Obrazy na ścianę - Obraz na płótnie Tulipany magic 2 (pionowy)

Obraz na płótnie Tulipany magic 2 (pionowy)

129,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

Autor: Renata Bułkszas Nowak

Obraz Tulipany magic 2 to piękna, malarska interpretacja natury tulipana. Obraz przyciąga wzrok i ujmuje zmysły pociągnięciami pędzla, kolorystyką. Doskonały obraz na płótnie, którym można cieszyć się przez lata. Idealna propozycja do stylowych i nowoczesnych wnętrz. Miłośnicy skandynawskich wnętrz docenią świeże barwy i tajemniczy charakter grafiki w technice digital painting. Abstrakcja może być zawieszona pionowo lub poziomo.

Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rozmiar
Ilość

  Obrazy: ekologiczne tusze lateksowe, markowe bawełniane płótno renomowany holenderski producent

Piękny satynowy połysk płótna o gramaturze 380 g. Obrazy i plakaty w ramie są gotowe do powieszenia

  Plakaty są drukowane w jakości GICLEE: rozdzielczość 2400dpi 12 tuszy pigmentowych dających idealne

odwzorowanie koloru o trwałości do 200 lat. Standard GICLEE jest standardem dla muzeów i galerii.

  Realizacja: 7 dni roboczych

Wysyłka za granicę jest możliwa do wybranych krajów UE. W razie wątpliwości proszę o kontakt.

  Kontakt: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Zamówienia można składać także telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu w przypadku wątpliwości, pytań.

Obrazy na płótnie do salonu

 Salon jest wizytówka domu. Do stworzenia odpowiedniego klimatu warto sięgnąć po obrazy na płótnie. Obraz Tulipany magic 2 to jeden z obrazów większej serii. Doskonale nadaje się do salonu. Jeżeli mamy więcej przestrzeni, możemy zamówić go w dużym rozmiarze. Będzie to korzystne! Naszym oczom dostępne będą szczegóły obrazu, które wręcz się proszą o pokazanie.

Obraz z tulipanami Tulipany magic 2 to unikatowa grafika na płótnie ze wspaniałą grą światła. Mnóstwo przejść tonalnych namalowanych z finezją. Delikatne cienie są w przeciwieństwie do pojawiającego się miejscowo rozjaśnienia. Ten obraz opowiada o tajemniczej przestrzeni tulipana. Doskonale oddaje, to czego nie widzimy na pierwszy rzut oka -cały świat jest w jednym tulipanie.

Obrazy na ścianę do skandynawskiego salonu

Skandynawski salon to wnętrze, w którym liczy się prostota i funkcjonalność. Jasne ściany stwarzają odczucie pustej przestrzeni i proszą się o ocieplenie. Odpowiednie obrazy wprowadzą do wnętrza uczucie przytulności i komfortu. Nie powinny być agresywne w kolorze, by nie zdominowały całej aranżacji. Poleca się obrazy w naturalnej kolorystyce i motywy zapożyczone z natury. Jeżeli nie lubimy dosłowności i realistycznych widoków to możemy sięgnąć po obrazy syntetyzujące, posługujące się uproszczeniem z interesującą stylizacją.

Seria obrazów z tulipanami Tulipany magic jest doskonałym przykładem takiego rozwiązania. Mamy tu naturalną kolorystykę, motyw z przyrody i unikatową interpretację. To praktycznie impresja tulipana z grą światła.

Sklep z obrazami grafikiobrazy.pl ma bogatą ofertę dedykowaną wnętrzom skandynawskim. To nie tylko obrazy z tulipanami czy innymi kwiatami! Możemy zdecydować się na syntetyczne pejzaże z oryginalnymi barwami, obrazy sensualne z kobietami, grafiki z naturą. Mamy wspaniałe abstrakcje, które doskonale urozmaicą skandynawski salon. 

00202
2099-12-31

Opis

DESIGN
• Obraz na płótnie lub grafika na ścianę ze szlachetnym, nowoczesnym designem udekoruje wnętrze w każdym stylu. Unikatowe dzieło sztuki wykonanne w najwyższej jakości na najlepszych materiałach.
AUTORSKI OBRAZ GRAFIKA
• Unikatowy obraz/grafika stworzony przez polską artystkę Renatę Bułkszas Nowak ( należy do Związku Polskich Artystów Plastyków) w technice cyfrowej specjalnie na potrzeby druku na płótnie i papierze. Dostępny tylko u nas. Objęty prawami autorskimi.
JAKOŚĆ DRUKU
• Obrazy i grafiki drukujemy na drukarkach z serii HP LATEX 300, atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification HP Latex Inks. Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach, są całkowicie bezwonne, bezpieczne dla zdrowia.
SPOSÓB WYKONANIA OBRAZU
• Zadrukowane 100% bawełniane markowe płótno canvas renomowanego holenderskiego producenta o gramaturze 380 g/m2 o połysku satynowym naciągamy na drewnianą sosnową ramę o grubości 2 cm. Boki są zadrukowane i obraz jest gotowy do powieszenia na ścianę.
CZAS REALIZACJI
Obrazy, plakaty wysyłamy w 7 dni roboczych. W okresie świątecznym czas może zostać wydłużony.
Rodzaj produktu
• Grafika (plakat bez ramy) wymaga oprawienia, drukowana jest na profesjonalnym papierze tuszami lateksowymi, całkowicie bezwonnymi, bezpiecznymi dla zdrowia i środowiska.
• Obraz na płótnie bawełnianym canvas najwyższej jakości o wysokiej gramaturze 360 g/m2 z satynowym połyskiem. Płótno naciągnięte jest na sosnową ramę. W dużych rozmiarach jest dodatkowa poprzeczka. Boki są starannie zadrukowane. Nie wymaga oprawy.
Główny kolor
fioletowy
kolorowy
szary
Dostępne rozmiary
40cm x 30cm
80cm x 60cm
120cm x 90cm

Inni kupili również

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password