Obrazy na ścianę - Obraz na ścianę Maki (1-częściowy) szeroki

Obraz na ścianę Maki (1-częściowy) szeroki

99,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

Autor: Renata Bułkszas Nowak

Piękny, realistyczny obraz na płótnie Maki z naszej kolekcji Obrazy kwiaty urzeka stylem, klimatem i kolorystyką. Czerwone maki w romantycznym towarzystwie rumianków umieszczone w wazonie z rysunkiem twarzy wyglądają jak olbrzymi folkowy wianek. Stylizacja podkreślona jest letnim światłem wędrującym po martwej naturze. Wspaniały, klasyczny obraz z urzekającymi kwiatami na tarasie spodoba się miłośnikom malarstwa i eleganckich dekoracji.

Malarstwo realistyczne do nowoczesnego wnętrza: salonu, sypialni, gabinetu i kawiarni

Obraz Maki namalowany przez artystę Renatę Bułkszas Nowak doskonale pokazuje związek malarstwa współczesnego ze sztuką poprzednich pokoleń. Kwiatowa martwa natura wykerowana w technice digital painting opiera się na tradycyjnym warsztacie malarskim, na malarskich pociągnięciach pędzla, plamach koloru, kontraście i talencie autora. Malarstwo współczesne to nie tylko abstrakcje, prace eksperymentalne, nowe środki wyrazu. To także całe nasze dziedzictwo, które przemawia w pracach obecnych autorów. Postimpresjonistyczny obraz Maki gra skojarzeniami, przywołuje ciepłe wspomnienia i otwiera serca. Galeria grafikiobrazy.pl pleca go do salonu, sypialni, jadalni lub kuchni. Ciekawy obraz do wystroju pensjonatu, hotelu, gabinetu, kawiarni lub stylowej restauracji.

Obraz na płótnie Maki - dekoracja ścienna z wiejskim kwiatami w wazonie

  • Obraz na płótnie canvas z dekoracyjnym motywem kwiatowym.
  • Wydruk przy użyciu ekologicznych, lateksowych pigmentów, odpowiednich dla zdrowia. Polecany do wnętrz mieszkalnych i publicznych.
  • Satynowy połysk płótna wygląda elegancko i wspiera ekspresję barw, detali.
  • Zadrukowane boki zwalniają z obowiązku oprawy.
  • Stworzony w technice cyfrowej dostępny jest na zamówienie w wielu formatach. Każdy wydruk idealnie oddaje kreację twórcy.
  • Dostarczony obraz może delikatnie różnić się odcieniem od pokazanych zdjęć ze względu na wybrane ustawienia monitora.

Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rozmiar
Ilość

  Obrazy, grafiki, plakaty na ścianę artystki Renaty Bułkszas Nowak w galerii GRAFIKIOBRAZY.PL

Obraz drukowany na płótnie canvas, plakat w ramie jest gotowy do powieszenia. Grafika wymaga oprawy.

  Wysyłka: w ciągu 5-7 dni roboczych

Wysyłka za granicę jest możliwa do wybranych krajów UE. W razie wątpliwości proszę o kontakt.

  Kontakt: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Masz pytanie, potrzebujesz porady, chcesz zmienić rozmiar, kolor, sposób oprawy? Skontaktuj się.

Malarstwo - obraz Maki

Natura jest dla artystki Renaty Bułkszas Nowak największym natchnieniem. Z niej czerpie inspirację i w oparciu o jej dary tworzy kolejne, unikatowe obrazy a jej malarstwo wchodzi na kolejne etapy. W obrazie Maki widzimy niepowtarzalny, wypracowywany latami, styl artystki. Bawi się kompozycją, kontrastem, światłem, kolorem. Prezentowane maki w wazonie należą do najciekawszych obrazów w ofercie sklepu grafikiobrazy.pl

00528
2099-12-31

Opis

DESIGN
• Obraz na płótnie lub grafika na ścianę ze szlachetnym, nowoczesnym designem udekoruje wnętrze w każdym stylu. Unikatowe dzieło sztuki wykonanne w najwyższej jakości na najlepszych materiałach.
AUTORSKI OBRAZ GRAFIKA
• Unikatowy obraz/grafika stworzony przez polską artystkę Renatę Bułkszas Nowak ( należy do Związku Polskich Artystów Plastyków) w technice cyfrowej specjalnie na potrzeby druku na płótnie i papierze. Dostępny tylko u nas. Objęty prawami autorskimi.
JAKOŚĆ DRUKU
• Obrazy i grafiki drukujemy na drukarkach z serii HP LATEX 300, atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification HP Latex Inks. Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach, są całkowicie bezwonne, bezpieczne dla zdrowia.
SPOSÓB WYKONANIA OBRAZU
• Zadrukowane 100% bawełniane markowe płótno canvas renomowanego holenderskiego producenta o gramaturze 380 g/m2 o połysku satynowym naciągamy na drewnianą sosnową ramę o grubości 2 cm. Boki są zadrukowane i obraz jest gotowy do powieszenia na ścianę.
CZAS REALIZACJI
• Obrazy, plakaty wysyłamy w 7 dni roboczych. W okresie świątecznym czas może zostać wydłużony. Produkty są zabezpieczane folią bąbelkową, a następnie pakowane w twarde opakowanie kartonowe.
Rodzaj produktu
• Grafika (plakat bez ramy) wymaga oprawienia, drukowana jest na profesjonalnym papierze tuszami lateksowymi, całkowicie bezwonnymi, bezpiecznymi dla zdrowia i środowiska.
• Obraz na płótnie bawełnianym canvas najwyższej jakości o wysokiej gramaturze 360 g/m2 z satynowym połyskiem. Płótno naciągnięte jest na sosnową ramę. W dużych rozmiarach jest dodatkowa poprzeczka. Boki są starannie zadrukowane. Nie wymaga oprawy.
Główny kolor
biały
czerwony
niebieski
Dostępne rozmiary
40cm x 30cm
50cm x 40cm
70cm x 50cm
80cm x 60cm
90cm x 70cm
120cm x 90cm

Inni kupili również

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password