Obrazy zwierząt - Obraz flaming na ścianę Flaming spacer

Obraz flaming na ścianę Flaming spacer

139,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

Autor: Renata Bułkszas Nowak

Obraz flaming na ścianę Flaming spacer to elegancka grafika na szarym tle, drukowana ekologicznymi pigmentami w najwyższej, cyfrowej jakości na płótnie lub papierze. Przedstawia spacerującego po płytkiej wodzie flaminga przy zachodzie słońca. Obraz jest w modnym koralowym kolorze. Ozdobi wnętrze i doda mu blasku nowoczesności, świeżości. Wspaniały obraz na płótnie z motywem zwierzęcym zarówno do biura, hotelu jak i do domu. Można powiesić go w salonie industrialnym lub romantycznej sypialni. Obrazy zwierząt są pozytywnie i miło przyjmowane przez wszystkie osoby.

Wśród zdjęć są propozycje powieszenia tego obrazu obok innych naszych dekoracji ściennych. Polecamy tworzenie indywidualnych zestawów. Dzięki temu Państwa aranżacja stanie się wyjątkowa!

Zapraszamy do naszej kategorii Plakaty w ramie. Znajdą Państwo ten obraz w wersji plakatu w ramie.

Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rozmiar
Ilość

  Obrazy, grafiki, plakaty na ścianę artystki Renaty Bułkszas Nowak w galerii GRAFIKIOBRAZY.PL

Obraz drukowany na płótnie canvas, plakat w ramie jest gotowy do powieszenia. Grafika wymaga oprawy.

  Wysyłka: 3-5 dni roboczych od chwili wpłynięcia płatności. Nie wystawiamy faktury vat.

Wysyłka za granicę jest możliwa po uzgodnieniu kosztu transportu.

  Kontakt: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Masz pytanie, potrzebujesz porady, chcesz zmienić rozmiar, kolor, sposób oprawy? Skontaktuj się.

00505
2099-12-31

Opis

DESIGN
• Obraz na płótnie lub grafika na ścianę ze szlachetnym, nowoczesnym designem udekoruje wnętrze w każdym stylu. Unikatowe dzieło sztuki wykonanne w najwyższej jakości na najlepszych materiałach.
AUTORSKI OBRAZ GRAFIKA
• Unikatowy obraz/grafika stworzony przez polską artystkę Renatę Bułkszas Nowak ( należy do Związku Polskich Artystów Plastyków) w technice cyfrowej specjalnie na potrzeby druku na płótnie i papierze. Dostępny tylko u nas. Objęty prawami autorskimi.
JAKOŚĆ DRUKU
• Obrazy i grafiki drukujemy na drukarkach z serii HP LATEX 300, atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification HP Latex Inks. Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach, są całkowicie bezwonne, bezpieczne dla zdrowia.
SPOSÓB WYKONANIA OBRAZU
• Zadrukowane 100% bawełniane markowe płótno canvas renomowanego holenderskiego producenta o gramaturze 380 g/m2 o połysku satynowym naciągamy na drewnianą sosnową ramę o grubości 2 cm. Boki są zadrukowane i obraz jest gotowy do powieszenia na ścianę.
CZAS REALIZACJI
• Obrazy i grafiki wysyłamy średnio 3-4 dni robocze od zaksięgowania wpłaty, jednak regulaminowo jest to do 7 dni roboczych. Na czas transportu produkty są zabezpieczane folią bąbelkową, a następnie pakowane w twarde opakowanie kartonowe.
Rodzaj produktu
• Grafika (plakat bez ramy) wymaga oprawienia, drukowana jest na profesjonalnym papierze tuszami lateksowymi, całkowicie bezwonnymi, bezpiecznymi dla zdrowia i środowiska.
• Obraz na płótnie bawełnianym canvas najwyższej jakości o wysokiej gramaturze 360 g/m2 z satynowym połyskiem. Płótno naciągnięte jest na sosnową ramę. W dużych rozmiarach jest dodatkowa poprzeczka. Boki są starannie zadrukowane. Nie wymaga oprawy.
Główny kolor
czarny
pomarańczowy
różowy
szary
Dostępne rozmiary
40cm x 60cm
60cm x 90 cm
80cm x 120cm

Inni kupili również

Powiązane produkty (Jest 20 innych produktów w tej kategorii)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password