obrazy kwiaty Obrazek Lawenda vintage (1-częściowy) pionowy

Akwarela lawenda rysunek Lawenda vintage

129,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

Autor: Renata Bułkszas Nowak

Akwarela lawenda rysunek, czyli obrazek lawenda utrzymany w lubianym przez wszystkich stylu vintage Lawenda Vintage (2020) ma w sobie poetyczną, ilustracyjną nutę. Najpiękniej prezentuje się jako plakat w ramie z dodatkowym passe-partout (wewnętrzna papierowa ramka) lub na płótnie, ale również w wersji oprawionej. Wówczas czuć i widać zamysł artystki, której zależało na stworzeniu rustykalnej kompozycji z ziołami, lawendą. Wiejskie bukiety wymagają ceramicznych wazonów a grafika Lawenda vintage postarzanej lub prostej ramy, która dopełni przekaz.

Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rozmiar
Ilość

  Obrazy: ekologiczne tusze lateksowe, markowe bawełniane płótno renomowany holenderski producent

Piękny satynowy połysk płótna o gramaturze 380 g. Obrazy i plakaty w ramie są gotowe do powieszenia

  Plakaty są drukowane w jakości GICLEE: rozdzielczość 2400dpi 12 tuszy pigmentowych dających idealne

odwzorowanie koloru o trwałości do 200 lat. Standard GICLEE jest standardem dla muzeów i galerii.

  Realizacja: 7 dni roboczych

Wysyłka za granicę jest możliwa do wybranych krajów UE. W razie wątpliwości proszę o kontakt.

  Kontakt: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Urlop od 17.07.2024 -14.08.2024. Prosimy o składanie zamówień do 16.07.2024.

Obrazki z lawendą na ścianę to idealna propozycja, gdy na ścianie w prowansalskim wnętrzu lub urządzonym w tradycyjnym stylu brakuje miejsca, a chcemy stworzyć liryczny, przyjemny klimat. Na mały obrazek zawsze znajdzie się miejsce obok szafek kuchennych lub szafki nocnej obok łóżka.

Serdecznie zachęcamy do tworzenia małych galerii obrazów i obrazków z lawendą nawet na małym kawałku ściany i odwiedzania naszego bloga. Znajdą tam Państwo informacje o obrazach lawenda drukowanych na canvasie.

01013
2099-12-31

Opis

DESIGN
• Obraz na płótnie lub grafika na ścianę ze szlachetnym, nowoczesnym designem udekoruje wnętrze w każdym stylu. Unikatowe dzieło sztuki wykonanne w najwyższej jakości na najlepszych materiałach.
AUTORSKI OBRAZ GRAFIKA
• Unikatowy obraz/grafika stworzony przez polską artystkę Renatę Bułkszas Nowak ( należy do Związku Polskich Artystów Plastyków) w technice cyfrowej specjalnie na potrzeby druku na płótnie i papierze. Dostępny tylko u nas. Objęty prawami autorskimi.
JAKOŚĆ DRUKU
• Obrazy i grafiki drukujemy na drukarkach z serii HP LATEX 300, atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification HP Latex Inks. Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach, są całkowicie bezwonne, bezpieczne dla zdrowia.
SPOSÓB WYKONANIA OBRAZU
• Zadrukowane 100% bawełniane markowe płótno canvas renomowanego holenderskiego producenta o gramaturze 380 g/m2 o połysku satynowym naciągamy na drewnianą sosnową ramę o grubości 2 cm. Boki są zadrukowane i obraz jest gotowy do powieszenia na ścianę.
CZAS REALIZACJI
Obrazy, plakaty wysyłamy w 7 dni roboczych. W okresie świątecznym czas może zostać wydłużony.
Rodzaj produktu
• Grafika (plakat bez ramy) wymaga oprawienia, drukowana jest na profesjonalnym papierze tuszami lateksowymi, całkowicie bezwonnymi, bezpiecznymi dla zdrowia i środowiska.
• Obraz na płótnie bawełnianym canvas najwyższej jakości o wysokiej gramaturze 360 g/m2 z satynowym połyskiem. Płótno naciągnięte jest na sosnową ramę. W dużych rozmiarach jest dodatkowa poprzeczka. Boki są starannie zadrukowane. Nie wymaga oprawy.
Główny kolor
brązowy
fioletowy
Dostępne rozmiary
30cm x 40cm
50cm x 70cm
60cm x 80cm
70cm x 90cm
90cm x 120cm

Inni kupili również

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password