Obrazy na ścianę - Obrazy brudny róż Portret Marilyn Monroe

Obrazy brudny róż Portret Marilyn Monroe

154,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

 Autor: Renata Bułkszas Nowak

Intrygujący Portret Marilyn Monroe (2018) na pastelowym tle. Doskonały obraz lub plakat w ujmującej stylizacji do minimalistycznych wnętrz utrzymanych w szarościach, do mieszkań skandynawskich i urządzonych w stylu romantycznym. Za sprawą eleganckiej kolorystyki przede wszystkim polecamy go do salonu glamour i aranżacji w stylu nowojorskim. Portret Marilyn Monroe warto oprawić w ramy ozdobne pasujące do całego wystroju. Unikatowy wzór proponujemy na płótnie bawełnianym lub profesjonalnym papierze.

Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rozmiar
Ilość

  Obrazy: ekologiczne tusze lateksowe, markowe bawełniane płótno renomowany holenderski producent

Piękny satynowy połysk płótna o gramaturze 380 g. Obrazy i plakaty w ramie są gotowe do powieszenia

  Plakaty są drukowane w jakości GICLEE: rozdzielczość 2400dpi 12 tuszy pigmentowych dających idealne

odwzorowanie koloru o trwałości do 200 lat. Standard GICLEE jest standardem dla muzeów i galerii.

  Realizacja: 7 dni roboczych

Wysyłka za granicę jest możliwa do wybranych krajów UE. W razie wątpliwości proszę o kontakt.

  Kontakt: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Zamówienia można składać także telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu w przypadku wątpliwości, pytań.

Obrazy Marilyn Monroe

Marilyn Monroe,  znana aktorka, piosenkarka, seksbomba, muza artystów, fascynuje i wciąż intryguje. Jej gwiazda wciąż świeci jasno fascynując tysiące fanów na całym świecie. Mimo upływu lat ta tajemnicza kobieta o burzliwym, tragicznym życiu inspiruje powstawanie  różnego rodzaju dzieł. Grafiki, obrazy trafiają do domów kolekcjonerów ale nie tylko. Najbardziej znane obrazy z gwiazdą kojarzone są ze sztuka pop. Wszyscy chyba znają serię portretów Marilyn Monroe Andy`ego Warhola.

Sklep grafikiobrazy.pl ma do zaoferowania spora ilość unikatowych obrazów z Marilyn Monroe w różnorodnej stylizacji i kolorystyce. Bogata oferta zadowoli miłośników pop artu, minimalizmu, modnego modernizmu.

00237
2099-12-31

Opis

DESIGN
• Obraz na płótnie lub grafika na ścianę ze szlachetnym, nowoczesnym designem udekoruje wnętrze w każdym stylu. Unikatowe dzieło sztuki wykonanne w najwyższej jakości na najlepszych materiałach.
AUTORSKI OBRAZ GRAFIKA
• Unikatowy obraz/grafika stworzony przez polską artystkę Renatę Bułkszas Nowak ( należy do Związku Polskich Artystów Plastyków) w technice cyfrowej specjalnie na potrzeby druku na płótnie i papierze. Dostępny tylko u nas. Objęty prawami autorskimi.
JAKOŚĆ DRUKU
• Obrazy i grafiki drukujemy na drukarkach z serii HP LATEX 300, atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification HP Latex Inks. Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach, są całkowicie bezwonne, bezpieczne dla zdrowia.
SPOSÓB WYKONANIA OBRAZU
• Zadrukowane 100% bawełniane markowe płótno canvas renomowanego holenderskiego producenta o gramaturze 380 g/m2 o połysku satynowym naciągamy na drewnianą sosnową ramę o grubości 2 cm. Boki są zadrukowane i obraz jest gotowy do powieszenia na ścianę.
CZAS REALIZACJI
Obrazy, plakaty wysyłamy w 7 dni roboczych. W okresie świątecznym czas może zostać wydłużony.
Rodzaj produktu
• Grafika (plakat bez ramy) wymaga oprawienia, drukowana jest na profesjonalnym papierze tuszami lateksowymi, całkowicie bezwonnymi, bezpiecznymi dla zdrowia i środowiska.
• Obraz na płótnie bawełnianym canvas najwyższej jakości o wysokiej gramaturze 360 g/m2 z satynowym połyskiem. Płótno naciągnięte jest na sosnową ramę. W dużych rozmiarach jest dodatkowa poprzeczka. Boki są starannie zadrukowane. Nie wymaga oprawy.
Główny kolor
różowy
Dostępne rozmiary
60cm x 70cm
70cm x 80cm
80cm x 90cm

Inni kupili również

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password