Obrazy na ścianę - Obraz na płótnie Namiętny pocałunek, styl romantyczny

Obraz na płótnie Namiętny pocałunek, styl romantyczny

109,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

Autor: Renata Bułkszas Nowak

Dekoracyjny obraz do sypialni Namiętny pocałunek (2019) w stylizacji art deco przedstawia kobietę w objęciach mężczyzny. Piękne, delikatne, złociste światło na skórze kobiety przyciąga wzrok widza i pobudza wyobraźnię. Twarz mężczyzny pozostaje w drugim planie za sprawą cienia. Obraz z pocałunkiem doda elegancji, stylu aranżacji. Dyskretna kolorystyka, zgaszone, stonowane barwy wyróżniają tę pracę spośród innych. Obraz pocałunek jest doskonały do klasycznych wnętrz, ceniących ponadczasowość i do nowoczesnych apartamentów.

Autorski obraz artystyczny drukujemy na płótnie canvas. Boki są także zadrukowane. Obraz nie musi być oprawiany i jest gotowy do powieszenia. Mogą też Państwo zamówić Namiętny pocałunek w wersji plakatu (grafika drukowana na papierze).

Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rozmiar
Ilość

  Obrazy, grafiki, plakaty na ścianę artystki Renaty Bułkszas Nowak w galerii GRAFIKIOBRAZY.PL

Obraz drukowany na płótnie canvas, plakat w ramie jest gotowy do powieszenia. Grafika wymaga oprawy.

  Wysyłka: 5-7 dni roboczych od chwili wpłynięcia płatności. Nie wystawiamy faktury vat.

Wysyłka za granicę jest możliwa po uzgodnieniu kosztu transportu.

  Kontakt: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Masz pytanie, potrzebujesz porady, chcesz zmienić rozmiar, kolor, sposób oprawy? Skontaktuj się.

Modne obrazy do salonu

Wśród wielu propozycji do salonu obrazy przedstawiające pocałunek są oceniane wysoko a może najwyżej. Wielu znanych malarzy podnosiło w swoich pracach ten temat. Ich urok jest ponadczasowy, bo kto nie wzdycha do miłości i za nią nie tęskni. Są uniwersalne w treści i wpisują się z łatwością w klimat aranżacji. Na przestrzeni lat siła ich oddziaływania nie słabnie i są bez wątpienia modne.

Sklep grafikiobrazy.pl ma w ofercie obrazy z tym tematem. Miłośnicy minimalistycznego stylu, szarego wykończenia docenią czarno-białe obrazy (nowoczesny obraz Pocałunek). Poszukiwacze dekoracji w stylu art deco, glamour znają unikatowe obrazy, przesycone światłem (obraz Pasja, obraz Namiętny pocałunek).

00434
2099-01-02

Opis

DESIGN
• Obraz na płótnie lub grafika na ścianę ze szlachetnym, nowoczesnym designem udekoruje wnętrze w każdym stylu. Unikatowe dzieło sztuki wykonanne w najwyższej jakości na najlepszych materiałach.
AUTORSKI OBRAZ GRAFIKA
• Unikatowy obraz/grafika stworzony przez polską artystkę Renatę Bułkszas Nowak ( należy do Związku Polskich Artystów Plastyków) w technice cyfrowej specjalnie na potrzeby druku na płótnie i papierze. Dostępny tylko u nas. Objęty prawami autorskimi.
JAKOŚĆ DRUKU
• Obrazy i grafiki drukujemy na drukarkach z serii HP LATEX 300, atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification HP Latex Inks. Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach, są całkowicie bezwonne, bezpieczne dla zdrowia.
SPOSÓB WYKONANIA OBRAZU
• Zadrukowane 100% bawełniane markowe płótno canvas renomowanego holenderskiego producenta o gramaturze 380 g/m2 o połysku satynowym naciągamy na drewnianą sosnową ramę o grubości 2 cm. Boki są zadrukowane i obraz jest gotowy do powieszenia na ścianę.
CZAS REALIZACJI
• Obrazy, plakaty wysyłamy w 7 dni roboczych. W okresie świątecznym czas może zostać wydłużony. Produkty są zabezpieczane folią bąbelkową, a następnie pakowane w twarde opakowanie kartonowe.
Rodzaj produktu
• Grafika (plakat bez ramy) wymaga oprawienia, drukowana jest na profesjonalnym papierze tuszami lateksowymi, całkowicie bezwonnymi, bezpiecznymi dla zdrowia i środowiska.
• Obraz na płótnie bawełnianym canvas najwyższej jakości o wysokiej gramaturze 360 g/m2 z satynowym połyskiem. Płótno naciągnięte jest na sosnową ramę. W dużych rozmiarach jest dodatkowa poprzeczka. Boki są starannie zadrukowane. Nie wymaga oprawy.
Główny kolor
beżowy kremowy ecru
biały
brązowy
czarny
Dostępne rozmiary
40cm x 30cm
60cm x 40cm
90cm x 60cm
120cm x 80cm
150cm x 100cm

Inni kupili również

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password