Obrazy na ścianę - Abstrakcyjny obraz do salonu Tulipany magic

Abstrakcyjny obraz do salonu Tulipany magic

129,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

Autor: Renata Bułkszas Nowak

Obraz abstrakcyjny do salonu, sypialni Tulipany magic można powiesić na ścianie w pionie i w poziomie. To kolorowa, świeża interpretacja natury tulipana na nowoczesnym obrazie na płótnie. Obraz wyróżnia się tęczową kolorystyką. Grają z czerwienie, żółcie, róże i seledynowa zieleń. Obraz ze stylizowanym tulipanem z łatwością rozświetli monochromatyczne, zdyscyplinowane kolorystycznie pomieszczenie. Sklep grafikiobrazy.pl poleca ten energetyczny obraz zwłaszcza do nowoczesnych aranżacji.

Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rozmiar
Ilość

  Obrazy: ekologiczne tusze lateksowe, markowe bawełniane płótno renomowany holenderski producent

Piękny satynowy połysk płótna o gramaturze 380 g. Obrazy i plakaty w ramie są gotowe do powieszenia

  Plakaty są drukowane w jakości GICLEE: rozdzielczość 2400dpi 12 tuszy pigmentowych dających idealne

odwzorowanie koloru o trwałości do 200 lat. Standard GICLEE jest standardem dla muzeów i galerii.

  Realizacja: 7 dni roboczych

Wysyłka za granicę jest możliwa do wybranych krajów UE. W razie wątpliwości proszę o kontakt.

  Kontakt: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Urlop od 17.07.2024 -14.08.2024. Prosimy o składanie zamówień do 16.07.2024.

Ciekawe obrazy do nowoczesnego salonu.

Jeżeli szukamy ciekawych obrazów, które skutecznie udekorują nawet zdecydowane monochromatyczne wnętrze, warto pomyśleć o obrazach wpisujących się w kulturę pop. Chodzi o obrazy ze zdecydowanie ostrą kolorystyką, które całą uwagę skupiają na sobie. Słusznie są kojarzone ze sztuka pop artu. Bogaty w kolory obraz nie jest tylko dedykowany apartamentom, mieszkaniom w stylu pop art, gdzie wszystkie elementy grają na kontraście i mocnymi barwami. Wręcz przeciwnie! Wspaniale wpisuje się w stonowane aranżacje, szare, beżowe, białe i utrzymane w brązach. Ściany w tych kolorach aż się proszą o ożywienie! Zestawienie spokojnych powierzchni z kolorowymi to ciekawy zabieg aranżacyjny. Ma miejsce symbioza i wszystko się wzajemnie dopełnia. 

00197
2099-04-08

Opis

DESIGN
• Obraz na płótnie lub grafika na ścianę ze szlachetnym, nowoczesnym designem udekoruje wnętrze w każdym stylu. Unikatowe dzieło sztuki wykonanne w najwyższej jakości na najlepszych materiałach.
AUTORSKI OBRAZ GRAFIKA
• Unikatowy obraz/grafika stworzony przez polską artystkę Renatę Bułkszas Nowak ( należy do Związku Polskich Artystów Plastyków) w technice cyfrowej specjalnie na potrzeby druku na płótnie i papierze. Dostępny tylko u nas. Objęty prawami autorskimi.
JAKOŚĆ DRUKU
• Obrazy i grafiki drukujemy na drukarkach z serii HP LATEX 300, atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification HP Latex Inks. Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach, są całkowicie bezwonne, bezpieczne dla zdrowia.
SPOSÓB WYKONANIA OBRAZU
• Zadrukowane 100% bawełniane markowe płótno canvas renomowanego holenderskiego producenta o gramaturze 380 g/m2 o połysku satynowym naciągamy na drewnianą sosnową ramę o grubości 2 cm. Boki są zadrukowane i obraz jest gotowy do powieszenia na ścianę.
CZAS REALIZACJI
Obrazy, plakaty wysyłamy w 7 dni roboczych. W okresie świątecznym czas może zostać wydłużony.
Rodzaj produktu
• Grafika (plakat bez ramy) wymaga oprawienia, drukowana jest na profesjonalnym papierze tuszami lateksowymi, całkowicie bezwonnymi, bezpiecznymi dla zdrowia i środowiska.
• Obraz na płótnie bawełnianym canvas najwyższej jakości o wysokiej gramaturze 360 g/m2 z satynowym połyskiem. Płótno naciągnięte jest na sosnową ramę. W dużych rozmiarach jest dodatkowa poprzeczka. Boki są starannie zadrukowane. Nie wymaga oprawy.
Główny kolor
kolorowy
Dostępne rozmiary
30cm x 40cm
60cm x 80cm
90cm x 120cm

Inni kupili również

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password