Obrazy na ścianę - Obraz na płótnie - El Greco - Zesłanie Ducha Świętego (Pięćdziesiątnica)

Obraz na płótnie - El Greco - Zesłanie Ducha Świętego (Pięćdziesiątnica)

149,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

Drukowany na płótnie religijny obraz El Greco Zesłanie Ducha Świętego (Pięćdziesiątnica). Dary (dar mądrości, rozumu, rady, męstwa, umiejętności, bojaźni Pańskiej, pobożności) przynosi nam Duch Jezusa, „A ponieważ jesteście synami, przeto Bóg zesłał Ducha Syna swego do serc waszych, wołającego: Abba, Ojcze!”. Obraz przedstawia w wieczerniku Marię z Nazaretu i apostołów w dniu Święta Namiotów, na których zstąpił Duch Święty w postaci jakby ognistych języków, zaczęli przemawiać w wielu językach, oraz otrzymali dary duchowe (charyzmaty). Ludzie zgromadzeni przed wieczernikiem uważali początkowo, że apostołowie upoili się winem! Wyszedł do nich święty Piotr i ogłosił im Jezusa Chrystusa. Jego mowa nawróciła naraz trzy tysiące ludzi. Według wielu Pięćdziesiątnica jest dniem narodzin Kościoła. Św. Jan Paweł II, pisał, że choć Kościół narodził się na krzyżu w Wielki Piątek, trwał w ukryciu. Swoje powstanie postanowił ujawnić wszystkim właśnie pięćdziesiąt dni później.

Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rozmiar
Ilość

  Obrazy, grafiki, plakaty na ścianę artystki Renaty Bułkszas Nowak w galerii GRAFIKIOBRAZY.PL

Obraz drukowany na płótnie canvas, plakat w ramie jest gotowy do powieszenia. Grafika wymaga oprawy.

  Wysyłka: w ciągu 5-7 dni roboczych

Wysyłka za granicę jest możliwa do wybranych krajów UE. W razie wątpliwości proszę o kontakt.

  Kontakt: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Masz pytanie, potrzebujesz porady, chcesz zmienić rozmiar, kolor, sposób oprawy? Skontaktuj się.

Obrazy religijne, sakralne odpowiadają na potrzeby serc, dusz tęskniących za Bogiem, szukających łaski, ukojenia, pokoju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obrazów sakralnych. Wybierz obraz religijny, który dotknie serca i poprowadzi do modlitwy.

02410
2099-06-05

Opis

CZAS REALIZACJI
• Obrazy, plakaty wysyłamy w 7 dni roboczych. W okresie świątecznym czas może zostać wydłużony. Produkty są zabezpieczane folią bąbelkową, a następnie pakowane w twarde opakowanie kartonowe.
Rodzaj produktu
• Obraz na płótnie bawełnianym canvas najwyższej jakości o wysokiej gramaturze 360 g/m2 z satynowym połyskiem. Płótno naciągnięte jest na sosnową ramę. W dużych rozmiarach jest dodatkowa poprzeczka. Boki są starannie zadrukowane. Nie wymaga oprawy.

Inni kupili również

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password