Obrazy na ścianę - Grafika kwiaty Orchidea kropka (1-częściowy) szeroki

Grafika kwiaty Orchidea kropka (1-częściowy) szeroki

109,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

Autor: Renata Bułkszas Nowak

Nowoczesny złoty obraz na papierze lub płótnie to grafika kwiaty stworzona przez artyskę Renatę Bułkszas Nowak. Abstrakcja Orchidea kropka (2019) z jednej strony jest powściągliwa kolorystycznie a z drugiej z łatwością udekoruje modernistyczny dom. To złoty obraz na białym tle a prostota to jego siła. Pokochają go industrialne aranżacje, skandynawskie salony i sypialnie glamourTen obraz to także doskonały pomysł na prezent dla znajomych lub prezent ślubny. Artystka stworzyła unikatową grafikę na ścianę, którą proponujemy na płótnie (obraz) i papierze (plakat).

Złote obrazy do wystroju nowoczesnych wnętrz

Obrazy orchidee to eleganckie i popularne dekoracje do wystroju nowoczesnych wnętrz. Orchidea kropka to nowoczesna grafika cyfrowa ze złotą kolorystyką i ciekawą stylizacją. Orchidea na obrazie jest synonimem dobrego smaku i często jest proponowana przez projektantów wnętrz do wystroju salonu. Wśród modnych obrazów z kwiatami wyróżnia się ciekawą formą i oszczędnym kolorem. Dzięki temu łatwo dopasuje się do większości aranżacji.

Grafika na ścianę w złotej kolorystyce

  • Orchidea kropka grafika komputerowa (cyfrowa) stworzona przez artystę plastyk, drukowana na bawełnianym płótnie lateksowymi, bezwonnymi pigmentami. Płótno canvas najwyższej jakości naciągnięte jest na sosnowe krosno o grubości 2 cm. Drukowana grafika jest odporna na wilgoć i promieniowanie UV. Można delikatnie myć ściereczką. Nie używać detergentów.
  • Grafika może być wydrukowana na papierze. Plakat wymaga oprawienia po dostawie.
  • Grafika na ścianę idealna do salonu, sypialni, jadalni, biura, hotelu, gabinetu lekarskiego, salonu spa i miejsc, które potrzebują świeżej odmiany.
  • Orchidee na grafikach stanowią popularny, modny motyw. Twórcy chętnie wprowadzają ten element do swojej twórczości, ze względu na dekoracyjny charakter wzoru.
  • Grafiki drukowane doskonale oddają szczegóły oryginalnych prac. Widoczny odcień na zdjęciu może nieznacznie odbiegać kolorystycznie ze względu na indywidualne ustawienie ekranu monitora.
Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rozmiar
Ilość

  Obrazy drukujemy ekologicznymi tuszami lateksowymi na bawełnianym płótnie z satynowym połyskiem.

Obraz drukowane i plakaty w ramie są gotowe do powieszenia. Grafiki wymagają samodzielnej oprawy.

  Plakaty są drukowane w jakości GICLEE: rozdzielczość 2400dpi 12 tuszy pigmentowych dających idealne

odwzorowanie koloru o trwałości do 200 lat. Standard GICLEE jest standardem dla muzeów i galerii.

  Realizacja: 7 dni roboczych

Wysyłka za granicę jest możliwa do wybranych krajów UE. W razie wątpliwości proszę o kontakt.

  Kontakt: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Zamówienia można składać także telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu w przypadku wątpliwości, pytań.

Grafiki na ścianę

Współczesna sztuka dostarcza wspaniałe, inspirujące propozycje do aranżacji - grafiki, które mogą być zarówno na papierze, tekturze, szkle czy płótnie. Graficzne wzory tworzone są w sposób tradycyjny lub cyfrowy. Te drugie są dostępne dla szerszego grona, ze względu na atrakcyjną cenę. Sklep grafikiobrazy.pl oferuje grafiki artysty plastyk Renaty Bułkszas Nowak, tworzone głównie w technice digital painting czyli cyfrowej. Obecna technologia pozwala na powielanie wzorów przy małych kosztach. Dzięki temu oferujemy obrazy na wysokim poziomie artystycznym  w przystępnej cenie.

00428
2099-12-31

Opis

JAKOŚĆ DRUKU
• Obrazy i grafiki drukujemy na drukarkach z serii HP LATEX 300, atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification HP Latex Inks. Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach, są całkowicie bezwonne, bezpieczne dla zdrowia.
Rodzaj produktu
• Giclee - wydruk artystyczny profesjonalny posiadający jakość FineArt. Zapraszamy do kontaktu mailowego.
• Grafika (plakat bez ramy) wymaga oprawienia, drukowana jest na profesjonalnym papierze tuszami lateksowymi, całkowicie bezwonnymi, bezpiecznymi dla zdrowia i środowiska.
• Obraz na płótnie bawełnianym canvas najwyższej jakości o wysokiej gramaturze 360 g/m2 z satynowym połyskiem. Płótno naciągnięte jest na sosnową ramę. W dużych rozmiarach jest dodatkowa poprzeczka. Boki są starannie zadrukowane. Nie wymaga oprawy.
Główny kolor
biały
złoty żółty
Dostępne rozmiary
40cm x 30cm
60cm x 40cm
70cm x 50cm
100cm x 70cm
150cm x 100cm

Inni kupili również

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password