Obrazy na ścianę - Obrazki kwiaty Jesienny tulipan (1-częściowy) szeroki

Obrazki kwiaty Jesienny tulipan (1-częściowy) szeroki

99,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

Autor: Renata Bułkszas Nowak

Obraz Jesienny tulipan (2019) przedstawia pięknego w formie i kolorze tulipana. Płatki rozkładają się, wychylając się na boki. Ciekawa, świeża kolorystyka oparta na kolorach tęczy. Wspaniały obraz na ścianę do młodzieżowego pokoju, ale i nie tylko. Będzie pięknie wyglądał w salonie i sypialni. Polecamy także inne obraz kolekcji Obrazy tulipany.

Obrazy nowoczesne drukowane na płótnie -autorskie grafiki drukowane

  • Nowoczesny obraz na płótnie charakteryzujący się interesującą stylizacją.
  • Jasny obraz z łatwością rozświetli każde wnętrze w domu i sprawi, że wystrój nabierze blasku.
  • Modernistycznie wystylizowany motyw kwiatowy.
  • Kolorowy, duży kwiat przyciąga uwagę i kreuje przestrzeń.
  • Barwy w obrazie działają optymistycznie na oglądającą osobę i pobudzają endorfiny.
  • Obraz świetnie wygląda powieszony w pionie i w poziomie.
  • Ciekawy i ładny podarunek dla bliskiej osoby. Sprawi radość znajomemu, współpracownikowi, mamie, babci, nauczycielce.

Obrazy i obrazki upiększają ściany. Dobierz odpowiedni rozmiar i mieszkaj jeszcze piękniej.

Nowoczesny obraz Jesienny tulipan może być eksponowany zarówno jako obraz, jak i obrazek. Uniwersalny temat kwiatowy doskonale wygląda zarówno w małym formacie obrazka, jak i też jest odpowiedni, by podziwiać go w dużym obrazie. W zależności od wolnego miejsca możemy zdecydować się na określony rozmiar i dopasować do całości aranżacji. Jeżeli lubimy małe dekoracje, a dysponujemy sporą przestrzenią, można stworzyć małą galerię obrazków i do Jesiennego tulipana dołączyć inne nasze propozycje. Piękne kwiaty znajdą Państwo w kategorii Obrazy kwiaty.

Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rozmiar
Ilość

  Obrazy, grafiki, plakaty na ścianę artystki Renaty Bułkszas Nowak w galerii GRAFIKIOBRAZY.PL

Obraz drukowany na płótnie canvas, plakat w ramie jest gotowy do powieszenia. Grafika wymaga oprawy.

  Wysyłka: 5-7 dni roboczych od chwili wpłynięcia płatności. Nie wystawiamy faktury vat.

Wysyłka za granicę jest możliwa po uzgodnieniu kosztu transportu.

  Kontakt: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Masz pytanie, potrzebujesz porady, chcesz zmienić rozmiar, kolor, sposób oprawy? Skontaktuj się.

Przytulne mieszkanie z obrazami na płótnie i grafikami.

Obrazy we wnętrzu wydobywają piękno i styl. Harmonizują połączenie mebli, ścian, bibelotów. Im więcej przedmiotów we wnętrzu tym większa potrzeba by to wszystko wyważyć. Z upływem czasu przybywa nie tylko lat, ale i gratów. Obraz na ścianie to rodzaj oazy na pustyni, odskocznia od porozkładanych rzeczy i ratunek dla stylu. Wchodząc do pokoju, jako pierwszy widzisz obraz, a ten bierze emocje, uczucia pod swoje skrzydła. Warto znaleźć obraz dla siebie i cieszyć się jego obecnością.

00043
2099-12-31

Opis

DESIGN
• Obraz na płótnie lub grafika na ścianę ze szlachetnym, nowoczesnym designem udekoruje wnętrze w każdym stylu. Unikatowe dzieło sztuki wykonanne w najwyższej jakości na najlepszych materiałach.
AUTORSKI OBRAZ GRAFIKA
• Unikatowy obraz/grafika stworzony przez polską artystkę Renatę Bułkszas Nowak ( należy do Związku Polskich Artystów Plastyków) w technice cyfrowej specjalnie na potrzeby druku na płótnie i papierze. Dostępny tylko u nas. Objęty prawami autorskimi.
JAKOŚĆ DRUKU
• Obrazy i grafiki drukujemy na drukarkach z serii HP LATEX 300, atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification HP Latex Inks. Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach, są całkowicie bezwonne, bezpieczne dla zdrowia.
SPOSÓB WYKONANIA OBRAZU
• Zadrukowane 100% bawełniane markowe płótno canvas renomowanego holenderskiego producenta o gramaturze 380 g/m2 o połysku satynowym naciągamy na drewnianą sosnową ramę o grubości 2 cm. Boki są zadrukowane i obraz jest gotowy do powieszenia na ścianę.
CZAS REALIZACJI
• Obrazy, plakaty wysyłamy w 7 dni roboczych. W okresie świątecznym czas może zostać wydłużony. Produkty są zabezpieczane folią bąbelkową, a następnie pakowane w twarde opakowanie kartonowe.
Rodzaj produktu
• Grafika (plakat bez ramy) wymaga oprawienia, drukowana jest na profesjonalnym papierze tuszami lateksowymi, całkowicie bezwonnymi, bezpiecznymi dla zdrowia i środowiska.
• Obraz na płótnie bawełnianym canvas najwyższej jakości o wysokiej gramaturze 360 g/m2 z satynowym połyskiem. Płótno naciągnięte jest na sosnową ramę. W dużych rozmiarach jest dodatkowa poprzeczka. Boki są starannie zadrukowane. Nie wymaga oprawy.
Główny kolor
kolorowy
niebieski
Dostępne rozmiary
40cm x 30cm
60cm x 40cm
70cm x 50cm
80cm x 60cm
100cm x 70cm
150cm x 100cm

Inni kupili również

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password