Obrazy na ścianę - Grafika kwiaty Orchidea kropka (1-częściowy) szeroki

Grafika kwiaty Orchidea kropka (1-częściowy) szeroki

109,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

Autor: Renata Bułkszas Nowak

Nowoczesny złoty obraz na papierze lub płótnie to grafika kwiaty stworzona przez artyskę Renatę Bułkszas Nowak. Abstrakcja Orchidea kropka (2019) z jednej strony jest powściągliwa kolorystycznie a z drugiej z łatwością udekoruje modernistyczny dom. To złoty obraz na białym tle a prostota to jego siła. Pokochają go industrialne aranżacje, skandynawskie salony i sypialnie glamourTen obraz to także doskonały pomysł na prezent dla znajomych lub prezent ślubny. Artystka stworzyła unikatową grafikę na ścianę, którą proponujemy na płótnie (obraz) i papierze (plakat).

Złote obrazy do wystroju nowoczesnych wnętrz

Obrazy orchidee to eleganckie i popularne dekoracje do wystroju nowoczesnych wnętrz. Orchidea kropka to nowoczesna grafika cyfrowa ze złotą kolorystyką i ciekawą stylizacją. Orchidea na obrazie jest synonimem dobrego smaku i często jest proponowana przez projektantów wnętrz do wystroju salonu. Wśród modnych obrazów z kwiatami wyróżnia się ciekawą formą i oszczędnym kolorem. Dzięki temu łatwo dopasuje się do większości aranżacji.

Grafika na ścianę w złotej kolorystyce

  • Orchidea kropka grafika komputerowa (cyfrowa) stworzona przez artystę plastyk, drukowana na bawełnianym płótnie lateksowymi, bezwonnymi pigmentami. Płótno canvas najwyższej jakości naciągnięte jest na sosnowe krosno o grubości 2 cm. Drukowana grafika jest odporna na wilgoć i promieniowanie UV. Można delikatnie myć ściereczką. Nie używać detergentów.
  • Grafika może być wydrukowana na papierze. Plakat wymaga oprawienia po dostawie.
  • Grafika na ścianę idealna do salonu, sypialni, jadalni, biura, hotelu, gabinetu lekarskiego, salonu spa i miejsc, które potrzebują świeżej odmiany.
  • Orchidee na grafikach stanowią popularny, modny motyw. Twórcy chętnie wprowadzają ten element do swojej twórczości, ze względu na dekoracyjny charakter wzoru.
  • Grafiki drukowane doskonale oddają szczegóły oryginalnych prac. Widoczny odcień na zdjęciu może nieznacznie odbiegać kolorystycznie ze względu na indywidualne ustawienie ekranu monitora.
Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rozmiar
Ilość

  Obrazy: ekologiczne tusze lateksowe, markowe bawełniane płótno renomowany holenderski producent

Piękny satynowy połysk płótna o gramaturze 380 g. Obrazy i plakaty w ramie są gotowe do powieszenia

  Plakaty są drukowane w jakości GICLEE: rozdzielczość 2400dpi 12 tuszy pigmentowych dających idealne

odwzorowanie koloru o trwałości do 200 lat. Standard GICLEE jest standardem dla muzeów i galerii.

  Realizacja: 7 dni roboczych

Wysyłka za granicę jest możliwa do wybranych krajów UE. W razie wątpliwości proszę o kontakt.

  Kontakt: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Urlop od 17.07.2024 -14.08.2024. Prosimy o składanie zamówień do 16.07.2024.

Grafiki na ścianę

Współczesna sztuka dostarcza wspaniałe, inspirujące propozycje do aranżacji - grafiki, które mogą być zarówno na papierze, tekturze, szkle czy płótnie. Graficzne wzory tworzone są w sposób tradycyjny lub cyfrowy. Te drugie są dostępne dla szerszego grona, ze względu na atrakcyjną cenę. Sklep grafikiobrazy.pl oferuje grafiki artysty plastyk Renaty Bułkszas Nowak, tworzone głównie w technice digital painting czyli cyfrowej. Obecna technologia pozwala na powielanie wzorów przy małych kosztach. Dzięki temu oferujemy obrazy na wysokim poziomie artystycznym  w przystępnej cenie.

00428
2099-12-31

Opis

JAKOŚĆ DRUKU
• Obrazy i grafiki drukujemy na drukarkach z serii HP LATEX 300, atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification HP Latex Inks. Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach, są całkowicie bezwonne, bezpieczne dla zdrowia.
Rodzaj produktu
• Giclee - wydruk artystyczny profesjonalny posiadający jakość FineArt. Zapraszamy do kontaktu mailowego.
• Grafika (plakat bez ramy) wymaga oprawienia, drukowana jest na profesjonalnym papierze tuszami lateksowymi, całkowicie bezwonnymi, bezpiecznymi dla zdrowia i środowiska.
• Obraz na płótnie bawełnianym canvas najwyższej jakości o wysokiej gramaturze 360 g/m2 z satynowym połyskiem. Płótno naciągnięte jest na sosnową ramę. W dużych rozmiarach jest dodatkowa poprzeczka. Boki są starannie zadrukowane. Nie wymaga oprawy.
Główny kolor
biały
złoty żółty
Dostępne rozmiary
40cm x 30cm
60cm x 40cm
70cm x 50cm
100cm x 70cm
150cm x 100cm

Inni kupili również

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password