Obrazy na ścianę - Obrazy wiosenne kwiaty Białe żonkile narcyzy i wiosenne szafirki

Obrazy wiosenne kwiaty Białe żonkile narcyzy i wiosenne szafirki

139,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

Autor: Renata Bułkszas Nowak

 Klasyczny obraz z wiosennymi kwiatami, martwa natura z białymi i niebieskimi kwiatami do dekoracji wnętrz urządzonych z duszą i sercem. Jasny obraz Białe żonkile narcyzy i wiosenne szafirki (2020) z małymi bukietami ogrodowych kwiatów umieszczonych w naczyniach, wazonach. Motyw żonkili, narcyzów na poziomym obrazie prezentuje się szykownie. Obrazy kwiaty to świetny pomysł do aranżacji ścian na przykład w jadalni, kuchni lub salonie.

Uwaga: piękny obraz z wiosennymi kwiatami dostępny jest w naszej galerii także w innych rozmiarach.

Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rozmiar
Ilość

  Obrazy, grafiki, plakaty na ścianę artystki Renaty Bułkszas Nowak w galerii GRAFIKIOBRAZY.PL

Obraz drukowany na płótnie canvas, plakat w ramie jest gotowy do powieszenia. Grafika wymaga oprawy.

  Wysyłka: w ciągu 5-7 dni roboczych

Wysyłka za granicę jest możliwa do wybranych krajów UE. W razie wątpliwości proszę o kontakt.

  Kontakt: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Masz pytanie, potrzebujesz porady, chcesz zmienić rozmiar, kolor, sposób oprawy? Skontaktuj się.

 Obrazy wiosenne kwiaty udekorują wspaniale ściany w domu, pensjonacie lub hotelu. Polecamy obraz Białe żonkile narcyzy i wiosenne szafirki do eleganckich, klasycznych wnętrz, do salonu, jadalni, kuchni i przedpokoju. Wyrafinowana stylizacja obrazu z kwiatami będzie współgrać z tradycyjnymi meblami i naturalnymi tkaninami, poduszkami, zasłonami. Obraz rozświetli aranżację i podkreśli charakter.

01026
2099-02-09

Opis

DESIGN
• Obraz na płótnie lub grafika na ścianę ze szlachetnym, nowoczesnym designem udekoruje wnętrze w każdym stylu. Unikatowe dzieło sztuki wykonanne w najwyższej jakości na najlepszych materiałach.
AUTORSKI OBRAZ GRAFIKA
• Unikatowy obraz/grafika stworzony przez polską artystkę Renatę Bułkszas Nowak ( należy do Związku Polskich Artystów Plastyków) w technice cyfrowej specjalnie na potrzeby druku na płótnie i papierze. Dostępny tylko u nas. Objęty prawami autorskimi.
JAKOŚĆ DRUKU
• Obrazy i grafiki drukujemy na drukarkach z serii HP LATEX 300, atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification HP Latex Inks. Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach, są całkowicie bezwonne, bezpieczne dla zdrowia.
SPOSÓB WYKONANIA OBRAZU
• Zadrukowane 100% bawełniane markowe płótno canvas renomowanego holenderskiego producenta o gramaturze 380 g/m2 o połysku satynowym naciągamy na drewnianą sosnową ramę o grubości 2 cm. Boki są zadrukowane i obraz jest gotowy do powieszenia na ścianę.
CZAS REALIZACJI
• Obrazy, plakaty wysyłamy w 7 dni roboczych. W okresie świątecznym czas może zostać wydłużony. Produkty są zabezpieczane folią bąbelkową, a następnie pakowane w twarde opakowanie kartonowe.
Rodzaj produktu
• Grafika (plakat bez ramy) wymaga oprawienia, drukowana jest na profesjonalnym papierze tuszami lateksowymi, całkowicie bezwonnymi, bezpiecznymi dla zdrowia i środowiska.
• Obraz na płótnie bawełnianym canvas najwyższej jakości o wysokiej gramaturze 360 g/m2 z satynowym połyskiem. Płótno naciągnięte jest na sosnową ramę. W dużych rozmiarach jest dodatkowa poprzeczka. Boki są starannie zadrukowane. Nie wymaga oprawy.
Główny kolor
biały
niebieski
szary
zielony
Dostępne rozmiary
60cm x 40cm
70cm x 50cm
80cm x 50cm
90cm x 60cm
120cm x 80cm

Inni kupili również

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password