Obrazy na ścianę - Obraz na płótnie Tulipany magic 2 (pionowy)

Obraz na płótnie Tulipany magic 2 (pionowy)

99,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

Autor: Renata Bułkszas Nowak

Obraz Tulipany magic 2 to piękna, malarska interpretacja natury tulipana. Obraz przyciąga wzrok i ujmuje zmysły pociągnięciami pędzla, kolorystyką. Doskonały obraz na płótnie, którym można cieszyć się przez lata. Idealna propozycja do stylowych i nowoczesnych wnętrz. Miłośnicy skandynawskich wnętrz docenią świeże barwy i tajemniczy charakter grafiki w technice digital painting. Abstrakcja może być zawieszona pionowo lub poziomo.

Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rozmiar
Ilość

  Obrazy, grafiki, plakaty na ścianę artystki Renaty Bułkszas Nowak w galerii GRAFIKIOBRAZY.PL

Obraz drukowany na płótnie canvas, plakat w ramie jest gotowy do powieszenia. Grafika wymaga oprawy.

  Wysyłka: w ciągu 5-7 dni roboczych

Wysyłka za granicę jest możliwa do wybranych krajów UE. W razie wątpliwości proszę o kontakt.

  Kontakt: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Masz pytanie, potrzebujesz porady, chcesz zmienić rozmiar, kolor, sposób oprawy? Skontaktuj się.

Obrazy na płótnie do salonu

 Salon jest wizytówka domu. Do stworzenia odpowiedniego klimatu warto sięgnąć po obrazy na płótnie. Obraz Tulipany magic 2 to jeden z obrazów większej serii. Doskonale nadaje się do salonu. Jeżeli mamy więcej przestrzeni, możemy zamówić go w dużym rozmiarze. Będzie to korzystne! Naszym oczom dostępne będą szczegóły obrazu, które wręcz się proszą o pokazanie.

Obraz z tulipanami Tulipany magic 2 to unikatowa grafika na płótnie ze wspaniałą grą światła. Mnóstwo przejść tonalnych namalowanych z finezją. Delikatne cienie są w przeciwieństwie do pojawiającego się miejscowo rozjaśnienia. Ten obraz opowiada o tajemniczej przestrzeni tulipana. Doskonale oddaje, to czego nie widzimy na pierwszy rzut oka -cały świat jest w jednym tulipanie.

Obrazy na ścianę do skandynawskiego salonu

Skandynawski salon to wnętrze, w którym liczy się prostota i funkcjonalność. Jasne ściany stwarzają odczucie pustej przestrzeni i proszą się o ocieplenie. Odpowiednie obrazy wprowadzą do wnętrza uczucie przytulności i komfortu. Nie powinny być agresywne w kolorze, by nie zdominowały całej aranżacji. Poleca się obrazy w naturalnej kolorystyce i motywy zapożyczone z natury. Jeżeli nie lubimy dosłowności i realistycznych widoków to możemy sięgnąć po obrazy syntetyzujące, posługujące się uproszczeniem z interesującą stylizacją.

Seria obrazów z tulipanami Tulipany magic jest doskonałym przykładem takiego rozwiązania. Mamy tu naturalną kolorystykę, motyw z przyrody i unikatową interpretację. To praktycznie impresja tulipana z grą światła.

Sklep z obrazami grafikiobrazy.pl ma bogatą ofertę dedykowaną wnętrzom skandynawskim. To nie tylko obrazy z tulipanami czy innymi kwiatami! Możemy zdecydować się na syntetyczne pejzaże z oryginalnymi barwami, obrazy sensualne z kobietami, grafiki z naturą. Mamy wspaniałe abstrakcje, które doskonale urozmaicą skandynawski salon. 

00202
2099-12-31

Opis

DESIGN
• Obraz na płótnie lub grafika na ścianę ze szlachetnym, nowoczesnym designem udekoruje wnętrze w każdym stylu. Unikatowe dzieło sztuki wykonanne w najwyższej jakości na najlepszych materiałach.
AUTORSKI OBRAZ GRAFIKA
• Unikatowy obraz/grafika stworzony przez polską artystkę Renatę Bułkszas Nowak ( należy do Związku Polskich Artystów Plastyków) w technice cyfrowej specjalnie na potrzeby druku na płótnie i papierze. Dostępny tylko u nas. Objęty prawami autorskimi.
JAKOŚĆ DRUKU
• Obrazy i grafiki drukujemy na drukarkach z serii HP LATEX 300, atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification HP Latex Inks. Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach, są całkowicie bezwonne, bezpieczne dla zdrowia.
SPOSÓB WYKONANIA OBRAZU
• Zadrukowane 100% bawełniane markowe płótno canvas renomowanego holenderskiego producenta o gramaturze 380 g/m2 o połysku satynowym naciągamy na drewnianą sosnową ramę o grubości 2 cm. Boki są zadrukowane i obraz jest gotowy do powieszenia na ścianę.
CZAS REALIZACJI
• Obrazy, plakaty wysyłamy w 7 dni roboczych. W okresie świątecznym czas może zostać wydłużony. Produkty są zabezpieczane folią bąbelkową, a następnie pakowane w twarde opakowanie kartonowe.
Rodzaj produktu
• Grafika (plakat bez ramy) wymaga oprawienia, drukowana jest na profesjonalnym papierze tuszami lateksowymi, całkowicie bezwonnymi, bezpiecznymi dla zdrowia i środowiska.
• Obraz na płótnie bawełnianym canvas najwyższej jakości o wysokiej gramaturze 360 g/m2 z satynowym połyskiem. Płótno naciągnięte jest na sosnową ramę. W dużych rozmiarach jest dodatkowa poprzeczka. Boki są starannie zadrukowane. Nie wymaga oprawy.
Główny kolor
fioletowy
kolorowy
szary
Dostępne rozmiary
40cm x 30cm
80cm x 60cm
120cm x 90cm

Inni kupili również

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password