Modne obrazy do biura • obrazy do hotelu • grafikiobrazy.pl

Obrazy do biura i hotelu

Autorski sklep galeria grafikiobrazy.pl oferuje obrazy do biura i hotelu, które dopełniają przestrzeń, wnoszą pozytywny ładunek, dobry nastrój, pozwalaja wypocząć lub motywują do działania i inspirują. Wiemy jak niezwykle ważne są odpowiednio dobrane dekoracje w biurze lub hotelu. Każdy wzór umieszczony w pomieszczeniu jest odbierany przez osoby zatrudnione i goszczące. Obrazy w biurze i w hotelu są ważną częścią wystroju.

  • Nasze obrazy charakteryzują się przyjaznym designem i neutralnością. W kolekcji Obrazy do biura i hotelu znajdują się propozycje grafik obrazów artystycznych do każdego rodzaju wnętrza. Można znaleźć przyciągające uwagę obrazy kwiatowe, kompozycje realistyczne i geometryzujące i kwiaty abstrakcje idealne niemal dla każdej firmy.
  • Dla modernistycznych pomieszczeń firmowych proponujemy abstrakcje kolorystyczne, geometryczne, przestrzenne, obrazy 3d, które ożywiają pomieszczenia biurowe i sprzyjają kreatywności, dynamice pracy.
  • Do firm gdzie kolor nie jest atutem, jest zbędny, polecamy grafiki do biura czarno białe. Obrazy utrzymane w szarościach równie doskonale spełniają swoje zadanie, inspirują, uruchamiają wyobraźnię i podkreślają charakter firmy.
  • Obok obrazów do biura polecamy plakaty do biura. Jeżeli spodobał się Państwu obraz, który proponujemy na płótnie a lepszy byłby plakat to z przyjemnością wydrukujemy wzór na papierze. Prosimy tylko o kontakt mailem (renata.bulkszas@gmail.com), podanie rozmiaru. Wyślemy wycenę a po zaakceptowaniu wykonamy plakat do biura.
  • Do klasycznych wnętrz hotelowych mamy relaksujące pejzaże. Pozwalają oczom odpocząć, odprężyć się szarym komórkom. Dają poczucie przestrzeni. Pasowe kompozycje wody na obrazach wyciszają, zmniejszają napięcie gałek ocznych, ze względu na równomierne rozłożenie akcentów kolorystycznych. Osoby lubiące sztukę syntetyczną znajdą dla siebie grafiki wody w artystycznym uproszczeniu.

Dbamy by nasze nowoczesne obrazy do biura i hotelu były postrzegane pozytywnie przez pracowników, klientów i gości. Możesz nam zaufać jeżeli chodzi o wystrój. Znamy się na dekoracjach do biura i hotelu i z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania (renata.bulkszas@gmail.com).

Jak urządzić biuro? - nowoczesne obrazy do biura

Dobrze zaaranżowane biuro jest narzędziem pracy. Równowaga w biurze to harmonia we wnętrzu. Nie trzeba nikogo przekonywać jak ważny jest image, pierwsze wrażenie. Wystrój biura mówi o wyczuciu smaku i profesjonalnej postawie. Dodatkowo przyjazna przestrzeń sprzyja miłej atmosferze, wydajności pracy. Przestrzeń biurowa odzwierciedla osobowość ludzi ich prywatne zamiłowania i zachowania biznesowe. Dekoracje w biurze są ważną częścią aranżacji. Do przestrzeni biurowej pasują obrazy o uniwersalnym przekazie, powszechnie uznawane za pozytywne. Nasze nowoczesne obrazy do biura są drukowane na różnym materiale. Najczęściej są wybierane przez klientów obrazy na płótnie nawiązujące splotem, fakturą do dobrej tradycji malarstwa warsztatowego (nie wymagają oprawy bo boki są starannie zadrukowane) i plakaty do biura drukowane na papierze, oprawiane w ramę ze szkłem lub akrylem. Szkło pięknie gra w świetle dziennym i sztucznym ale z drugiej strony refleksy zakłócają patrzenie na grafikę. Jest to ważne ze względu na długie godziny pracy w biurze.

Jakie obrazy do biura?

Obrazy w biurze poza dekoracyjną funkcją mają siłę marketingową. Można ich użyć w sali konferencyjnej, w recepcji czy holu głównym. Dobrze wyeksponowany obraz o pozytywnym ładunku emocjonalnym może być kojarzony z firmą.

Inspirujące obrazy do biura:

  • pejzaże - pozwalają odpocząć, przenieść się daleko myślami, uruchamiają wyobraźnię
  • abstrakcje - uruchamiają wrażliwość i otwarte, kreatywne myślenie
  • grafiki czarno białe - trafnie wykorzystują współczesny design w tworzeniu wizerunku
  • obrazy z kwiatami - wnoszą pierwiastek wrażliwości, delikatności do przestrzeni biznesu, ostrych reguł

Dekoracje do biura - obrazy do biura krajobrazy

Obrazy do biura krajobrazy czyli obrazy z pejzażami odgrywają w wystroju biura kluczową rolę. Kontakt z nimi ma działanie terapeutyczne. Pracujemy w zamkniętych czterech ścianach i brakuje nam kontaktu z naturą. Człowiek od zawsze ma szczególny związek z przyrodą i czerpie z niej siłę, energię. Ma potrzebę przestrzeni.  Gdy ją realizuje to czuje się wolny i szczęśliwy. Stąd w biurowcach są duże przeszklenia. Z jednej strony naturalne światło pobudza do pracy, z drugiej szerszy widok daje  psychiczną niezależność. Nie jesteśmy niewolnikami w pracy i mamy  motywację do działania. Obrazy na ścianę do biura z motywami natury stworzą nam iluzję kontaktu z otoczeniem

Rozciągające się widoki aż po horyzont, krajobrazy uchwycone w grafikach, pełne niuansów, przecierek, dynamicznych zwrotów akcji są balsamem dla wzroku i ciszą dla umysłu. W wolnej chwili przyciągną uwagę, pozwolą podążyć wyobraźni nieznanymi szlakami. Magii nie ma końca, każdego dnia ten sam pejzaż na obrazie wygląda inaczej przykryty cieniutką warstwą ludzkich emocji. Oferowane obrazy do biura i plakaty do biura z widokami to absolutnie niezbędne dekoracje w przestrzeni biurowej. A im są bardziej syntetyczne to lepiej. Umysł kocha niedopowiedzenia. Uogólnienia to wyzwanie dla szarych komórek. Powstaną nowe połączenia pomiędzy neuronami a osoba kontemplująca poczuje się lepiej.

Opinia eksperta:

W miejscu pracy czasami brakuje energii. Zarówno w biurze jak i w gabinecie, małym czy dużym, warto posiłkować się obrazami.

 Doskonałym pomysłem jest stworzenie na firmowych korytarzach wystawy z obrazami. Ekspozycja może nawiązywać do profilu firmy albo i nie. Można wybrać temat lub powiesić obrazy w jednym kolorze.

W domowym biurze urządzonym w salonie lub sypialni również należy pamiętać o obrazach. Mają wyjątkowe zadanie do spełnienia w tej strefie, sprzyjają kreatywności i niwelują napięcie.

Jest 129 produktów.

Pokazano 1-15 z 129 pozycji

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password