Obrazy na ścianę - Obraz Tryptyk francuski (3-częściowy) długi

Obraz Tryptyk francuski (3-częściowy) długi

297,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

Autor: Renata Bułkszas Nowak

Ten oryginalny zestaw trzech poziomych obrazów w stylu francuskim do wystroju salonu, sypialni, jadalni to propozycja dla osób, które chcą stworzyć klimatyczne, ciepłe wnętrze. Obraz Tryptyk francuski (2020), łączy w całość trzy francuskie motywy. Mamy pachnącą lawendę, róże i przynoszące szczęście żurawie. Przy zamówieniu tryptyku, który jest dostępny w kilku rozmiarach do wyboru, proszę zaplanować usytuowanie obrazów i następnie sprawdzić, dla jakiego rozmiaru macie Państwo odpowiednią ilość miejsca.

Oferowane warianty:

tryptyk w rozmiarze 120x30 (3x40x30)

tryptyk w rozmiarze 180x40 (3x60x40)

tryptyk w rozmiarze 210x50 (3x70x50)

tryptyk w rozmiarze 240x50 (3x80x50)

tryptyk w rozmiarze 270x60 (3x90x60)

Obraz Tryptyk francuski to zestaw obrazów pochodzących z naszej kolekcji Obrazy lawenda

  1. Obraz Lawenda dla Edgara Degasa
  2. Obraz Różany ogród
  3. Obraz Żurawie
Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rozmiar
Ilość

  Obrazy, grafiki, plakaty na ścianę artystki Renaty Bułkszas Nowak w galerii GRAFIKIOBRAZY.PL

Obraz drukowany na płótnie canvas, plakat w ramie jest gotowy do powieszenia. Grafika wymaga oprawy.

  Wysyłka: w ciągu 5-7 dni roboczych

Wysyłka za granicę jest możliwa do wybranych krajów UE. W razie wątpliwości proszę o kontakt.

  Kontakt: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Masz pytanie, potrzebujesz porady, chcesz zmienić rozmiar, kolor, sposób oprawy? Skontaktuj się.

Obrazy wieloczęściowe mają dużą siłę wyrazu i prezentują się na ścianie niezwykle efektownie. Polecamy uwadze obrazy tryptyki w stylu francuskim, prowansalskim z motywami natury i kwiatami. Idealnie uzupełnią aranżacje klasyczne, rustykalne i retro.

00950
2099-12-31

Opis

DESIGN
• Obraz na płótnie lub grafika na ścianę ze szlachetnym, nowoczesnym designem udekoruje wnętrze w każdym stylu. Unikatowe dzieło sztuki wykonanne w najwyższej jakości na najlepszych materiałach.
AUTORSKI OBRAZ GRAFIKA
• Unikatowy obraz/grafika stworzony przez polską artystkę Renatę Bułkszas Nowak ( należy do Związku Polskich Artystów Plastyków) w technice cyfrowej specjalnie na potrzeby druku na płótnie i papierze. Dostępny tylko u nas. Objęty prawami autorskimi.
JAKOŚĆ DRUKU
• Obrazy i grafiki drukujemy na drukarkach z serii HP LATEX 300, atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification HP Latex Inks. Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach, są całkowicie bezwonne, bezpieczne dla zdrowia.
SPOSÓB WYKONANIA OBRAZU
• Zadrukowane 100% bawełniane markowe płótno canvas renomowanego holenderskiego producenta o gramaturze 380 g/m2 o połysku satynowym naciągamy na drewnianą sosnową ramę o grubości 2 cm. Boki są zadrukowane i obraz jest gotowy do powieszenia na ścianę.
CZAS REALIZACJI
• Obrazy, plakaty wysyłamy w 7 dni roboczych. W okresie świątecznym czas może zostać wydłużony. Produkty są zabezpieczane folią bąbelkową, a następnie pakowane w twarde opakowanie kartonowe.
Rodzaj produktu
• Grafika (plakat bez ramy) wymaga oprawienia, drukowana jest na profesjonalnym papierze tuszami lateksowymi, całkowicie bezwonnymi, bezpiecznymi dla zdrowia i środowiska.
• Obraz na płótnie bawełnianym canvas najwyższej jakości o wysokiej gramaturze 360 g/m2 z satynowym połyskiem. Płótno naciągnięte jest na sosnową ramę. W dużych rozmiarach jest dodatkowa poprzeczka. Boki są starannie zadrukowane. Nie wymaga oprawy.
Główny kolor
fioletowy
różowy
szary
Dostępne rozmiary
120cm x 30cm
180cm x 40cm
210cm x 50cm
240cm x 50cm
270cm x 60cm

Inni kupili również

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password