Obrazy na ścianę - Obraz abstrakcyjny Tulipany i kolory (1-częściowy) szeroki

Obraz abstrakcyjny Tulipany i kolory (1-częściowy) szeroki

99,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

Autor: Renata Bułkszas Nowak

Ciekawy obraz z kolekcji Obrazy tulipany Obraz Tulipany i kolory (2019) to abstrakcja kwiatowa nawiązująca do ekspresyjnej kolorystyki wiosennych kwiatów. Linia kwiatów gubi się w barwnych plamach. Brak dosłowności sprawia, że jest to propozycja do odważnych, modernistycznych apartamentów i mieszkań. Obraz zyska na szlachetności, gdy wyeksponujemy go na ścianie w neutralnym kolorze. 

Obrazy na płótnie do dekoracji do salonu, nowoczesnej sypialni i przestronnej jadalni

  • Ciekawa dekoracja do salonu. Do powieszenia nad kanapą, komodą, nad kominkiem lub do wyeksponowania na półce, biurku lub niskiej szafce.
  • Szczególnie polecany jako wydruk w dużych rozmiarach. Duży obraz w salonie zawsze postrzegany jest jako bardziej nowoczesny niż mały.
  • Graficzna stylizacja kwiatów w obrazie artysty plastyk podkreśli modernistyczny charakter wnętrza.
  • Kreacja idąca w kierunku sztuki abstrakcyjnej polecana jest do dużych obiektów, do hoteli, salonów spa, restauracji, sal konferencyjnych, biur, przestrzennych korytarzy.

Polecamy drukowane grafiki do salonu, otaczaj się pięknym wzornictwem

  • Grafika digital painting artysty plastyk dedykowana do nowoczesnego salonu.
  • Stworzona cyfrowo jest dostępna w wielu poszukiwanych rozmiarach zarówno na płótnie, jak i papierze.
  • Stylizacja graficzna zgodna z trendami wnętrzarskimi.

Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rozmiar
Ilość

  Obrazy, grafiki, plakaty na ścianę artystki Renaty Bułkszas Nowak w galerii GRAFIKIOBRAZY.PL

Obraz drukowany na płótnie canvas, plakat w ramie jest gotowy do powieszenia. Grafika wymaga oprawy.

  Wysyłka: w ciągu 5-7 dni roboczych

Wysyłka za granicę jest możliwa do wybranych krajów UE. W razie wątpliwości proszę o kontakt.

  Kontakt: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Masz pytanie, potrzebujesz porady, chcesz zmienić rozmiar, kolor, sposób oprawy? Skontaktuj się.

Obrazy kwiaty w mieszkaniu urządzonym klasycznie i nowocześnie.

Wszyscy lubimy obecność kwiatów w domu. Często ustawiamy wazon z kwiatami w centralnym miejscu mieszkania, na stole lub cieszymy się kolekcją kwiatów na parapecie. Nie każdy ma czas, by pielęgnować kwiaty, ale każdy może w mieszkaniu wyeksponować obraz z kwiatami, który wystylizuje w określony sposób wnętrze. Jeżeli mamy do dyspozycji więcej wolnej przestrzeni możemy stworzyć galerię obrazów. Powiesić można obrazy w różnym rozmiarze lub jednakowym. Można wybrać określony gatunek kwiatów jako przewodni temat albo też intuicyjnie zestawić różne obrazy kwiaty. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia osoby, która odpowiada za wystrój.

00163
2099-12-31

Opis

DESIGN
• Obraz na płótnie lub grafika na ścianę ze szlachetnym, nowoczesnym designem udekoruje wnętrze w każdym stylu. Unikatowe dzieło sztuki wykonanne w najwyższej jakości na najlepszych materiałach.
AUTORSKI OBRAZ GRAFIKA
• Unikatowy obraz/grafika stworzony przez polską artystkę Renatę Bułkszas Nowak ( należy do Związku Polskich Artystów Plastyków) w technice cyfrowej specjalnie na potrzeby druku na płótnie i papierze. Dostępny tylko u nas. Objęty prawami autorskimi.
JAKOŚĆ DRUKU
• Obrazy i grafiki drukujemy na drukarkach z serii HP LATEX 300, atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification HP Latex Inks. Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach, są całkowicie bezwonne, bezpieczne dla zdrowia.
SPOSÓB WYKONANIA OBRAZU
• Zadrukowane 100% bawełniane markowe płótno canvas renomowanego holenderskiego producenta o gramaturze 380 g/m2 o połysku satynowym naciągamy na drewnianą sosnową ramę o grubości 2 cm. Boki są zadrukowane i obraz jest gotowy do powieszenia na ścianę.
CZAS REALIZACJI
• Obrazy, plakaty wysyłamy w 7 dni roboczych. W okresie świątecznym czas może zostać wydłużony. Produkty są zabezpieczane folią bąbelkową, a następnie pakowane w twarde opakowanie kartonowe.
Rodzaj produktu
• Grafika (plakat bez ramy) wymaga oprawienia, drukowana jest na profesjonalnym papierze tuszami lateksowymi, całkowicie bezwonnymi, bezpiecznymi dla zdrowia i środowiska.
• Obraz na płótnie bawełnianym canvas najwyższej jakości o wysokiej gramaturze 360 g/m2 z satynowym połyskiem. Płótno naciągnięte jest na sosnową ramę. W dużych rozmiarach jest dodatkowa poprzeczka. Boki są starannie zadrukowane. Nie wymaga oprawy.
Główny kolor
kolorowy
turkusowy
Dostępne rozmiary
40cm x 30cm
60cm x 40cm
90cm x 60cm
120cm x 90cm

Inni kupili również

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password