Obrazy na ścianę - Obraz martwa natura ze słonecznikami Kwiaty dla Dalego

Obraz martwa natura ze słonecznikami Kwiaty dla Dalego

119,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

Autor: Renata Bułkszas Nowak

Obraz bukiet kwiatów, słoneczników w wazonie Kwiaty dla Dalego (2018) to martwa natura z wiejskimi kwiatami. Wzrok przyciąga stylowa żółć kwiatów, czerwień maków i delikatność chabrów. Kolorystyka jest szlachetna i podkreśla ponadczasowy temat. Dekoracyjny obraz na ścianę do nowoczesnych lub klasycznych wnętrz. Zobacz także inne piękne obrazy kwiaty i obrazy martwa natura.

Obraz bukiet kwiatów -martwa natura kwiaty drukowana na płótnie

  • Malarski obraz artystki plastyk z bukietem kwiatów jest piękny nie tylko dla miłośników sztuki. Motyw słoneczników nawiązuje do słynnego dzieła Vincenta van Gogha.
  • Obraz bukiet kwiatów to dekoracja, która wnosi do wnętrza harmonię i spokój. Z tym obrazem wykreujesz przestrzeń do relaksu, odpoczynku. Sprzyja temu przyjazna kolorystyka i sielski charakter samych kwiatów w bukiecie.
  • Pamiętaj, klasyczny temat kwiatowy jest zawsze modny.
  • Masz możliwość wydruku w kilku rozmiarach, na płótnie i na papierze
  • Drukujemy autorski obraz ekologicznymi pigmentami, całkowicie bezwonnymi, bezpiecznymi dla zdrowia i środowiska.
  • Wydruk na płótnie canvas naciągnięty jest na malarskie krosno. Do większego rozmiaru dodawana jest poprzeczka wzmacniająca. Produkt można przecierać wilgotną szmatką bez detergentów.
  • Uwaga: kolor widoczny na zdjęciu może odrobinę być zmieniony w stosunku do oryginału. Każdy monitor ma swoje indywidualne ustawienia.
  • Możesz go zamówić jako plakat -obraz drukowany na papierze. Wymaga dodatkowej oprawy.

Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rozmiar
Ilość

  Obrazy, grafiki, plakaty na ścianę artystki Renaty Bułkszas Nowak w galerii GRAFIKIOBRAZY.PL

Obraz drukowany na płótnie canvas, plakat w ramie jest gotowy do powieszenia. Grafika wymaga oprawy.

  Wysyłka: 5-7 dni roboczych od chwili wpłynięcia płatności. Nie wystawiamy faktury vat.

Wysyłka za granicę jest możliwa po uzgodnieniu kosztu transportu.

  Kontakt: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Masz pytanie, potrzebujesz porady, chcesz zmienić rozmiar, kolor, sposób oprawy? Skontaktuj się.

Martwe natury w wystroju wnętrz mają swoje szczególne miejsce

Wystrój wnętrz zaczyna się od znalezienia pomysłu. Mamy do wyboru liczne inspiracje przypisane stylom. By dopasować do siebie aranżację, trzeba przemyśleć wszystkie elementy, zaczynając od bazy czyli od ścian i podług. Ważną wskazówką są obrazy. Wiemy jakie lubimy i jakie chcielibyśmy mieć u siebie. Jeżeli lubisz martwe natury to Twoje mieszkanie prawdopodobnie powinno być w stylu klasycznym, rustykalnym lub vintage. Masz jeszcze do wyboru styl romantyczny, prowansalski, grunge, art deco i osławiony glamour, jeżeli się będziesz trzymać buduarowej kolorystyki. 

Sklep grafikiobrazy.pl ma piękne, wyrafinowane martwe natury odpowiednie do wielu stylów wnętrz. Wszystkie są namalowane przez artystę plastyk i reprezentują wysoki poziom artystyczny. Przy wyborze warto uwzględnić przede wszystkim barwy, stylizację i temat. Mogą to być obrazy z kwiatami w wazonach, obrazy z owocami, warzywami, naczyniami, urokliwymi butelkami itd. Nasze martwe natury znajdą Państwo w zakładce kategorii Obrazy martwa natura

00303
2099-12-31

Opis

JAKOŚĆ DRUKU
• Obrazy i grafiki drukujemy na drukarkach z serii HP LATEX 300, atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification HP Latex Inks. Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach, są całkowicie bezwonne, bezpieczne dla zdrowia.
Rodzaj produktu
• Grafika (plakat bez ramy) wymaga oprawienia, drukowana jest na profesjonalnym papierze tuszami lateksowymi, całkowicie bezwonnymi, bezpiecznymi dla zdrowia i środowiska.
• Obraz na płótnie bawełnianym canvas najwyższej jakości o wysokiej gramaturze 360 g/m2 z satynowym połyskiem. Płótno naciągnięte jest na sosnową ramę. W dużych rozmiarach jest dodatkowa poprzeczka. Boki są starannie zadrukowane. Nie wymaga oprawy.
Główny kolor
zielony
Dostępne rozmiary
40cm x 50cm
50cm x 60cm
70cm x 90cm
80cm x 100cm
100cm x 120cm

Inni kupili również

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password