Obrazy na ścianę - Abstrakcyjny obraz do salonu Tulipany magic

Abstrakcyjny obraz do salonu Tulipany magic

109,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

Autor: Renata Bułkszas Nowak

Obraz abstrakcyjny do salonu, sypialni Tulipany magic można powiesić na ścianie w pionie i w poziomie. To kolorowa, świeża interpretacja natury tulipana na nowoczesnym obrazie na płótnie. Obraz wyróżnia się tęczową kolorystyką. Grają z czerwienie, żółcie, róże i seledynowa zieleń. Obraz ze stylizowanym tulipanem z łatwością rozświetli monochromatyczne, zdyscyplinowane kolorystycznie pomieszczenie. Sklep grafikiobrazy.pl poleca ten energetyczny obraz zwłaszcza do nowoczesnych aranżacji.

Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rozmiar
Ilość

  Obrazy, grafiki, plakaty na ścianę artystki Renaty Bułkszas Nowak w galerii GRAFIKIOBRAZY.PL

Obraz drukowany na płótnie canvas, plakat w ramie jest gotowy do powieszenia. Grafika wymaga oprawy.

  Wysyłka: w ciągu 5-7 dni roboczych

Wysyłka za granicę jest możliwa do wybranych krajów UE. W razie wątpliwości proszę o kontakt.

  Kontakt: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Masz pytanie, potrzebujesz porady, chcesz zmienić rozmiar, kolor, sposób oprawy? Skontaktuj się.

Ciekawe obrazy do nowoczesnego salonu.

Jeżeli szukamy ciekawych obrazów, które skutecznie udekorują nawet zdecydowane monochromatyczne wnętrze, warto pomyśleć o obrazach wpisujących się w kulturę pop. Chodzi o obrazy ze zdecydowanie ostrą kolorystyką, które całą uwagę skupiają na sobie. Słusznie są kojarzone ze sztuka pop artu. Bogaty w kolory obraz nie jest tylko dedykowany apartamentom, mieszkaniom w stylu pop art, gdzie wszystkie elementy grają na kontraście i mocnymi barwami. Wręcz przeciwnie! Wspaniale wpisuje się w stonowane aranżacje, szare, beżowe, białe i utrzymane w brązach. Ściany w tych kolorach aż się proszą o ożywienie! Zestawienie spokojnych powierzchni z kolorowymi to ciekawy zabieg aranżacyjny. Ma miejsce symbioza i wszystko się wzajemnie dopełnia. 

00197
2099-04-08

Opis

DESIGN
• Obraz na płótnie lub grafika na ścianę ze szlachetnym, nowoczesnym designem udekoruje wnętrze w każdym stylu. Unikatowe dzieło sztuki wykonanne w najwyższej jakości na najlepszych materiałach.
AUTORSKI OBRAZ GRAFIKA
• Unikatowy obraz/grafika stworzony przez polską artystkę Renatę Bułkszas Nowak ( należy do Związku Polskich Artystów Plastyków) w technice cyfrowej specjalnie na potrzeby druku na płótnie i papierze. Dostępny tylko u nas. Objęty prawami autorskimi.
JAKOŚĆ DRUKU
• Obrazy i grafiki drukujemy na drukarkach z serii HP LATEX 300, atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification HP Latex Inks. Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach, są całkowicie bezwonne, bezpieczne dla zdrowia.
SPOSÓB WYKONANIA OBRAZU
• Zadrukowane 100% bawełniane markowe płótno canvas renomowanego holenderskiego producenta o gramaturze 380 g/m2 o połysku satynowym naciągamy na drewnianą sosnową ramę o grubości 2 cm. Boki są zadrukowane i obraz jest gotowy do powieszenia na ścianę.
CZAS REALIZACJI
• Obrazy, plakaty wysyłamy w 7 dni roboczych. W okresie świątecznym czas może zostać wydłużony. Produkty są zabezpieczane folią bąbelkową, a następnie pakowane w twarde opakowanie kartonowe.
Rodzaj produktu
• Grafika (plakat bez ramy) wymaga oprawienia, drukowana jest na profesjonalnym papierze tuszami lateksowymi, całkowicie bezwonnymi, bezpiecznymi dla zdrowia i środowiska.
• Obraz na płótnie bawełnianym canvas najwyższej jakości o wysokiej gramaturze 360 g/m2 z satynowym połyskiem. Płótno naciągnięte jest na sosnową ramę. W dużych rozmiarach jest dodatkowa poprzeczka. Boki są starannie zadrukowane. Nie wymaga oprawy.
Główny kolor
kolorowy
Dostępne rozmiary
30cm x 40cm
60cm x 80cm
90cm x 120cm

Inni kupili również

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password