzyczące kolory na ścianach i dodatkach są dla nas. w pierwszym przypadku możemy pozostać przy naturalnych kolorach i w wystroju wykorzystać motyw wiru. Możemy znaleźć taką tapetę. Ale lepszym rozwiązaniem jest obraz, najlepiej na płótnie. Możemy go w dowolnym czasie przewiesić lub okresowo zastąpić go innym.

Obraz na ścianę Tulipany magic 3 oferowany przez grafikiobrazy.pl jest propozycją, która do wnętrza wniesie sporą dawkę energii. Oszczędna gama kolorów nie zakłóci harmonii salonu lub biura a zbuduje odpowiednie napięcie, które nie pozwoli zasnąć komórkom mózgowym. Treść jest uniwersalna i będzie służyła wszystkim, także osobom odwiedzającym nas.

Drugim obrazem z tej samej serii Tulipany magic i też z energetyzującym wirem jest nowoczesny obraz na płótnie Tulipany magic 2.

00200

Opis

Główny kolor
brązowy
Dostępne rozmiary
30cm x 40cm
60cm x 80cm
90cm x 120cm

Inni kupili również

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password