Obrazy na ścianę - Obraz na ścianę - Jacek Malczewski - Chrystus i Samarytanka

Obraz na ścianę - Jacek Malczewski - Chrystus i Samarytanka

109,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

Obraz Jacka Malczewskiego Chrystus i Samarytanka opowiada o Opatrzności. Jezus chciał się spotkać z grzeszną Samarytanką, która by uniknąć spojrzeń innych, przychodziła po wodę w samo południe. Ta dopiero po dłuższej rozmowie otworzyła się na Jezusa, przed którym żaden sekret nie pozostaje ukryty. W rozmowie Syn Boży objawia kobiecie tajemnicę swojej Osoby i misji. Samarytanka mówi: „Wiem, że przyjdzie Mesjasz, zwany Chrystusem. A kiedy On przyjdzie, objawi nam wszystko” [J 4,25]. Jezus odpowiada: „Jestem nim Ja, który z tobą mówię” [J 4,26]. W greckim oryginale te słowa brzmią, JA JESTEM. Tak samo Bóg zwraca się do Mojżesza w krzewie ognistym. W tych słowach zawarta jest prawda o tym, kim jest Jezus Chrystus, że jest On tożsamy z Ojcem.

Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rozmiar
Ilość

  Obrazy, grafiki, plakaty na ścianę artystki Renaty Bułkszas Nowak w galerii GRAFIKIOBRAZY.PL

Obraz drukowany na płótnie canvas, plakat w ramie jest gotowy do powieszenia. Grafika wymaga oprawy.

  Wysyłka: w ciągu 5-7 dni roboczych

Wysyłka za granicę jest możliwa do wybranych krajów UE. W razie wątpliwości proszę o kontakt.

  Kontakt: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Masz pytanie, potrzebujesz porady, chcesz zmienić rozmiar, kolor, sposób oprawy? Skontaktuj się.

Obrazy religijne, sakralne odpowiadają na potrzeby serc, dusz tęskniących za Bogiem, szukających łaski, ukojenia, pokoju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obrazów sakralnych. Wybierz obraz religijny, który dotknie serca i poprowadzi do modlitwy.

02421
2099-06-14

Opis

CZAS REALIZACJI
• Obrazy, plakaty wysyłamy w 7 dni roboczych. W okresie świątecznym czas może zostać wydłużony. Produkty są zabezpieczane folią bąbelkową, a następnie pakowane w twarde opakowanie kartonowe.
Rodzaj produktu
• Obraz na płótnie bawełnianym canvas najwyższej jakości o wysokiej gramaturze 360 g/m2 z satynowym połyskiem. Płótno naciągnięte jest na sosnową ramę. W dużych rozmiarach jest dodatkowa poprzeczka. Boki są starannie zadrukowane. Nie wymaga oprawy.

Inni kupili również

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password