Obrazy na ścianę - Obraz religijny na ścianę - Matka Boża Nieustającej Pomocy

Obraz religijny na ścianę - Matka Boża Nieustającej Pomocy

269,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

Obraz drukowany na płótnie Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Matki Najświętszej opiekunki najbardziej smutnych i potrzebujących opieki, miłości. Obraz przedstawia cztery święte postacie: Dziewicę Maryją, Dzieciątko Jezus, świętego Archanioła Michała i Archanioła Gabriela. Legenda podaje, że obraz przywiózł do Europy bogaty kupiec, Podczas podróży statkiem, gdy rozszalała się burza, wyjął ze skrzyni ten właśnie obraz i pokazał go zalęknionym osobom. Ich wspólne modlitwy ocaliły statek z nieuchronnej katastrofy.

Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rozmiar
Ilość

  Obrazy drukujemy ekologicznymi tuszami lateksowymi na bawełnianym płótnie z satynowym połyskiem.

Obraz drukowane i plakaty w ramie są gotowe do powieszenia. Grafiki wymagają samodzielnej oprawy.

  Plakaty są drukowane w jakości GICLEE: rozdzielczość 2400dpi 12 tuszy pigmentowych dających idealne

odwzorowanie koloru o trwałości do 200 lat. Standard GICLEE jest standardem dla muzeów i galerii.

  Wysyłka: w ciągu 5-7 dni roboczych

Wysyłka za granicę jest możliwa do wybranych krajów UE. W razie wątpliwości proszę o kontakt.

  Kontakt: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Zamówienia można składać także telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu w przypadku wątpliwości, pytań.

Obrazyreliijne, sakralne odpowiadają na potrzeby serc, dusz tęskniących za Bogiem, szukających łaski, ukojenia, pokoju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obrazów sakralnych. Wybierz obraz religijny, który dotknie serca i poprowadzi do modlitwy.

Wizerunek i kult do Matki Bożej Nieustającej Pomocy zrodził się w czasach starochrześcijańskich. Pierwszy wizerunek Matki Bożej Nieustającej Pomocy to ikona, nieznanego dziś artysty, przeznaczona jest do modlitwy i medytacji. Zawiera w sobie głęboką symbolikę. Maryja przedstawiona jest w półpostaci, z dłonią wyprostowaną, wskazującą na Dzieciątko Jezus, które trzyma na swej lewej dłoni. Jej prawa dłoń wskazując na Syna, świadczy o tym, że jest Przewodniczką, Wskazującą Drogę. Drogą tą jest Chrystus, jak sam o sobie powiedział: „Ja jestem Drogą, Prawdą i Życiem” (J 14,6).

02797
2033-02-21

Opis

CZAS REALIZACJI
• Obrazy, plakaty wysyłamy w 7 dni roboczych. W okresie świątecznym czas może zostać wydłużony. Produkty są zabezpieczane folią bąbelkową, a następnie pakowane w twarde opakowanie kartonowe.
Rodzaj produktu
• Obraz na płótnie bawełnianym canvas najwyższej jakości o wysokiej gramaturze 360 g/m2 z satynowym połyskiem. Płótno naciągnięte jest na sosnową ramę. W dużych rozmiarach jest dodatkowa poprzeczka. Boki są starannie zadrukowane. Nie wymaga oprawy.
Dostępne rozmiary
50cm x 70cm

Inni kupili również

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password