Obrazy na ścianę - Obraz Leonardo da Vinci - Ostatnia wieczerza

Obraz Leonardo da Vinci - Ostatnia wieczerza

129,00 zł
Brutto 5 dni od momentu opłacenia

Reprodukcja malowidła ściennego Leonard da Vinci o tematyce religijnej, fresku Ostatnia wieczerza namalowanego na zamówienie Ludwika Sforzy na ścianie jadalni w klasztorze dominikanów przy Bazylice Santa Maria delle Grazie w Mediolanie. Fresk przedstawia apostołów, Marię Magdalenę w chwili, w której Jezus siedzący pośrodku mówi „Zaprawdę powiadam wam: jeden z was mnie zdradzi” (Mt, 26, 21). Leonardo da Vinci oddał szok, zaskoczenie mimiką, wyrazami twarzy osób portretowanych. Samo dzieło malarza nie miało łatwo, wybito w nim dziurę na drzwi, wojska Napoleona w tym pomieszczeniu zorganizowały stajnie, a naloty alianckie dodatkowo uszkodziły malowidło. Fresk okazał się nietrwały i pomimo przeprowadzonej renowacji (prace konserwacyjne zakończone w 1999 roku trwały 21 lat, siedmiokrotnie dłużej niż malowanie dzieła) jest nadal w złym stanie.

Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rozmiar
Ilość

  Obrazy, grafiki, plakaty na ścianę artystki Renaty Bułkszas Nowak w galerii GRAFIKIOBRAZY.PL

Obraz drukowany na płótnie canvas, plakat w ramie jest gotowy do powieszenia. Grafika wymaga oprawy.

  Wysyłka: w ciągu 5-7 dni roboczych

Wysyłka za granicę jest możliwa do wybranych krajów UE. W razie wątpliwości proszę o kontakt.

  Kontakt: e-mail renata.bulkszas@gmail.com, tel. 510 203 579

Masz pytanie, potrzebujesz porady, chcesz zmienić rozmiar, kolor, sposób oprawy? Skontaktuj się.

Obrazy religijne, sakralne odpowiadają na potrzeby serc, dusz tęskniących za Bogiem, szukających łaski, ukojenia, pokoju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obrazów sakralnych. Wybierz obraz religijny, który dotknie serca i poprowadzi do modlitwy.

02372
2092-05-18

Opis

Rodzaj produktu
• Obraz na płótnie bawełnianym canvas najwyższej jakości o wysokiej gramaturze 360 g/m2 z satynowym połyskiem. Płótno naciągnięte jest na sosnową ramę. W dużych rozmiarach jest dodatkowa poprzeczka. Boki są starannie zadrukowane. Nie wymaga oprawy.
Dostępne rozmiary
40cm x 80cm

Inni kupili również

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password