Obrazy na ścianę - Obrazy kwiaty Białe żonkile narcyzy i wiosenne szafirki (wysoki)

Obrazy kwiaty Białe żonkile narcyzy i wiosenne szafirki (wysoki)

129,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

Autor: Renata Bułkszas Nowak

Polecamy serdecznie kwiaty w malarstwie Renaty Bułkszas Nowak. Obraz z wiosennymi kwiatami, z żonkilami, narcyzami i bukietem szafirków wprowadzi do aranżacji świeży powiew i optymizm. Obraz Białe żonkile narcyzy i wiosenne szafirki to piękny obraz do salonu, sypialni, gabinetu i jadalni. Proponujemy go jako grafikę na płótnie (obraz na płótnie kwiaty) lub papierze (plakat kwiaty). Osoby zainteresowane tym obrazem, które nie znalazły dla siebie odpowiedniego rozmiaru w tym miejscu, odsyłamy do poziomego obrazu

Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rozmiar
Ilość

  Obrazy drukujemy ekologicznymi tuszami lateksowymi na bawełnianym płótnie z satynowym połyskiem.

Obraz drukowane i plakaty w ramie są gotowe do powieszenia. Grafiki wymagają samodzielnej oprawy.

  Plakaty są drukowane w jakości GICLEE: rozdzielczość 2400dpi 12 tuszy pigmentowych dających idealne

odwzorowanie koloru o trwałości do 200 lat. Standard GICLEE jest standardem dla muzeów i galerii.

  Realizacja: 7 dni roboczych

Wysyłka za granicę jest możliwa do wybranych krajów UE. W razie wątpliwości proszę o kontakt.

  Kontakt: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Zamówienia można składać także telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu w przypadku wątpliwości, pytań.

 Obrazy kwiaty powieszone na ścianie robią dobre wrażenie na wszystkich i idealnie dopełniają wystrój pomieszczenia. Warto sięgnąć po oryginalne kwiatowe obrazy malowane ręcznie przez polską malarkę i drukowane w najwyższej jakości na płótnie canvas. Obrazy malarzy to elegancka i gustowna propozycja dla osób ceniących malarstwo, sztukę i pięknie urządzone domy, mieszkania.

1027
2092-10-05

Opis

DESIGN
• Obraz na płótnie lub grafika na ścianę ze szlachetnym, nowoczesnym designem udekoruje wnętrze w każdym stylu. Unikatowe dzieło sztuki wykonanne w najwyższej jakości na najlepszych materiałach.
AUTORSKI OBRAZ GRAFIKA
• Unikatowy obraz/grafika stworzony przez polską artystkę Renatę Bułkszas Nowak ( należy do Związku Polskich Artystów Plastyków) w technice cyfrowej specjalnie na potrzeby druku na płótnie i papierze. Dostępny tylko u nas. Objęty prawami autorskimi.
JAKOŚĆ DRUKU
• Obrazy i grafiki drukujemy na drukarkach z serii HP LATEX 300, atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification HP Latex Inks. Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach, są całkowicie bezwonne, bezpieczne dla zdrowia.
SPOSÓB WYKONANIA OBRAZU
• Zadrukowane 100% bawełniane markowe płótno canvas renomowanego holenderskiego producenta o gramaturze 380 g/m2 o połysku satynowym naciągamy na drewnianą sosnową ramę o grubości 2 cm. Boki są zadrukowane i obraz jest gotowy do powieszenia na ścianę.
CZAS REALIZACJI
Obrazy, plakaty wysyłamy w 7 dni roboczych. W okresie świątecznym czas może zostać wydłużony.
Rodzaj produktu
• Grafika (plakat bez ramy) wymaga oprawienia, drukowana jest na profesjonalnym papierze tuszami lateksowymi, całkowicie bezwonnymi, bezpiecznymi dla zdrowia i środowiska.
• Obraz na płótnie bawełnianym canvas najwyższej jakości o wysokiej gramaturze 360 g/m2 z satynowym połyskiem. Płótno naciągnięte jest na sosnową ramę. W dużych rozmiarach jest dodatkowa poprzeczka. Boki są starannie zadrukowane. Nie wymaga oprawy.
Główny kolor
biały
niebieski
szary
zielony
Dostępne rozmiary
40cm x 30cm
80cm x 60cm
120cm x 90cm

Inni kupili również

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password