Obrazy na ścianę - Białe kwiaty obraz Bukiet białych kwiatów

Białe kwiaty obraz Bukiet białych kwiatów

279,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

Autor: Renata Bułkszas Nowak

 Obraz z białymi kwiatami z kolekcji Obrazy kwiaty w sielankowej, relaksującej stylizacji. Romantyczny obraz Bukiet białych kwiatów powieszony na ścianie wprowadzi radosny nastrój do pomieszczenia. Obraz do salonu, wystroju sypialni lub jadalni w świeżej, wiosennej kolorystyce rozjaśni aranżację i stworzy przestrzeń odpowiednią do relaksu. Soczysta zieleń podbija biel kwiatów i przyciąga uwagę. Piękny obraz z kwiatami dostępny jest w wielu rozmiarach na płótnie i na papierze. Jeżeli chcą Państwo więcej opcji rozmiarów, to proszę kliknąć tutaj.

Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rozmiar
Ilość

  Obrazy: ekologiczne tusze lateksowe, markowe bawełniane płótno renomowany holenderski producent

Piękny satynowy połysk płótna o gramaturze 380 g. Obrazy i plakaty w ramie są gotowe do powieszenia

  Plakaty są drukowane w jakości GICLEE: rozdzielczość 2400dpi 12 tuszy pigmentowych dających idealne

odwzorowanie koloru o trwałości do 200 lat. Standard GICLEE jest standardem dla muzeów i galerii.

  Realizacja: 7 dni roboczych

Wysyłka za granicę jest możliwa do wybranych krajów UE. W razie wątpliwości proszę o kontakt.

  Kontakt: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Zamówienia można składać także telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu w przypadku wątpliwości, pytań.

Obrazy malowane ręcznie z białymi kwiatami powieszone na ścianie wnoszą do aranżacji elegancję i szyk. Kolor biały kojarzy się niemal wszystkim z dobrym gustem i smakiem. Dekorowanie ścian obrazami kwiatowymi  z białymi różami, stokrotkami, piwoniami, narcyzami, lub hortensjami ma w sobie bardzo duży potencjał. Obraz Bukiet białych kwiatów artystka namalowała ręcznie w programie graficznym. Dzięki temu dostępny jest w wielu rozmiarach jako plakat (grafika na papierze) lub obraz drukowany na płótnie.

00803
2099-12-31

Opis

DESIGN
• Obraz na płótnie lub grafika na ścianę ze szlachetnym, nowoczesnym designem udekoruje wnętrze w każdym stylu. Unikatowe dzieło sztuki wykonanne w najwyższej jakości na najlepszych materiałach.
AUTORSKI OBRAZ GRAFIKA
• Unikatowy obraz/grafika stworzony przez polską artystkę Renatę Bułkszas Nowak ( należy do Związku Polskich Artystów Plastyków) w technice cyfrowej specjalnie na potrzeby druku na płótnie i papierze. Dostępny tylko u nas. Objęty prawami autorskimi.
JAKOŚĆ DRUKU
• Obrazy i grafiki drukujemy na drukarkach z serii HP LATEX 300, atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification HP Latex Inks. Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach, są całkowicie bezwonne, bezpieczne dla zdrowia.
SPOSÓB WYKONANIA OBRAZU
• Zadrukowane 100% bawełniane markowe płótno canvas renomowanego holenderskiego producenta o gramaturze 380 g/m2 o połysku satynowym naciągamy na drewnianą sosnową ramę o grubości 2 cm. Boki są zadrukowane i obraz jest gotowy do powieszenia na ścianę.
CZAS REALIZACJI
Obrazy, plakaty wysyłamy w 7 dni roboczych. W okresie świątecznym czas może zostać wydłużony.
Rodzaj produktu
• Grafika (plakat bez ramy) wymaga oprawienia, drukowana jest na profesjonalnym papierze tuszami lateksowymi, całkowicie bezwonnymi, bezpiecznymi dla zdrowia i środowiska.
• Obraz na płótnie bawełnianym canvas najwyższej jakości o wysokiej gramaturze 360 g/m2 z satynowym połyskiem. Płótno naciągnięte jest na sosnową ramę. W dużych rozmiarach jest dodatkowa poprzeczka. Boki są starannie zadrukowane. Nie wymaga oprawy.
Główny kolor
biały
szary
zielony
Dostępne rozmiary
40cm x 30cm
60cm x 40cm
70cm x 50cm
80cm x 50cm
90cm x 60cm
120cm x 80cm
150cm x 100cm

Inni kupili również

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password