Obrazy na ścianę - Martwa natura obraz Słoneczniki i cytryny

Martwa natura obraz Słoneczniki i cytryny

109,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

Autor: Renata Bułkszas Nowak

Obrazy słoneczniki do salonu, jadalni, restauracji to idealny wybór. Kwiaty obrazy dekorują wnętrza w najpiękniejszy sposób. Obraz dostępny na papierze i na płótnie Słoneczniki i cytryny (18.09.2019) z kolekcji Obrazy słoneczniki zachwyci Cię ciepłym światłem, malarską stylizacją, przepiękną kompozycją. Obraz kolorystycznie dzieli się na dwie części, górna jest świetlista a dolna w kolorach ziemi. Rozsypujące się cytryny sprowadzają światło w strefę niższą. Jesteśmy świadkiem wspaniałego przenikania się jasnych i ciemnych tonów. Słoneczniki w malarstwie to popularny temat. Obraz do salonu Słoneczniki i cytryny się wyróżnia, ma w sobie magię, serce artystki i coś co trudno nazwać słowami. Jeżeli to dostrzegasz to jest to martwa natura  z kwiatami i owocami dla Ciebie. Polecamy obraz z żółtym motywem soneczników i cytryn do wnętrz nowoczesnych i klasycznych.

Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rozmiar
Ilość

  Obrazy, grafiki, plakaty na ścianę artystki Renaty Bułkszas Nowak w galerii GRAFIKIOBRAZY.PL

Obraz drukowany na płótnie canvas, plakat w ramie jest gotowy do powieszenia. Grafika wymaga oprawy.

  Wysyłka: 5-7 dni roboczych od chwili wpłynięcia płatności. Nie wystawiamy faktury vat.

Wysyłka za granicę jest możliwa po uzgodnieniu kosztu transportu.

  Kontakt: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Masz pytanie, potrzebujesz porady, chcesz zmienić rozmiar, kolor, sposób oprawy? Skontaktuj się.

563
2099-01-05

Opis

DESIGN
• Obraz na płótnie lub grafika na ścianę ze szlachetnym, nowoczesnym designem udekoruje wnętrze w każdym stylu. Unikatowe dzieło sztuki wykonanne w najwyższej jakości na najlepszych materiałach.
AUTORSKI OBRAZ GRAFIKA
• Unikatowy obraz/grafika stworzony przez polską artystkę Renatę Bułkszas Nowak ( należy do Związku Polskich Artystów Plastyków) w technice cyfrowej specjalnie na potrzeby druku na płótnie i papierze. Dostępny tylko u nas. Objęty prawami autorskimi.
JAKOŚĆ DRUKU
• Obrazy i grafiki drukujemy na drukarkach z serii HP LATEX 300, atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification HP Latex Inks. Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach, są całkowicie bezwonne, bezpieczne dla zdrowia.
SPOSÓB WYKONANIA OBRAZU
• Zadrukowane 100% bawełniane markowe płótno canvas renomowanego holenderskiego producenta o gramaturze 380 g/m2 o połysku satynowym naciągamy na drewnianą sosnową ramę o grubości 2 cm. Boki są zadrukowane i obraz jest gotowy do powieszenia na ścianę.
CZAS REALIZACJI
• Obrazy, plakaty wysyłamy w 7 dni roboczych. W okresie świątecznym czas może zostać wydłużony. Produkty są zabezpieczane folią bąbelkową, a następnie pakowane w twarde opakowanie kartonowe.
Główny kolor
złoty żółty
Dostępne rozmiary
50cm x 30cm
70cm x 40cm
90cm x 50cm
100cm x 60cm
120cm x 70cm
150cm x 90cm

Inni kupili również

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password