Obrazy na ścianę - Czarno białe grafiki na ścianę Czarno białe grafiki

Czarno białe grafiki na ścianę Czarno białe grafiki

198,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

Autor: Renata Bułkszas Nowak

Czarno białe grafiki na ścianę są propozycjami dla wielbicieli sztuki i osób urządzających swój salon lub też sypialnię w nowoczesnym charakterze. Nasze Czarno białe grafiki (2020) wspaniale wyglądają powieszone w duecie. Łączy je wspólna kolorystyka i motyw zaczerpnięty z mody. Oczywiście grafiki można rozdzielić i wyeksponować nawet w dwóch różnych pomieszczeniach. W skład czarno białego dyptyku wchodzi: Czarno biała grafikaSzara grafika na płótnie lub papierze (do wyboru).

Zamawiając rozmiar 100x30, otrzymają Państwo dwie grafiki 50x30 cm każda.

Rozmiary wszystkich plakatów pasują do rozmarów standardowych, gotowych ram aluminiowych.

Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rozmiar
Ilość

  Obrazy, grafiki, plakaty na ścianę artystki Renaty Bułkszas Nowak w galerii GRAFIKIOBRAZY.PL

Obraz drukowany na płótnie canvas, plakat w ramie jest gotowy do powieszenia. Grafika wymaga oprawy.

  Wysyłka: 5-7 dni roboczych od chwili wpłynięcia płatności. Nie wystawiamy faktury vat.

Wysyłka za granicę jest możliwa po uzgodnieniu kosztu transportu.

  Kontakt: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Masz pytanie, potrzebujesz porady, chcesz zmienić rozmiar, kolor, sposób oprawy? Skontaktuj się.

01214
2099-12-31

Opis

DESIGN
• Obraz na płótnie lub grafika na ścianę ze szlachetnym, nowoczesnym designem udekoruje wnętrze w każdym stylu. Unikatowe dzieło sztuki wykonanne w najwyższej jakości na najlepszych materiałach.
AUTORSKI OBRAZ GRAFIKA
• Unikatowy obraz/grafika stworzony przez polską artystkę Renatę Bułkszas Nowak ( należy do Związku Polskich Artystów Plastyków) w technice cyfrowej specjalnie na potrzeby druku na płótnie i papierze. Dostępny tylko u nas. Objęty prawami autorskimi.
JAKOŚĆ DRUKU
• Obrazy i grafiki drukujemy na drukarkach z serii HP LATEX 300, atramentami lateksowymi GREENGUARD Gold Certification HP Latex Inks. Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach, są całkowicie bezwonne, bezpieczne dla zdrowia.
SPOSÓB WYKONANIA OBRAZU
• Zadrukowane 100% bawełniane markowe płótno canvas renomowanego holenderskiego producenta o gramaturze 380 g/m2 o połysku satynowym naciągamy na drewnianą sosnową ramę o grubości 2 cm. Boki są zadrukowane i obraz jest gotowy do powieszenia na ścianę.
CZAS REALIZACJI
• Obrazy, plakaty wysyłamy w 7 dni roboczych. W okresie świątecznym czas może zostać wydłużony. Produkty są zabezpieczane folią bąbelkową, a następnie pakowane w twarde opakowanie kartonowe.
Rodzaj produktu
• Grafika (plakat bez ramy) wymaga oprawienia, drukowana jest na profesjonalnym papierze tuszami lateksowymi, całkowicie bezwonnymi, bezpiecznymi dla zdrowia i środowiska.
• Obraz na płótnie bawełnianym canvas najwyższej jakości o wysokiej gramaturze 360 g/m2 z satynowym połyskiem. Płótno naciągnięte jest na sosnową ramę. W dużych rozmiarach jest dodatkowa poprzeczka. Boki są starannie zadrukowane. Nie wymaga oprawy.
Główny kolor
czarno biały
Dostępne rozmiary
100cm x 30cm
120cm x 40cm
160cm x 50cm
180cm x 60cm
240cm x 80cm
300cm x 100cm

Inni kupili również

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password