• Tylko online
Obrazy na ścianę - Obrazy akty z kobietami Akt na białym tle

Obrazy akty z kobietami Akt na białym tle

99,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

Autor: Renata Bułkszas Nowak

Akt na białym tle (2020) to pionowa dekoracja ścienna do sypialni, salonu przedstawiająca zmysłową kobietę stojącą tyłem. Zachwyca artystyczną stylizacją i naturalną, elegncką kolorystyką. Odpowiedni obraz akt do wnętrz industrialnych, skandynawskich, prowansalskich, minimalistycznych. Powieszony w sypialni urządzonej w stylu nowojorskim, glamour lub klasycznym będzie zachwycał latami. Mogą Państwo zamówić obraz na płótnie canvas lub plakat akt. Akt na białym tle dostępny jest w wielu rozmiarach.

Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rozmiar
Ilość

  Obrazy, grafiki, plakaty na ścianę artystki Renaty Bułkszas Nowak w galerii GRAFIKIOBRAZY.PL

Obraz drukowany na płótnie canvas, plakat w ramie jest gotowy do powieszenia. Grafika wymaga oprawy.

  Wysyłka: 5-7 dni roboczych od chwili wpłynięcia płatności. Nie wystawiamy faktury vat.

Wysyłka za granicę jest możliwa po uzgodnieniu kosztu transportu.

  Kontakt: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Masz pytanie, potrzebujesz porady, chcesz zmienić rozmiar, kolor, sposób oprawy? Skontaktuj się.

00763
2099-12-31

Opis

DESIGN
• Obraz na płótnie lub grafika na ścianę ze szlachetnym, nowoczesnym designem udekoruje wnętrze w każdym stylu. Unikatowe dzieło sztuki wykonanne w najwyższej jakości na najlepszych materiałach.
JAKOŚĆ DRUKU
• Obrazy i grafiki drukujemy na drukarkach z serii HP LATEX 300, atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification HP Latex Inks. Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach, są całkowicie bezwonne, bezpieczne dla zdrowia.
SPOSÓB WYKONANIA OBRAZU
• Zadrukowane 100% bawełniane markowe płótno canvas renomowanego holenderskiego producenta o gramaturze 380 g/m2 o połysku satynowym naciągamy na drewnianą sosnową ramę o grubości 2 cm. Boki są zadrukowane i obraz jest gotowy do powieszenia na ścianę.
CZAS REALIZACJI
• Obrazy, plakaty wysyłamy w 7 dni roboczych. W okresie świątecznym czas może zostać wydłużony. Produkty są zabezpieczane folią bąbelkową, a następnie pakowane w twarde opakowanie kartonowe.
Rodzaj produktu
• Grafika (plakat bez ramy) wymaga oprawienia, drukowana jest na profesjonalnym papierze tuszami lateksowymi, całkowicie bezwonnymi, bezpiecznymi dla zdrowia i środowiska.
• Obraz na płótnie bawełnianym canvas najwyższej jakości o wysokiej gramaturze 360 g/m2 z satynowym połyskiem. Płótno naciągnięte jest na sosnową ramę. W dużych rozmiarach jest dodatkowa poprzeczka. Boki są starannie zadrukowane. Nie wymaga oprawy.
Główny kolor
biały
czarny
szary
złoty żółty
Dostępne rozmiary
30cm x 50cm
40cm x 60cm
50cm x 80cm
60cm x 90 cm
80cm x 120cm
150cm x 100cm

Inni kupili również

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password